Мальовнича даль• 15 октября 2023
Насторожують вподобання дитини. Пробеми з психікою
Донька підліток читає дивні книги. З одної сторони добре, що читає, а з іншої я дивлюся, а в неї ні одною нормальної книги немає, зате куча жахів з кровʼю, безлічу вбивствами, жахливі детективи якісь, трилери.
Я їй на день народження подарувала хорошу книжку, добру, повчальну, яка була моєї улюбленою в дитинстві. Донька навіть не почала її читати, зате замовила детектив про те, як у батьків викрадають дитину і потім ведуть розслідування цієї справи і в неї майже всі книги такі, з страшними обкладинками, назвами.
Я хвилюються, що це може вплинути на психіку чи, можливо, це вже якісь відхилення, бути на такому помішаній?
Поторописька• 15 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Звідки така тяга у дитини?
Яка така тяга? Просто такі вподобання.
Я теж років в 10 читала про вампірів
Штора с кисточкой• 15 октября 2023
А можете название книг дочки?
Я тоже люблю смотреть типа игры в Кальмара, но не маньячка )
Штора с кисточкой• 15 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Яка така тяга? Просто такі вподобання.
Я теж років в 10 читала про вампірів
А я 1000 и 1 ночь и там наткнулась. Про лишение девственности )
Баба_Воля• 15 октября 2023
Как про меня написали)) с 9 лет фанатею от перечисленного. Ничего, нормальной выросла, эмпатичная, добрая, красоту люблю, фотографию. Но читаю только трешатину)
Патриоточка• 15 октября 2023
У меня Кинг дооолго был в любимых авторах
Подростки любят такое часто, тренировка для психики. Почитайте, зачем нам нужны ужастики.
А шо за повчальна книга из вашего детства?
Попадалочка• 15 октября 2023
Подруга с 14 до 17 перечитала всего Стивена Кинга.
Нормальная девочка.
Я сама люблю детективы, но не кровавые, с интересными сюжетами
Нормальная девочка.
Пишу_граммотно!• 15 октября 2023
Я теж у 14 років цікавилась готикою, жахіттями тощо. Минулось. Переросте.
Потребую апгрейду• 15 октября 2023
Я також ужастіки брала в бібліотеці, пам´ятаю, читала по 2 - 3 в день)
Даха-сваха• 15 октября 2023
Дуже добре, що читає.
Мій у 10 років ні однієї книги до рук добровільно не взяв. Навіть те, що задають по шкільній програмі, читає зі скрипом.
Автор, зараз багато роликів на ютуб з всілякою єрундою. От якби вона дивилась про скібіді туалет (де голова з унітазу виглядає), Вас би це не насторожило? ) Ви б сказали: «та це ж тренд, багато хто дивиться».
Н@Диете• 15 октября 2023
Зачитывалась Кингом и другими ужасами, детективами от Чейза до книг не помню автора - про тюрьму и зеков....ничего, нормальная выросла
ЧукИГеки• 15 октября 2023
Не нав´язуйте їй книг, які не до вподоби, це лише покаже, що Ви нехтуєте її смаками. Вибір книг - це лише вибір книг, де Ви знайшли проблеми з психікою? Не всі ростуть рожевими квіточками.
Моя мама теж втрачала свідомість, коли я в 13 почала Мерліна Менсона слухати. Ви бачили його кліпи? І нічого страшного не трапилося, виросла звичайна сімейна тьотя з дітьми і роботою))
Мальовнича даль
• 15 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
Что это за такие жуткие книги? Напишите хоть автора
Во посмотрела, с тех, что заповнила: Стивен Кинг, Агата Кристи, Шари Лелена, Сара Пирс, еще есть много
Маю декілька думок• 15 октября 2023
Моя мама всегда любила такие книги. Самые любимые фильмы и передачи- про серийных убийц. Просто нравится закрученный сюжет, загадка, расследование
При этом в реальной жизни очень добрый человек. Мимо чужой беды не пройдёт. Подбирает котиков, собачек, ищет им новых хозяев.
Мальовнича даль
• 15 октября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
А можете название книг дочки?
Голодные игры она недавно читала, трилогия, я тоже думала почитать, это больше классика
Замріяна• 15 октября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Это значит что она растет адреналинщицей. Люди не меняются.
Та ну.. я в детстве любила смотреть Омен, чернокнижник.. хоть и боялась. Потом отвернуло от всего негатива. Не смотрю ни фантастику, ни ужасы, ни мистику.
Автор, мне кажется это такой этап созревания, наверное почти все подростки такое любят
люблю_тортики• 15 октября 2023
Ответ дляЗамріяна
Я лет в 14 Мэгре читала по 10 раз. Все эти сцены с проститутками, убийствами, наркотиками
Замріяна• 15 октября 2023
Ответ длялюблю_тортики
И явного не маньячкой выросли)
Пластилин_Колец• 15 октября 2023
Більше б насторожувало, якби вона в,зала крючком і читала книжки,які ї мама купує, а не вона сама обирає
Як ухурделю• 15 октября 2023
Зараз такі книги ще, обкладинки жахливі картинки, назви теж. Моя от в 11 років трилогію Жахотінь читає, відношусь спокійно, думаю, і Вам так варто. Читає дитина і це прекрасно, зараз така література популярна у дітей, проблеми не бачу, у світовій класиці повно всякої дурні також. Тому підтримуйте і спостерігайте, у Вас росте прекрасна і розумна дитина
Ms. Откровенность• 15 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
В доньки хороший літературний смак.
Не їм після шостої• 15 октября 2023
Що ж таке вона читає? «Жага»? «Кров і попіл»? «Аделіна»? ))
Завжди мало• 15 октября 2023
І я любила і люблю читати такі книги і зараз дивлюсь кіно про маніяків. Я нормальна жінка, в житті нікого не ображу, люблю тварин :)