Будь ласка, поділіться контактами ріелторів, щоб довгостроково арендувати квартиру в Катовіце. Шукаю для себе. Або можливо канали в ТГ. фейсбуком не користуюсь.
Galina_vinsport• 15 октября 2023
Скачайте аплікацію RentMe, українці з Вроцлава її розробили, і буде приходити кожен раз повідомлення, коли будуть на ОЛХ та на Отодом додавати оголошення по Вашим фільтрам.
Ответ дляНевидимка Майя
Щось ви не там шукаєте
На всякий випадок всюди шукаю ) можливо тут є люди, у кого є якісь контакти, знайомі
Ответ дляGalina_vinsport
Дякую
Цікаво, ОЛХ в Польщі (по нерухомості) такий же як і в нас? )) Багато не актуальних об´яв.
Полтавська галушка• 15 октября 2023
Ох і деруть вони... 100 проц оренди.. Оренда 2шки від 3500 зл... Кауція.... Співчуваю
Ответ дляПолтавська галушка
Та, я вже морально підготувалась до цього
Моя улюблена страшко• 15 октября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Наша западная также, 100% риелторы берут
Ответ дляТракторні війська
Ксения 732743330. Толковый риелтор
И вот на фото ещё норм
Дякую
Тракторні війська• 15 октября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
А восточная за тарелку супа риелтором работает
Невидимка Майя• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Шукайте на отодом та подібних сайтах,зазвичай там пишуть від якого агенства здається квартира
Ответ дляTaFo
ottodom
morizon
olx
ставите фильтр по владельцу. звоните. хозяева редко пишут.
так вы сэкономите кучу денег.
при вьезде с вас возьмум за 1 месяц+ за 2 залог. и могут за коммуналку. та часть, которая постоянная.
и еще риэлтор.
morizon
olx
так вы сэкономите кучу денег.
и еще риэлтор.
Ого, тобто одразу готуватись оплатити за 3 міс. Я думала за 2))) + ріелтор. А скільки комуналка виходить +-? Планую винаймати маленьку квартиру. 30 -40 кв.
Ще я чула що через ріелтора простіше арендувати чомусь, якщо напряму то володарі хочуть гарантії платоспроможності типу виписки з банку, з місця роботи... не розумію чому через ріелтора володарі кравтир більше впевнені в платоспроможності арендаторів ))
Ответ дляirina_kiss
эио зависит от дома. в новых домах дороже. в старых дешевле. у нас 48м2.
постоянные оплаты: 1056 зл ( отопление, обслуживание, мусор, вода)
переменные: примерно 300 мес. это свет, газ, инет
Ответ дляirina_kiss
это слухи
Попа как у Кардашьян• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Ні, нормальний,але буває що вже не актуально, якщо грана ціна
Попа как у Кардашьян• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Від дому залежить,ніхто вам не напише, скільки буде у вас,в обьявах пишуть
Элька-Карамелька• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Просто быстро жилье разбирают
Пупс• 15 октября 2023
А не часто хочуть через нотаріуса здавати, найм оказіональний, то плюс ці витрати
Элька-Карамелька• 15 октября 2023
Сейчас студенты все разобрали...сейчас самый неудачный момент для снятия жилья
Ответ дляПупс
А які юридичні обов´язки накладуться на мене якщо через нотаріуса. Я не маю планів шахраювати )) просто цікаво. В Україні я не мала такої практики затверджувати нотаріально договір аренди
Ответ дляЭлька-Карамелька
Плануючи через міс-два
Ответ дляirina_kiss
это не договор аренды. эио поляк должен у нотариуса написать документ о том, что если вы перестанете платмть, он вас возьмет к себе. гарантия того, что в случае чего вас есть куда выгнатт.