Шмоточницаца• 15 октября 2023
Ехать в Германию или остаться в Украине?
Чудовий каламбур• 15 октября 2023
Автор, я там була
Не скажу що легко, але нам ускладнювало ситуацію розлука з чоловіком
Німці дуже допомогали і були привітні до нас.
У школі ставлення учителів до дитини набагато краще ніж у нас.
Легко не буде, але спробувати варто.
Повернутися ви можете хоч через місяць, ніхто не тримає силою
Не слухайте нікого, це ваше життя
А тут люблять тільки засуджувати і обливати брудом
Легко не буде, але спробувати варто.
Не слухайте нікого, це ваше життя
Мааарковная• 15 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Поки не спробуєте - не взнаєте що краще. Зима буде ще гірша ніж попередня, всі рідні й знайомі закупили акумулятори, світлодіодні стрічки, ліхтарі і т.д. Але, якщо не буде опалення - то буде не дуже приємно. Тож, вирішуйте. Як на мене - краще виїхати.
Ага, лучше Германия с их припадошными мусульманами и свободой для них. Судя по новостям Украина сейчас спокойнее чем остальные
Galina_vinsport• 15 октября 2023
Ответ дляМааарковная
Ну то хай в Норвегію їде автор
неДодекаэдр• 15 октября 2023
Ви не можете вирішити сама, що вам робити із своїм життям і питаєте на форумі? Тоді краще не ідьте, ви там собі ради дати не зможете
Виниловая пластинка• 15 октября 2023
Ответ длявкрации
А конкретнее? Может прислушаются те кто уехал.
Если начнётся замес с арабами, то ещё успеют выехать. С ноября-декабря вероятно начнётся. И во Франции и других странах
Бджолина королева• 15 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Тобто, зима буде гіршою, бо ваші знайомі закупили генератори? Наша сім’я минулого року взагалі нічого не купляла, живемо на 18 поверсі, світло виключали як всім. Але пережили і цю переживемо, про закордон не хочу навіть чути. Моя інтуїція каже сидіти рівно на жопі вдома, бо в Європі буде теж не солодко
Galina_vinsport• 15 октября 2023
Ответ дляБджолина королева
Тобто я читаю новини.
Бджолина королева• 15 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Тобто я читаю новини.
Зазвичай вони є брехливими.