Залізний кіготь• 14 октября 2023

А мы выживаем на 12 тыс грн в 4ром

А тут о сотнях речь
Есть как мы?
Поторописька• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
ладно, к косметологам я не хожу сама. но уже не помешало бы.
но банальный стоматолог, профессиональная чистка, поход к гинекологу, базовые анализы хотя бы раз в год.
Ну я не любитель такого, только по надобности и вопрос совсем не в деньгах, просто по врачам ходить мне как ад, брррр

Лапка• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А ви ведете бюджет? Бо мені також здається, що нічого особливо не купую, а коли в кінці місяця дивлюсь на суму, то виходить зовсім інше.
Тільки ті щомісячні витрати, що ви написали - це вже 8000 грн. Плюс одяг нехай в середньому 3000 грн. Продукти по скромному 10-12 тис. Це вже +-22тис про які ви вище писали. Але всеодно є ще комуналка, миючі, машина, якщо є, ліки, подарунки час від часу і т.п.
Да. Веду. Одежда меньше, тк покупаю только ребёнку, у меня на зиму есть 4 пуховика, дубленка, шуба и курточка , по факту прошлой зимой носила только курточку. Так и с остальной одеждой. Вещей много, носить некуда. Коммуналка маленькая. Летом вообще мало. Газ и все. Мы живём в доме, солнечные панели и скважина +льгота 75% убд. По тому же убд страховка на машину 0. Катаемся мало 1500-2000т на бензин хватает , расход у машины небольшой. Продукты летом 10т , фруктов много своих, зелень , салаты и немного овощей.
tata1210• 15 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Здравствуйте,выживаем не то слово доход 6 тыс,вдвоем с особенным ребенком,в магазин ходим как в музей ,каждый раз от цен в шоке,продукты самые простые по акциям,в основном картошка,макароны по типу разумный выбор,бульеные наборы,шейки.Проблем много и со здоровьем ребенку надо операция 40000 на две ноги,плохо ходит,но понятно не делаю,у меня зубов нет не за что лечить одни пеньки нужно удалять,а это дорого,потом протез как у бабушки мне 46, выгляжу тоже не очень одна одежда на все случаи жизни,сыну беру олх в основном,но и там сейчас цены космос.С специалистами тоже нужны занятия ребенку инвалидность по психиатрии,но довольствуемся раз в неделю в школе бесплатно,хоть это и мало.Остались в первом классе на второй год,долги по коммунальным оплачиваю свет и газ остальное по возможности,субсидии нет.Хотя прожив день или точнее выжив говорим спасибо,трудно,депрессия,как будет дальше не знаю держусь хоть сил все меньше с ужасом ждём зимы в квартире плохое отопление +15 зимой ходим как капусты денег на замену системы тоже нет,эх....выговорилась без тапок пожалуйста
напишите в личку, пожалуйста. могу помочь с одеждой.
Ms. Анонимная• 15 октября 2023
Ответ дляЛапка
Трохи не типовий для більшості ваш варіант. Але добре, якщо у вас так виходить.
Лапка• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
а вдруг лечение зубов вам, ребенку и т.д?
банально заболеть сейчас нужно на 1000 грн минимум.
подстричься всем уже около 1000 грн в месяц.
поломалась какая то бытовая техника? купить что то в квартиру элементарное.
Мужская стрижка у нас 100- 200грн , я равняю концы раз в полгода это ещё 200грн, коррекция раз в 2 месяца 1200, покраска раз в год 3200. Но это можно и опустить, если прижмет
Сметчица• 15 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Вот все точно как и у нас. Но только мне 56 лет, тяжело подрабатывать не могу, здоровья нет. А другие работы мне не светят. Сыну 25, инвалидность тоже по психиатрии. Живем один в один как и вы. Вот с ОСББ звонили, у вас долг, я трубку бросила. Сил тоже нет ни на что. Тут все пишут едьте в Германию. Я и себя не вытягиваю морально, а тут за двоих нужно силы иметь, чтобы как то суметь выжить в чужой стране совсем одним.
вікусік• 15 октября 2023
Ответ дляПоторописька
В втроём +собака+ 2 кота живём на 16-17, нам на все хватает, доход больше.
100% у вас або дитина мала, або це хлопець, якому не багато треба.
А як в мене дівчина 16,5 років- то косметику від прищів, то прокладки, то кишенькові 1200 грн на місяць, то шампунь- кондиціонер є, про одяг я взагалі мовчу
КокошинЭль• 15 октября 2023
Автор, у нас только съем задрипанной квартиры столько стоит. Единственная, куда пустили с кошкой
Сало не люблю• 15 октября 2023
Ответ дляТут надолго
’бідкатися’ -від слова’біДа’
Це зрозуміло, але ж там біТкалися

Сало не люблю• 15 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Ну откуда у вас постоянные форс мажоры? У нас их нет, разово лечили кота и все. Я зашла написать ежемесячные траты, не более того. Я просто реально не понимаю, куда народ тратит такие суммы.
550 евро на аренду, 4000 в месяц на медицинские дивайсы для ребёнка, плюс еда, одежда, бензин, медицина. Это без форсмажоров и сбережений
Поторописька• 15 октября 2023
Ответ длявікусік
Да, мальчик 4 года, а девочка моя уже на самообеспечении)
Карусель-весель• 15 октября 2023
35К втроем
В принципе на всё хватало бы если бы мы не делали ремонт
А так пришлось в долги залезть
Поторописька• 15 октября 2023
Ответ дляСало не люблю
Что значит 4000 на мед девайсы и откуда тогда ещё медицина?
Сало не люблю• 15 октября 2023
Ответ дляПоторописька
То и значит, что у меня больной ребёнок и для контроля заболевания нужны определённые приспособления, которые вот столько стоят. Медицина - это стоматолог и прочие врачи, по мере надобности.
Бабка-байкерша• 15 октября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Мы за 26 снимали.
С марта по июнь 2022-го.
Недалеко от Львова.
Несколько раз было слышно прилеты.(
А мало бути не чутно(
ЛюбимаЯНЬ• 15 октября 2023
Ответ дляПоторописька
З чого це форс мажори,це такі самі витрати як все інше,це базове.
Я зразу закладаю це в бюджет.
Я від лінз відмовитись не можу,так само як і від лікування кота чи чоловіка.
Того місяця чоловік робив 2 зуба в стоматолога-вийшло 10 тис
Поторописька• 15 октября 2023
Ответ дляСало не люблю
Ребенок понятно, конечно, если кто-то так болеет то это деньги. Я другого не понимаю, откуда у среднестатистического относительно здорового человека ежемесячно медицина?
Поторописька• 15 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я зразу закладаю це в бюджет.
Линзы понятно, а зубы и ветеринар откуда часто?
Репетиторша• 15 октября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
А я вам з досвіду свого та знайомих скажу, що тьотка в бібліотеці може заробляти стільки ж, скільки і оператор колл центру при не дуже оплачуваній роботі. Принаймі в бібліотекарів не мінімалка, як звикли думати, ще й плюшки державної роботи - доплати за вислугу років, оздоровчі (от тут не знаю чи під час війни вони теж є), право на лікарняний і можуть одразу взяти 24 дні відпустки.
І бібліотеки в моєму місті зараз реформують в медіатеки, обов´язків докидають і цілий день вони чаї не ганяють. Але принаймі не бігають в туалет по графіку перерв, як оператор колл центру.
Аби ж то так. У воєнний час надбавки познімали, обов´язків докинули, навіть прибиральниць позвільняли, прибирають працівники безкоштовно. Грошей не виділяють ні на що, навіть канцтовари за свої гроші. Введення сайту і сторінок соцмереж обов´язково з дому у вільний час , бо інтернет з початку війни бібліотеці не оплачують. Масові заходи, наочні , рекламні, все треба організовувати і проводити. Звітність як у бухгалтерів, щоденна. Зарплата у зав бібліотекою трохи більше 7 тис грн, в бібліотекарів 5400-6000, оздоровчі вже два роки не дають.

ЛюбимаЯНЬ• 15 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Що значить часто?
Взяли кота,зробили всі вакцини +кастрацію .
Вакцини не роблять одномоментно.
Стоматолог раз в півроку на огляд та чистку мені та чоловіку.У чоловіка знайшли тріщину коронки та карієс.
Чи Ви думаєте я кожен день туди ходжу?
Кожен місяць я відкладаю на це кошти
Ms. Анонимная• 15 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Ви так намагаєтесь переконати, що 17 тис можна шикувати, аж смішно. Давайте я вам про медицину напишу. У сім´ї з 4 людей, двоє з яких діти, зуби полікувати раз у рік всеодно комусь та і прийдеться. Переважно це діти) Мої ходять у школу і садок. Звідти періодично приносять всякі віруси. Я в курсі про лікування малиною і шипшиною, але у мене в аптечці завжди повинен бути нурофен і парацетамол для відповідних вікових категорій, сольовий розчин. На днях мала принесла вірус з конюктивітом + очні краплі. Всі ці позиції 200-300грн. Різні кишкові віруси, купити найдешевші регідрон, смекту і то вже суттєвий + до витрат. Вітаміни. Минулого місяця малий вивихнув руку+ гіпс. Пластинка на зуби і щомісячна консультація ортодонта. Ще протягом року у моїй сім´ї були такі обстеження, як УЗД для дорослих, ехо серця для дітей, платні аналізи. Це просто приклад найдешевших послуг, що стосуються медицини. Це ми здорові люди без хронічних болячок, що потребують постійного лікування.
Котомафия• 15 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Хочется спросить,а что с вами?)если пойти 2-м взрослым даже на работу,где ума много не надо,то по тыс 11,уже 22 будет+выплаты на детей
Іноді краще мовчати....це про Вас,пані.
Коплю на груди• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
послухаю ваші поради куди мені піти перекваліфікуватись.
хоча про мене мова не буде йти. найду 3 роботу, піду в бюджетнішу клініку на потік і виживу.
а от купа медсестер, адміністраторів, санітарок. їм куди?
Виживете. Або виїдете тимчасово.

І інші так само - або перекваліфікуються, або виїдуть.

В нас мало того що приватна медицина - ми ще й працювали з іноземцями. І знайшли як викрутитися і знову встати на ноги. І інші мають знайти шляхів.
Коли мовчу- приємна жінка• 15 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ми теж, п´ятеро на 20 ( три дитини) і 4 кицьки і дві собаки)
Вам набагато тяжче, думаю. Але хай буде все добре!
Сама купляю квіти• 15 октября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Коты помогают?
А у вас, вижу, война последнее не отобрала, иначе бы не злорадствовали. Ещё не вечер, не веселитесь так.
Вишнёвая Леди• 15 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Виживете. Або виїдете тимчасово.

Медицина і встала на ноги зараз тут і ви кажете це з такою впевненістю?
ДелиВерка• 15 октября 2023
я живу в селі
Немає у нас таких малих статків як у вас. це при тому що маємо городи та худобу.
Чи щось із здоровям?
Коплю на груди• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
чому ні?
Вишнёвая Леди• 15 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
чому ні?
Тому що приватна медицина зараз в шаткому стаговищі через масове зубожіння населення.
Видящие_помогите• 15 октября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Так вы правду пишете? Я думала стебетесь.