13чудоСВЕТА• 16 октября 2023
Повернення додому
Працюю тут в магазині і хочеться якоїсь реалізації. І все частіше приходять думки, що живу не своє життя. Але боюся що в Україні не знайду роботу якщо повернусь. По професії не працювала (закінчила англійську філологію). Є відчуття, що просто втрачаю свої молоді роки ( мені 25). В Україні лишилися батьки. Хлопця дітей і квартир немає. Чи варто повертатися чи шукати щось краще тут? До закінчення візи рік і наврядчи її продовжать
Безлім на все• 16 октября 2023
В такому віці всі дороги для реалізації відкриті. Дурість повертатися у воюючу країну
Роздратована шкіра• 16 октября 2023
Реалізації якої саме? Кар´єрної, сімейної, зробити цей світ кращим?)
Луноликая Вика• 16 октября 2023
Автор, шукайте кращу роботу. У вас ще є рік, повертатися в зиму на Україну не варто.
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Кар´єрної, сім´я для мене не важлива
Роздратована шкіра• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Кар´єрної, сім´я для мене не важлива
Ким працювали вдома?
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Ким працювали вдома?
Працювала в кол- центрі, хотіла закінчити курси і знайти іншу роботу. А потім війна і всі плани посипались
Сметчица• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Кар´єрної, сім´я для мене не важлива
А в чем проблема? Учите язык,выбирайте сферу,где хотите сделать карьеру и вперед
Лукава_Кiшка• 16 октября 2023
25 років, англійська..? Дивні думки. Ви не в європейській країні? Можна отримати освіту, отримати взагалі нову професію - є пропозиції з безкоштовними програмами для українців, можна підтвердити свою (і у вашому випадку - досить легко), змінити роботу чи працювати віддалено. Хоча б спробуйте. Якщо вже і спроби будуть марні, то тоді вирішувати.
Мона_Лиса• 16 октября 2023
Йдіть вчитись закордоном, всі зароблені гроші в навчання, дайте собі термін 2 роки. Як без освіти плануєте кар‘єру? Під час навчання з‘явиться нове оточення людей, нові ідеї, там підкажуть куди рухатись. Якщо недостатньо грошей - навчання найкраща інвестиція
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я в Англії, тут своїх місцевих вистачає
Янка-угомонись• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Кар´єрної, сім´я для мене не важлива
В яке місто? Англійському філологу робота є за фахом: в школі,садочку,репетитором.
Але ж зарплата буде меньшою,чим зазаз маєш.
Можливо варто заробити грошей і повернутися додому з заощадженнями?
Як раз і зиму перебути,а далі буде видно.
Роздратована шкіра• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Будуйте нові плани. У вас якась осіння хандра починається. Додому повернутись завжди встигнете.
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
До війни жила у Києві, батьки у Донецькій області
Янка-угомонись• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я в Англії, тут своїх місцевих вистачає
Можна вважати мовною практикою.
В Англії можна непогано заробити
Мона_Лиса• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я в Англії, тут своїх місцевих вистачає
Та в логістику, в клінічні дослідження, в ІТ продактом, в садочок або школу - що подабається те і закінчуєте. Англійська це добре, але це не освіта для ЮК.
Техпаспорт на медузу• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Кар´єрної, сім´я для мене не важлива
В 25 можно выучить язык и выучиться.
Янка-угомонись• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Можливо варто поставити мету заробити на власне житло? Тоді і до праці буде більше натхнення.
Техпаспорт на медузу• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я в Англії, тут своїх місцевих вистачає
Значит, так Вы знаете язык. Бывшая учительница английского языка в школе, работает в Англии, преподаёт там английский на курсах для иностранцев.
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Так я розумію, що моя освіта тут ніщо. Думала закінчити курси і спробувати пошукати internships. Мабуть це осіння депресія
Фляшка на трьох• 16 октября 2023
а яка у вас ЗП?
У мене теж таке відчуття але я працюю продавцем в Україні
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
а яка у вас ЗП?
Мінімалка
Стигла полуниця• 16 октября 2023
Дома лучше.За границей тяжело работать и хватит на еду и аренду.
Фляшка на трьох• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Мінімалка
однознайчно рухайтесь. Якщо до 30 не зможете себе реалізувати - то так і залишитесь продавцем.
Зараз найкращий шанс . Раджу піти продавцем в велику мережу магазинів там можна отримати підвищення і вони направлять на навчання безкотштовно якщо потрібно
Лукава_Кiшка• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я в Англії, тут своїх місцевих вистачає
Якби усюди вистачало місцевих вакансії зникли б як явище. Якщо ви в маленькому містечку, то можна шукати в більшому чи онлайн, приєднатися до усіх пабліків з пошуку, до студентських спільнот.
Фляшка на трьох• 16 октября 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Вам не хватит . А автор сможет много добиться
короткопамятна• 16 октября 2023
В Україні срака з роботою. Реалізуйтесь, вчіться за кордоном. Тут немає чого ловити, повірте. Повернулась і шкодую.
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я живу у Лондоні. Як тільки приїхала подавалась на адмін позиції, але мене не брали. Взяли лише в магазин де я зараз працюю. Тут дуже велика конкуренція на ринку праці