ЗавЛабСнаб• 15 октября 2023

Від чого ви отримуєте пасивний дохід і в якому розмірі?

ЗновЗдоров• 15 октября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ого, а що було, розкажіть?
Я працюю у стаціонарі. По ургентажу прийняли глибока рана стегна від болгарки, звшили , кілька днів був у лікарні. Потім цей чоловік попросив його виписати додому, паралельно попросив мене щоб я ходила до нього перевязувала рани, думаю добре тим паче недалеко живе. Прийшла, перевязала, він просить ще откапати його, я відмовила бо небуло в мене часу. Його син та невістка замкнули мене у хаті. Прийшлось відкапати. Коли уходила, уинули як собаці 20 гривень, та випхали за ворота. Це було 3 роки тому. Потім ще на роботу приїжджали, вимагали щоб прийшла. Я іх послала.

Белая и пушистая• 15 октября 2023
От большого депозита в несколько миллионов
автор ЗавЛабСнаб • 15 октября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
В якому банку тримаєте гроші? Чи давно відкривали і під який відсоток, він у вас один чи розбили на декілька?
МадамОхмури• 15 октября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Я що за депозит,? Банк, чи овдп?
Колдунья-вещунья• 15 октября 2023
Ой, я колись мріяла, шо будемо жити на пасивний дохід. А зараз три квартири у столиці сдаємо, і то таке, копійки.
Пошаманю• 15 октября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
я на пасивний від 4 планувала жити в іспаніі
і сміх і гріх)))) працюю в польщі
автор ЗавЛабСнаб • 15 октября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Це скільки в копійках виходить?
Капитанша• 15 октября 2023
Пособие от Джобцентра . Это ж пассивный доход?
Нетутешня• 15 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Сдача квартиры. Но это 8000 грн, поднимать пока совесть не позволяет
Так же

Нетутешня• 15 октября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
В Донецкой области алкоголь не продают))))
Мало пьют 😂
Дорого купить из под полы
1 баночка пива самая дешевая 80 грн
2 литра пива самого голимого 200 грн
Коньяк самый фуфло 250 грн бутылка
Вообще нет в продаже?
Колдунья-вещунья• 15 октября 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Це скільки в копійках виходить?
31 тис грн, меньше 1000 у.е. До війни дві квартири коло 1000 у.е. приносили. Але зараз так нажаль.