Я тут Живу• 15 октября 2023

Не получается получить справку про место жительство в дии. У кого также?

ЭмчЭндЭм• 15 октября 2023
Мне пишет ,что не находит в органах регистрации

Ната 47• 15 октября 2023
Получилось
Бриджит_Фрикандо• 15 октября 2023
Навіть не знала, що там таке є. Спробувала, відразу дало завантажити..
Юпитерная• 15 октября 2023
У мене так було. При реорганізації загубилась інформація про реєстрацію. Ходила ніжками в ЦНАП, писала заяву про підняття архівних даних і на їх підставі внесення даних до реєстру. Чекала кількість днів, відповідно до законодавства, і тільки після отримання повідомлення із ЦНАПу дало сформувати довідку
Сарафанное радио• 16 октября 2023
У меня тоже не находит в органах регистрации , но у меня и не подтянулся загран , хотя он 2017 года . В службе подддержки Дии сказали , что при оформлении заграна либо с ошибкой внесли ИНН , либо его вообще не внесли .