Твоя подружайка• 15 октября 2023

І що б ти без нас робила?)

Сьогодні діти запитали, коли допомагали з магазину нести пакети з їжею для них.
" звісно б дуже сумувала" . Що я ще могла відповісти.
Але в середині відповідь " жила б . Я просто жила б". Бо з дітьми я біжу дистанцію : від понеділка до п´ятниці, від одного обов´язку до іншого. Я підлаштовуюся під їх школи , завдання, заняття, часто відсуваючи на задній план моє. Відміняю побачення і( часто прощаючись на завжди) бо дитина захворіла. Купую заміну одягу, з якого виріс , замість отої сукні.
І так весь час(((
( батько після розлучення самоустранився. У друзів своє життя. Мої батьки далеко. Грошей на няню немає)
В моїй хаті моя правда• 15 октября 2023
Батька ж такого ви їм обрали
Радійте , що вони у вас є
І не питають, чому саме така у вас сім’я

Жерица ночи• 15 октября 2023
Вам нелегко, автор! Но необходимость подстраиваться под школы и занятия со временем проходит и детям мы нужны все меньше. Не забывайте о себе и не забивайте на себя! Кто о вас позаботится кроме вас?
Ацетилсалициловая кислота• 15 октября 2023
Ну, как бы да, ребенок это прежде всего отказ от многого и компромиссы вечные, как и брак. Это еще хорошо что у вас отношения такие хорошие
Бешене сарі• 15 октября 2023
Зачем вы их рожали?
Борисфенка• 15 октября 2023
Колись вони виростуть і ви зрозумієте, що діти - це ваше найбільше досягнення у житті, все інше такі дрібниці.
Чоловіків на ваш вік вистачить, нікуди не дінуться.
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Мені іноді здається що я не доживу до того часу. Або буду вже в тому стані, що все рівно.
Розумієте, я неначе вже й записалася на стрижку, наприклад, а тут в школі ’ а давайте’ і ти ті гроші віддаєш туди. Записалася на заняття в зал. Пару раз сходила, далі знову якась фігня зі школою. Купила квиток на семінар, в останній момент на той час ставлять виступ дітей і батькам про це за тиждень говорять.
Мира всем• 15 октября 2023
Ответ дляБешене сарі
Зачем вы их рожали?
Мальдивирую• 15 октября 2023
Племянник в 12 лет сказал моей сестре, что когда вырастет, то продаст свою долю в квартире, она с мужем переедут в однушку, вдвоем им больше не надо. Одна беда для него- его долей там нет. Она говорит, что так выбесил, что просто принесла документы и заставила читать о том кто собственник.
Тра Ля Ля• 15 октября 2023
Я отак буває бубню, а потім подумаю та я ц не хочу, відверто кажучи, ту сукню. Мені вже більшого задоволення приносить купівля модного одягу дітям ніж собі. На гуртках дитячих також нормальні колективи дорослих, спілкуємося вже й поза гуртками. І вся оця біганина мене тримає в якомусь тонусі, як подумаю що через років 5 буду значно менше потрібна дітям, так сумно стає. Це ж і є життя.

Дверной_Проем• 15 октября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Батька ж такого ви їм обрали
Радійте , що вони у вас є
Автор в першу чергу обирала собі чоловіка. Не всі можуть знати, який то буде батько. Є як приємні відкриття, коли і подумати не міг, але є і протилежні. Невже всі жінки дури, яких кинув або зрадив чоловік?
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Та до чого тут чоловіки?
Діти то частина життя,. Не все наше життя. Вони виростають і йдуть. А ти, якщо то найбільше досягнення, залишаєшся сам
Жерица ночи• 15 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Вы очень ответственная мама, но попробуйте немного забить на ту школу. И деньги на всякую фигню там уж точно не обязательно сдавать по первому писку род комитета
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Мені не цікаве спілкування на гуртках. Бо там в основному повні сім´ї і спілкування про сім´ю. То додаткове місце стресу
Бува і таке• 15 октября 2023
Автор, мои маленькие были, когда папаня испарился. Тоже была, как цыганская лошадь. Присесть некогда, денег не хватает, с сёстрами передавали друг другу шмотки детские, чтоб не тратиться. Детей по ночам дома оставляла самих, чтоб смену отпахать....
Так бежала, что они незаметно повзрослели. Помогают по дому много, готовят, убирают, дают мне отдохнуть.
А без них? Не могу даже представить! Жила бы, да, жила бы пустой жизнью.
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Як чоловік він якраз був хороший. І папа, поки були разом, також.
Мира всем• 15 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
В нас теж повні сім´ї , ніхто про них не говорить . Наші зустрічі на коктейль це щось))
Ширли-Мырли• 15 октября 2023
Ого, ещё и двоих успели родить
Извините, забыла #раньшеонбылнитакой
Борисфенка• 15 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Та до чого тут чоловіки?
Так, вони виростають і йдуть, і ви навіть не уявляєте, як швидко це станеться.
Мира всем• 15 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А куди пішов?

автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Ну чому ви вирішили що пустою? Просто коли вони вже є, то ти не уявляєш життя без них.
Мира всем• 15 октября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Ого, ещё и двоих успели родить
Извините, забыла #раньшеонбылнитакой
Да, багато хто був не такий, а зявляється інша і опа((
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Так і молодості моєї також більше не буде
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляМира всем
А куди пішов?
В запої
Борисфенка• 15 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Так її вже нема. Ви доросла жінка, мама дітей. Діти виростуть, нагуляєтеся донесхочу.
Мира всем• 15 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
В запої
Жесть
Коханозадовільна• 15 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Це так у більшості. В мене так само. Щось запланувала собі, так одразу дітям щось треба.
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ну як? Книги для навчання. Солодкий стіл на закінчення першого місяця навчання 🤦( серед уроків, тож раніше не міг підти додому) .ярмарка на підтримку зсу( спочатку купити , що продати, а потім гроші дати щоб купили то. ) , театр всим класом.
Ну ти ж не будеш забирати дитину щоб в цьому всьому не приймали участь.
Я ще й не сама відповідальна мама. Бо я ще працюю.
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляМира всем
Жесть
Ну вже як є.
Несу добро людям• 15 октября 2023
Ответ дляБешене сарі
Зачем вы их рожали?
хороший вопрос. тем более двоих.
автор Твоя подружайка • 15 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну да, в 60 років якраз гуляти. Якщо доживу