Тримайте мем
Це має якась бородата тітка на дивані заплакати, тоді почнуть плакати наші військові, тоді здадуться і весело поскачуть разом з парашенцями по галявинці?
А коли військових в полоні перестануть катувати?
Коли їм їжу дадуть?
Коли вони не будуть споживати живцем мишей?
Коли звільнений з полону замучений до стану шкіра і кістки український хлопець не буде плакати над яблуком?
Коли їм їжу дадуть?
Кайдашева дочка• 15 октября 2023
Если чесно и снять розовые очки и лапшу с ушей что нам вешают то дела наши не очень .И так дальше продолжаться еще столько же или дольше просто не может.Что то надо кардинально решать.
Ответ дляКайдашева дочка
Ви частково праві. Але частково - бо коли люди кажуть, що от це все ’гірше вже бути не може’, то як правило може і набагато. Тому цих слів треба боятись. Ми не маємо ніякої інформації+деякі конфлікти навіть верхушка найсильніших країн світу не може передбачити в повній мірі і затушити. То що вже нам тоді лишається? :( Тому на жаль, продовжуватись це скоріш за все буде і кінця краю не видно. Ситуація або буде отака відносно ще ’нейтральна’ без смертельної небезпеки для усіх міст України (так, пробачте мене, але навіть як будуть взимку летіти ракети, як минулої зими - то це дуже погано, але не найгірше, головне, щоб ядерні не летіли чи сотні кабів, як в 2 світову). Або станеться якась неймовірна ескалація і на основі цього потім все припиниться. Ну і 3й варіант - найбільш бажаний: хуйло здохне нарешті. Але воно шось на диво живуче, як бачимо(
Ответ дляКайдашева дочка
Я,не от войны устала,а от непонимания когда это закончиться ,а главное чем?От того что ничего нельзя спланировать на перед .От того что цены бегут впереди зарплат .И стою перед выбором или уезжать всей семьей с концами из страны или тут сидеть и не дергаться и будь что будет.
Так зима на носу, пора уже решать что-то.
Кайдашева дочка• 15 октября 2023
Ответ дляanducci
Не хочет никто ничего решать.До последнего украинца это были пророческие слова
Кайдашева дочка• 15 октября 2023
Ответ дляanducci
Я вас конкретно имела в виду. Чемоданное настроение отнимает кучу энергии.
Зимой у нас в городе со светом будет более-менее.
Ответ дляКайдашева дочка
Так уже особо и не вешают, даже манька выдохлась.
Вопрос в том, что наша верхушка на данный момент, даже при желании, ’кардинально решить’ ничего не может. Точнее, есть у них один вариант, повторить подвиг Януковича и Ко, но вряд ли вам это понравится.
Ответ дляRey_555
’головне, щоб ядерні не летіли’
Спасибо, Кэп :)
’Ми не маємо ніякої інформації’
А вот за это уже спасибо телемарафону, они стараются. До сих пор некоторые считают, что мы удерживаем и успешно обороняем Бахмут
Спасибо, Кэп :)
’Ми не маємо ніякої інформації’
Ответ дляJimson
’головне, щоб ядерні не летіли’
Спасибо, Кэп :)
’Ми не маємо ніякої інформації’
Спасибо, Кэп :)
’Ми не маємо ніякої інформації’
я не дивилась марафон ні дня. Так само, як і клоунів та зеків до влади не приводила. Не треба тут складати хибні уявлення про когось з кількох речень тексту ноунейма на форумі.
Ответ дляJimson
’головне, щоб ядерні не летіли’
Спасибо, Кэп :)
’Ми не маємо ніякої інформації’
Спасибо, Кэп :)
’Ми не маємо ніякої інформації’
Ви напевно в адміністрації Байдена, що маєте всю інформацію? По типу, чи розпочнеться конфлікт у Тайвані з Китаєм, чи вступить у війну Іран у відповідь на вторгнення Цахалу в Газу, чи буде подальший конфлікт у Вірменії з Азербайджаном. Ви це все знаєте??? Ви бодай знаєте, як цей рік закінчиться?? Ну то як знаєте, то розкажіть нам, з радістю послухаємо. А як не знаєте, то це і значить ’нема інформації’.
Ответ дляhelga2014
А вот картинка из свежих новостей для таких, как автор.
Только вряд ли они ее поймут
Об этом писала Near Mear, причем неоднократно, около полугода назад или даже раньше.
Меня ее высказывания на тот момент несколько раздражали, казались слишком пессимистичными. Наших форумных патриоток просто рвало на части, сообщения затирались в течение считанных минут.
Ответ для vihola
Коли їм їжу дадуть?
+++++ eлки, аж сама заплакала...
Кайдашева дочка• 15 октября 2023
Ответ дляvikohka
у вас, как всeгда, всeпропало!
Ну если оно так и есть!!!Мне вот интересно как мы собираемся победить страну в 3 раза больше нашей и еще с ядеркой?При этом на нас уже все махнули рукой
Ответ дляКайдашева дочка
я бы ne сказала, что маxnули, это у вас от всeпропадnичeского nастроenия. я вижу всe по другому. nу xорошо, чeм вам в жизnи дают эти nакрутки сeбя? чeм помогают?
Ответ дляCatou
Я адаптувалась. Є негативні зміни, пов´язані з війною. Жалітись не маю права, багатьом набагато складніше: нашим захисникам, людям в окупації, травмованим від війни і ще багато кому.
От якраз про це і картинка,що якась недо блогер жаліється як вій ’погано’