13чудоСВЕТА• 16 октября 2023
Повернення додому
Працюю тут в магазині і хочеться якоїсь реалізації. І все частіше приходять думки, що живу не своє життя. Але боюся що в Україні не знайду роботу якщо повернусь. По професії не працювала (закінчила англійську філологію). Є відчуття, що просто втрачаю свої молоді роки ( мені 25). В Україні лишилися батьки. Хлопця дітей і квартир немає. Чи варто повертатися чи шукати щось краще тут? До закінчення візи рік і наврядчи її продовжать
Чарівна патика• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я живу у Лондоні. Як тільки приїхала подавалась на адмін позиції, але мене не брали. Взяли лише в магазин де я зараз працюю. Тут дуже велика конкуренція на ринку праці
У вас нормальная работа как для эмигранта. Оставайтесь там либо выбирайте другую страну, если вам что-то не подходит. В Украину ехать не советую.
Мона_Лиса• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Так я розумію, що моя освіта тут ніщо. Думала закінчити курси і спробувати пошукати internships. Мабуть це осіння депресія
Ви там 2 місяці тільки? Що значить думала? Ви пропустили вже набір на осінь? Всі зароблені гроші - в освіту, койко-місце і каші з цибулькою жареною, ну яблучка ще добавте. Ваші розваги - безкоштовні парки і безкоштовні івенти для українців, весь інший час вчитись, вчитись і вчитись. Така схема працює. Я пам‘ятаю хлопця з Луганська, троє дітей, вивчився, закінчив навчання на пекаря і працює в Канаді( англійську до того ніколи не вчив), з Херсону знайомий - агроном в країні ЄС ( дитина з інвалідністю, вивіз всю родину і бабусь теж). А ви відповідаєте тільки сама за себе. Удачі!
Білка в колесі• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Працювала в кол- центрі, хотіла закінчити курси і знайти іншу роботу. А потім війна і всі плани посипались
А до заважає закінчити курси там?
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Вже майже вже 1.5 року. До цього працювала де брали, бо треба були гроші. Я взагалі не думала, що все так затягнеться.Планувала побути тут рік максимум, заробити гроші і додому:( мабуть те що я не пробивна теж впливає
Лукава_Кiшка• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Чесно, складно уявити, що з таким то гарним стартом немає варіантів. Мова не тільки про адмін позиції, вам написали багато інших.
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не знаю, чи то мені не щастить, але не хотіли брати навіть у супермаркети. Чудом влаштувалась тут де я працюю. Але я інтроверт і не дуже комунікабельна за характером. Намагаюся себе переборювати
Лукава_Кiшка• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Якими ресурсами для пошуку ви користуєтеся? От, наприклад, на цей момент - скільки оголошень з вакансіями ви опрацьовуєте, скільки співбесід у вас заплановано і скільки ваших запитів розміщені станом на зараз?
Мона_Лиса• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Як ‚ я не пробивна‘ впливає на планування? У вас був план працювати на мінімалку без освіти - у вас це вийшло, тепер змінюйте план, працюйте і йдіть вчитись, здобувайте якусь освіту.
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Я вступила на туризм на підготовчий рік. Але спеціальність не дуже подобається як і якість навчання. Тут на парі годину пояснювали як редагувати текст у word
Мона_Лиса• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну що вам сказати, на медичному вищу математику на першому курсі вчать якогось милого))) а доступ до тіла пацієнта тільки після 3 років навчання. Якось ніхто не сперечається з приводу системи навчання. Крім вас ніхто не вибере вам майбутню професію. Це ваше рішення. Приймайте нарешті його. В 25 років.
Колупалочка• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
у вас в киеве свое жилье было или съемное?
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляКолупалочка
Ні, свого житла немає
Спілий баклажан• 16 октября 2023
Автор, я також закінчила англійську філологію, я в Англії і мені ще немає 30 років.
У нас з вами велика перевага - мова. Я познайомилась із багатьма дівчатами, які не знають англійську, і як же їм важко, як у повсякденному житті, так і знайти роботу. Працюючи на фізично важких роботах, вони ще повинні знаходити час та сили вчити мову.
Я обожнюю цю країну, я швидко адаптувалась, знайшла роботу, що мені подобається. Тут на мінімалку я живу краще, ніж в Україні, коли крутилась як білка у колесі. Навіщо повертатися в Україну, якщо вас там нічого не тримає.
Шукайте роботу, що вам по душі, ви можете переїхати у будь-яке місто, ви не привʼязані ні до чого. Як на мене, то краще десь у біль-менш великому місті, ніж у Лондоні.
13чудоСВЕТА
• 16 октября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Ким ви працюєте якщо не секрет?
Спілий баклажан• 16 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ким ви працюєте якщо не секрет?
Спершу я працювала teaching assistant, але я ще в Україні зрозуміла, що діти то не моє. Попрацювала 8 місяців, паралельно шукала нову роботу. Тож зі старої пішла тільки тоді, коли влаштувалась на нову, у мене було три дні перерви між роботами. Тепер я quality assurance analyst, працюю з дому.
Коли шукала роботу, розглядала ті сфери, що мені подобаються. Хотіла піти в коледж ще до того, як знайшла роботу, але зараз гроші пріоритет, бо у мене не буде взагалі ніяких виплат, якщо піду навчатися, то я обрала роботу.