Мальовнича даль• 15 октября 2023

Насторожують вподобання дитини. Пробеми з психікою

Донька підліток читає дивні книги. З одної сторони добре, що читає, а з іншої я дивлюся, а в неї ні одною нормальної книги немає, зате куча жахів з кровʼю, безлічу вбивствами, жахливі детективи якісь, трилери.
Я їй на день народження подарувала хорошу книжку, добру, повчальну, яка була моєї улюбленою в дитинстві. Донька навіть не почала її читати, зате замовила детектив про те, як у батьків викрадають дитину і потім ведуть розслідування цієї справи і в неї майже всі книги такі, з страшними обкладинками, назвами.
Я хвилюються, що це може вплинути на психіку чи, можливо, це вже якісь відхилення, бути на такому помішаній?
На_оба_рот• 15 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Поллиану подарила, я ее очень людина в дестве
А скільки доньці? Моя Поліану читала років в 10, зараз цікаво таке як і вашій.

Лінива, не каюсь• 15 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
Полианна в школе по программе в 5 классе. Ваша старше - значит ее проходила уже
То же самое написать хотела. Троллит автор
Дама_с_коготками• 15 октября 2023
Мой любитель фильмов ужамов и книг стал хирургом.
Безсовісна кума• 15 октября 2023
Я з дитинства обожнюю жахи і фантастика про інопланетян. Мама теж була не в захваті, але купувала те що я просила. Виросла нормальною.
Штора с кисточкой• 15 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Голодные игры она недавно читала, трилогия, я тоже думала почитать, это больше классика
И что в этой трилогии такого? Читала, это модно.

Если бы ещё читала дочка на английском вообще круто было бы.