irina_kiss• 15 октября 2023

Шукаю ріелтора, Катовіце

Будь ласка, поділіться контактами ріелторів, щоб довгостроково арендувати квартиру в Катовіце. Шукаю для себе. Або можливо канали в ТГ. фейсбуком не користуюсь.
Невидимка Майя• 15 октября 2023
Щось ви не там шукаєте

Попа как у Кардашьян• 15 октября 2023
Олх дивіться
Попа как у Кардашьян• 15 октября 2023
Otodom.pl
Galina_vinsport• 15 октября 2023
Скачайте аплікацію RentMe, українці з Вроцлава її розробили, і буде приходити кожен раз повідомлення, коли будуть на ОЛХ та на Отодом додавати оголошення по Вашим фільтрам.
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Щось ви не там шукаєте
На всякий випадок всюди шукаю ) можливо тут є люди, у кого є якісь контакти, знайомі
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Дякую
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Цікаво, ОЛХ в Польщі (по нерухомості) такий же як і в нас? )) Багато не актуальних об´яв.

Тракторні війська• 15 октября 2023
https://t.me/home_Katowice
Полтавська галушка• 15 октября 2023
Ох і деруть вони... 100 проц оренди.. Оренда 2шки від 3500 зл... Кауція.... Співчуваю
Тракторні війська• 15 октября 2023
Ксения 732743330. Толковый риелтор
И вот на фото ещё норм
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Та, я вже морально підготувалась до цього
Моя улюблена страшко• 15 октября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Наша западная также, 100% риелторы берут
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Ответ дляТракторні війська
Ксения 732743330. Толковый риелтор
И вот на фото ещё норм
Дякую
Тракторні війська• 15 октября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
А восточная за тарелку супа риелтором работает
Невидимка Майя• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Шукайте на отодом та подібних сайтах,зазвичай там пишуть від якого агенства здається квартира
TaFo• 15 октября 2023
ottodom
morizon
olx

ставите фильтр по владельцу. звоните. хозяева редко пишут.

так вы сэкономите кучу денег.

при вьезде с вас возьмум за 1 месяц+ за 2 залог. и могут за коммуналку. та часть, которая постоянная.
и еще риэлтор.
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Ответ дляTaFo
ottodom
morizon
olx

так вы сэкономите кучу денег.

и еще риэлтор.
Ого, тобто одразу готуватись оплатити за 3 міс. Я думала за 2))) + ріелтор. А скільки комуналка виходить +-? Планую винаймати маленьку квартиру. 30 -40 кв.
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Ще я чула що через ріелтора простіше арендувати чомусь, якщо напряму то володарі хочуть гарантії платоспроможності типу виписки з банку, з місця роботи... не розумію чому через ріелтора володарі кравтир більше впевнені в платоспроможності арендаторів ))
TaFo• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
эио зависит от дома. в новых домах дороже. в старых дешевле. у нас 48м2.
постоянные оплаты: 1056 зл ( отопление, обслуживание, мусор, вода)
переменные: примерно 300 мес. это свет, газ, инет

TaFo• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
это слухи
Попа как у Кардашьян• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Ні, нормальний,але буває що вже не актуально, якщо грана ціна
Попа как у Кардашьян• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Від дому залежить,ніхто вам не напише, скільки буде у вас,в обьявах пишуть
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Дякую дівчата
Элька-Карамелька• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Просто быстро жилье разбирают
Пупс• 15 октября 2023
А не часто хочуть через нотаріуса здавати, найм оказіональний, то плюс ці витрати
Элька-Карамелька• 15 октября 2023
Сейчас студенты все разобрали...сейчас самый неудачный момент для снятия жилья
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Ответ дляПупс
А які юридичні обов´язки накладуться на мене якщо через нотаріуса. Я не маю планів шахраювати )) просто цікаво. В Україні я не мала такої практики затверджувати нотаріально договір аренди
автор irina_kiss • 15 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Плануючи через міс-два
TaFo• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
это не договор аренды. эио поляк должен у нотариуса написать документ о том, что если вы перестанете платмть, он вас возьмет к себе. гарантия того, что в случае чего вас есть куда выгнатт.
TaFo• 15 октября 2023
Ответ дляirina_kiss
Плануючи через міс-два
нет смысла искать сейчас. никто никого не ждет. выставили жилте- сдали.