Ms. Iphone• 15 октября 2023
Потрібна сокира
Добрий вечір. Може в когось є зайва сокира рубати дрова і ви можете дати в тимчасове користування або продати недорого? Переїхала з окупації на Кіровоградщину, в село, треба топити піч, а сокири рубати дрова немає.
Молчавочка• 15 октября 2023
Сусідів чоловіків просіть. В кожному селі є алкаш, який за бутилку все порубає.
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляМолчавочка
Та в селі, куди я попала, поруч сусіди лише аж за 10 хат, та й то жінок лише знаю. Люди з села тікають, приїжджають лише городи садити бо городи здорові, і хати заради городів скуповують. Та й живуть або бідні, в яких нічого немає, або багаті, які фіг що дадуть.
Я як приїхала ходила по магазинам питала де картоплі можна купити пару кіло, то всі морозилися і пожимали плечима. А мені їсти немає з чого готувати, не макарони же їсти щодня тричі на день. Тож тут допоможуть, а потім доженуть і ще як допоможуть.
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляСекретница
Уровень просьбы восхищает просто...
А что вам не понравилось? Или выезжая с окупации от фашистов я должна была знать что надо с собой еще топор брать?
Секретница• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Поехать в любой ближайший райцентр и на барахолке купить тот топор
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Сусіди для цього є
В селі дуже багато покинутих хат, їх скуповують мешканці з міста заради великих городів. Найближчі сусіди за 10 порожніх хат і то жінок лише знаю.
Ms. При теле• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
А как вы в таком селе ее получать собрались? Почты в шаговой доступности явно нет.
Шаманю второпях• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Ви думаєте, що сільська жінка не в курсі, де в хаті сокира? Хаха
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляСекретница
На барахолке топор от 750 грн + 100 грн дорога обойдется, я столько выделить на него не могу.
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Почты как раз рядом - и укр, и новая.
Шаманю второпях• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Так багато пустих хат і навіть магазинів більше одного? :) ви давно не були у селі.
Ms. При теле• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Почты как раз рядом - и укр, и новая.
Значит не село совсем, которое из вашего описания получилось.
Шаманю второпях• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Почты как раз рядом - и укр, и новая.
Капець в якому крутому селі ви живете. Просіть одразу мішок картоплі на пошту.
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Так, 3 магазини і всі поруч, і 2 пошти поруч, по порожніх хатах я не можу лазити бо то чиясь приватна власність, хоч і не живе там ніхто.
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Нащо мені картопля ще й мішок?
Шаманю второпях• 15 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Не смішіть людей, придумайте щось на таку тему, в якій хоча б трохи розбираєтеся.
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Село Синьки - пробийте по інтернету і подивіться.
Колишня муза• 15 октября 2023
На Розетці є сокири і до 300 грн Або йдіть до сільського голови позичайте.
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Да, в курсі, і побіжить мені скаже - на, бери.
Я тут чужа людина, хто мені щось дасть отак? Чи може ви дали би жінці яка до вас підійде і скаже ´´я скоро принесу назад’???
Фуліганка• 15 октября 2023
Автор,подивіттся на ОЛХ
Там швидше найдете.або в фейсбуці в місцевій якійсь групі попитайте.
Так,сокири зараз дорогі.
Ще варіант-попросити місцевого алконавта.
Він вам за горілку чорта з під земді знайде
Так,сокири зараз дорогі.
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляКолишня муза
Є, але яка - гілочки дрібні рубати? Вона маленька. Та й відгуки..
Ms. Iphone
• 15 октября 2023
Ответ дляФуліганка
Автор,подивіттся на ОЛХ
Так,сокири зараз дорогі.
Оце хіба що зловити на вулиці алкаша і спитати. Дякую. Бо бачу тут всі сидять в себе вдома і добре можуть насрати на голову тим, хто всій дім втратив.
Пишу з калідору• 15 октября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Підтримую,фантазує.