Залізний кіготь• 14 октября 2023
А мы выживаем на 12 тыс грн в 4ром
А тут о сотнях речь
Есть как мы?
КокошинЭль• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
я детский стоматолог. не знаю достаточно ли моих знаний будет.
я терапевт, и написала уже не одну статью по стоматологии ))))) Самое интересное, что проверяющему врачу (стоматологу) они нравятся. Но я, правда, из руководств пишу.
Я не имею в виду - редактором в официальный журнал, а на околомедицинские сайты. Их в нете миллион, и в инстаграме странички разных клиник. Можно писать самому, а можно проверять то, что люди без медобразования ваяют. Я делаю и то, и другое (медицинский копирайтер и редактор)
Вишнёвая Леди• 15 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
спасибо. посмотрю. а где искать, с чего начинать?
сегодня звонила подруге. она в поликлинике работает. думала может у них там лучше, но нет.
ситуация патовая. я неплохой специалист, но по сути качусь в пропасть.
КокошинЭль• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
ворк юа, работа юа, группы копирайтеров в ФБ, биржа фрилансхант, тут на советчице есть раздел про работу. Если хорошо английский знаете - джинни, апворк, линкедин. Я иногда просто находила медицинские сайты и писала им напрямую в контакты
Я, честно говоря, и не думала, что у стоматологов может быть плохо с деньгами. У меня брат - стоматолог в маленьком городе, вообще не жалуется. При том, что стоматологов у них пруд-пруди, целая улица клиник есть )))
Вишнёвая Леди• 15 октября 2023
Ответ дляКокошинЭль
у меня детская стоматология и еще и небюджетная клиника. дети в основном выехали.
пока рассматриваю вариант смены клиники на более бюджетную, но посмотрю и ваш вариант. спасибо.
Петриківна• 15 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Аби ж то так. У воєнний час надбавки познімали, обов´язків докинули, навіть прибиральниць позвільняли, прибирають працівники безкоштовно. Грошей не виділяють ні на що, навіть канцтовари за свої гроші. Введення сайту і сторінок соцмереж обов´язково з дому у вільний час , бо інтернет з початку війни бібліотеці не оплачують. Масові заходи, наочні , рекламні, все треба організовувати і проводити. Звітність як у бухгалтерів, щоденна. Зарплата у зав бібліотекою трохи більше 7 тис грн, в бібліотекарів 5400-6000, оздоровчі вже два роки не дають.
Де це така бібліотека? Працююв бібліотеці, місто - 60-70 тис. населення. Всі прибиральниці працюють, канцтовари, заправка принтерів, інетрнет - все оплачується. Як бухгелтерія буде без інтернету працювати? Чи бухгалтера ваші з дому працюють? Цирк. Єдине - 3 філії закрили, залишили 4 бібліотеки, але так по нормам положено, 1 бібліотека на 15 тис населення.
Репетиторша• 15 октября 2023
Ответ дляПетриківна
Невже й Юліну надбавку платять? Й на книги гроші виділяють? Ми за останні два роки жодної книжки не отримали. Та й до того виділяли гроші максимум на сотню книжок на рік. В нашому районі міста до війни було жителів близько 200 тисяч. Бібліотек значно менше, ніж одна на 15 тис. Десь виходить одна тисяч на 30. А зараз взагалі кажуть, що може тільки центральні з нового року зоставлять, а всі філії закриють. Бо нема фінансування.
В бухгалтерії інет звісно є (бухгалтерії в ЦБС нема окремої, є загальна на всю культуру району, крім бібліотек ще музичні школи тощо) , в центральній бібліотеці також інет є. В філіях нема. Місто велике, мільйонник.
Ворожу на каві• 15 октября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Ой умная нашлась. Не все живут в больших городах. У мужа на работе уборщица работает за 150 грн в день,потому что человеку деньги нужны,а выбора не много!
И сколько часов работает? Целый день? Я 9 лет назад в маленьком городе убирала квартиру за 200. Сейчас цен не знаю, но явно больше.
Ворожу на каві• 15 октября 2023
Ответ длялюбименькая
дві уборщіци - вже більше 12к гривень
Что-то у вас с математикой не очень.
Веселуха Муха• 15 октября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Часа 4 в день
Ворожу на каві• 15 октября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Часа 4 в день
Конечно оплата маленькая, но и не целый же день работает. Кто хочет, тот ищет варианты.
ШанельКуКу• 15 октября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Ну рсзо у Львові точно не було чути, а що ракет не буде чутно , ніхто не обіцяв.
Я в курсе, спасибо.
Как нефиг делать• 15 октября 2023
17000 на четверых, но в этом году свет вырос, зимы боюсь , коммуналка будет до 4 тыс где то
ЗновЗдоров• 15 октября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Полно таких как вы. Просто некоторые с жиру бесятся и рассказывают как им бедняжкам тяжело на 100тыс. живётся.
А якщо зйом, іпотека та дитина проблемна ,то реально ці 100 тисяч ,як крізь пальці...
Флюорография гуся• 15 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А у автора той темы ипотека и проблемна дитина? Таки нет.
Залізний кіготь
• 15 октября 2023
Ответ дляЛисаЛилу
Это ниже его достоинства))
Пойдет, когда я его кормить перестану))
Гоните егг
МастерЮля• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
вакансій не має. я активно в пошуках. там де є вакансії хочуть щоб звільнялась з інших робіт.
Ну тоді йти отримувати вищу освіту, щоб ваш труд більше цінувався, або свій бізнес. Магічної таблетки немає, треба або трудитися (читай вчитись, напрягати свій мрзок) або ризикувати.
Ромашкинная• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
А нельзя подучиться и взрослого стоматолога получить квалификацию? Я так сына водила к детскому, а потом она стала и взрослых лечить. Сыну уже 23.
Вишнёвая Леди• 15 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
Можно, но я перфекционистка. Нужно пройти много курсов, особенно в эндодонтии. Если в детской стоматологии я как рыба в воде и есть уверенность в действиях, то со взрослыми этого нет. Плюс в военное время непросто получить официальное подтверждение.
Вишнёвая Леди• 15 октября 2023
Ответ дляМастерЮля
В мене є вища освіта. Для відкриття свого бізнесу в моїй галузі треба як мінімум 100 000 у.є.
Ромашкинная• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Просто логично, что более-менее платежеспособные в большом количестве детей вывезли, а вот взрослые ещё остались, и зубы лечить им надо.
ЛюбимаЯНЬ• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Не так важко,3 міс потрібно +оплата.
Як на мене,то дитяча стоматологія важча,ніж доросла.Але,діти ж не їдуть самі,всеодно з батьками.Змінити клініку теж не варіант.
Якщо по секрету скільки %Вам платять?
Вишнёвая Леди• 15 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не так важко,3 міс потрібно +оплата.
Якщо по секрету скільки %Вам платять?
Так зараз навіть підтвердити категорію не можна, не те, щоб отримати нову спеціалізацію.
В одній клініці 30, в іншій 35.
ЛюбимаЯНЬ• 15 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
В одній клініці 30, в іншій 35.
В мене кума зараз проходить спеціалізацію.
Вишнёвая Леди• 15 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Сама спеціалізація мене ще не так хвилює. Доросло стоматологія це ендодонтія в основному, а я єю ніколи не займалася. Це пласт знань і вмінь. Ну це якщо писати за якісне лікування. Хоча не виключаю і такий варіант.