40каградусная• 25 декабря 2024
Скільки грошей даєте колядникам?
Скільки давали в цьому році незнайомим колядникам?
У Києві до нас прийшли 2 дітей, швидко проговорили скоромовкою простеньку колядку, дала 50. От думаю, може мало..
ЯблокоРаздора• 25 декабря 2024
Якщо гарно колядують по 50.
Якщо оттарабанили по 20
Але діти не промах. Всі гарно колядували
Я ще цукерки даю
Якщо оттарабанили по 20
Я ще цукерки даю
Пищалка• 25 декабря 2024
Чоловік дав 200 на трьох, заспівали одну, але дуже ладненько. Я, правда, думаю, треба було по 50 :)
vitamin-bd22• 25 декабря 2024
100 грн на троих ) я когда была ребенком тоже ходила так, было очень приятно, спасибо тем людям которые мне давали деньги )))
ЯблокоРаздора• 25 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Ви ще спробуйте перед різдвом назбирати по 50 грн купюри
вентиляторная• 25 декабря 2024
Ко мне не ходят,собака во дворе Дала бы конфеты, деньги все на карте.
Міряно-переміряно• 25 декабря 2024
Вже була сьогодні тема. Якщо сумніваєтесь, то дайте більше наступним. Якщо їх влаштує прайс, то ще й щедрувати прибіжать))
Цікавий писочок• 25 декабря 2024
Ніколи не відкриваю колядникам. Що це за дурість, діти бігають по незнайомим квартирам
Пищалка• 25 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
У мене повно
ЯблокоРаздора• 25 декабря 2024
Ответ дляvitamin-bd22
І я з радістю приймаю діток.
Розумію як їм приємно ’ підзаробити ’ грошенят
ЯблокоРаздора• 25 декабря 2024
Ответ дляПищалка
У мене повно
Я з трудом назбирала 6 купюр
Ще є по 100 і по 200.
Якщо велика компанія даю 200 на всіх
Ще є по 100 і по 200.
Якщо велика компанія даю 200 на всіх
Допоможіть знайти• 25 декабря 2024
Колись, 30 років тому, так наколядувала, що до червня ті цукерки їли)))
Сьогодні ніхто до мене не приходив, конс´єржка нікого в під´їзд не пускає
vitamin-bd22• 25 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
І я з радістю приймаю діток.
ну ко мне зашли подростки лет по 15 ..
Бандитка Сью• 25 декабря 2024
Ответ дляvitamin-bd22
ну ко мне зашли подростки лет по 15 ..
Гнати в три шия таких
ЯблокоРаздора• 25 декабря 2024
Ответ дляvitamin-bd22
ну ко мне зашли подростки лет по 15 ..
Старші діти гарніше співають
Нервогенератор• 25 декабря 2024
Заходили трое, у каждого по пакету - положила по 20 и конфет насыпала. Мало мелких денег, это основная проблема. Была бы общая сумка у них - дала б сто)
Поторописька• 25 декабря 2024
У нас в жк (у меня там работа) заранее собрала одна мама детей, нарепетировали
Вчера спросили адреса к кому придти
Сегодня ходят, деньги все на зсу пойдут
Вчера спросили адреса к кому придти
Сегодня ходят, деньги все на зсу пойдут
ПешитеБесАшипок• 25 декабря 2024
Нисколько. Не открываем. Каждый год одно и тоже. Новый репертуар не разучивают. В прошлом году просили Вовчицю спеть, оказалось репертуара Винника не знают. В ресторане хоть понятно за что музыканту платишь.
Алина-1240• 25 декабря 2024
2 девочки днем были-дала по 100 грн и по шоколадке каждой.вот сейчас двери закрывала,были мелкие мальчик и девочка-дала 200 грн на двоих,колядку уже не слушала,бо такси ждало.подростков и взрослых не впускаю,это занятие для мелких детей
ОбережнаЯ• 25 декабря 2024
До нас приходили діти сусідів колядувати, їх батько перед тим зателефонував, попередив. Дівчатка в хустках, хлопчик з оленями, гарно співали, кутю принесли, тим більш приємно, що в нас не носять, а вони з півдня і по своїх звичаях зробили. Гроші дали, пристойну суму, цукерки гарні, мандаринки. А незнайомих, які ледь двері не вибивають, не пускаємо. Колись в під´їзді після таких карамельки валялися, викинули, бо цукерки дешеві
Борщичок• 25 декабря 2024
Приходили 3 групи по 2-3 дітей, співали і розповідали гарно, дала по 50грн кожному. Мій син з другом ходили сьогодні, по 50-100грн давали, вони співали пісню на 4 куплети і вітали словами
Пищалка• 25 декабря 2024
Ответ дляБандитка Сью
Гнати в три шия таких
Що за ейджизм? Ви хотіли, щоб діти по 6 років ходили? Це небезпечно. За українськими традиціями колядують всі до одруження, навіть молодь по 20 років, почитайте українських класиків.
Бандитка Сью• 25 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Хай собі колядують, скільки хочуть,але не в мене
Раздражевская• 25 декабря 2024
До нас колись прийшов хлопець розказав 4 рядки дайте руб бумажний, це не колядка, а вимогательство якесь, за таке взагалі б не давала.
Якщо гарно колядують то по 50 дала б
Цветочница• 25 декабря 2024
Даю по 50 грн. Але до нас і приходили всього одні хлопці. Моя мала сьогодні теж з подружкою колядувати ходили... вони так готувалися, і зірку зробили, і вишиванки вдягли, колядку вивчили, музику підібрали. Дякую всім, хто відчиняє двері діткам
ОйЙой• 25 декабря 2024
Донька з подругою ходили сьогодні, але не самі, їх мама подруги супроводжувала і то в межах нашої вулиці. Дівчата співали, з гітарою, зіркою. Красиво. Заробили близько 1000 кожна, самі здивувалися. Я по 100грн їм дала, коли в нас співали