Туфли в чешуе• 15 октября 2023
Поиск местонахождения айфона через сайт айклауд.ком
Подскажите, пожалуйста, через сайт айклауд.ком можно узнать текущее местоположение айфон. Приходит ли при входе на сайт смс на номер айфона, который ищешь? Хочу узнать местоположение своего подростка, но так, чтобы он не понимал, что его контролируют
Цікавий писочок• 15 октября 2023
Я попередила що додала в сімʼю, і локатор, всі бачать один одного. Це нормально, якщо відпускаю десь самостійно. Це не контроль, а безпека.
Туфли в чешуе
• 15 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Заходити в айклауд телефона і дивіться
Так а смс на телефон мого сина прийде?
Я погнала• 15 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Так а смс на телефон мого сина прийде?
У мене є локатор. Смс ніяких не приходить. Показує буквально до метра
Сегодня сержусь• 15 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Так а смс на телефон мого сина прийде?
А я звідки знаю чи у вас в кожного свій айклауд чи спільний...
Сегодня сержусь• 15 октября 2023
Ответ дляЯ погнала
У вас стороння програма, її видаляєш і всьо...ніц ви не знайдете
А огризка через айклауд все можна знайти, або заблокувати
Метровий сантиметр• 15 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
В сенсі «стороння»? У яблук локатор стандартна прога
Сегодня сержусь• 15 октября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
А я звідки знаю що ви про тоже про япко...але автор схоже хоче шпіонити за всіма а щоб за нею ніхто...тому локатор їй не підходить
Метровий сантиметр• 15 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Хто Вам сказав що Автор не хоче що б її теж бачили? Хто Вам сказав що локатор їй не підходить?
На мою думку - людина просто не розібралась з тими налаштуваннями, або у неї не айфон.
Сегодня сержусь• 15 октября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
1) Айклауд в неайфоні небуває
2) За якесь СМС автор так би непереживала, чи син дізнається що вона його вистежувала
Якось так
Метровий сантиметр• 15 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
1) Айклауд в неайфоні небуває
Якось так
1) можна запустити яблучний локатор хоч з компа, хоч з андроїда. Я зі свого ноута шукала айпад дитини, і при цьому у мене самої айклауду не було на той момент. Ходила з андроїдом.
2) переживає бо не хоче що б син знав ) у сина є право вимагати не стежити, у неї (як у мами) є право знати де її дитина.. якщо дитина неповнолітня)
Якщо зовсім лізти в усе це - краще домовитись. Мій син в курсі що я можу подивитись де він ходить через локатор. Йому теж дала доступ до своєї геопозиції. Так само і з чоловіком. Зараз такі часи, що хай краще буде так, не не хапатись потім за голову і думати як і де шукати…
Автору б порадила Локатор в айфоні + домовитись з сином.
Сегодня сержусь• 15 октября 2023
1) запустити то можна але якщо немаєте паролів до пристрою (або вони зазделегіть не були збережені в локаторі) то нічого ви не знайдете
Туфли в чешуе
• 15 октября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
У меня не айфон. Я не понимаю, как и что там работает....Спасибо!
Метровий сантиметр• 15 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
В браузере нужно зайти на сайт эппловский, на страницу поиска айфона. Но что б увидеть местоположение Вы должны знать почту к которой привязан айфон + пароль от почты + на айфоне должна быть подключена функция «поиск айфона» и геолокация, которая дает координаты.
Если чего то из этого не знаете - не сможете найти.