Оновлена версія• 16 октября 2023
В мене треш, соромно писати таке….
Коротше, постійно така фігня, що як чоловік йде какати, мені теж хочеться. І я його підганяю, бо, вибачте, лізе. Він на мене оре, що я не даю спокійно сходити в туалет, і можу це робити, поки він на перекурі, а не виганяти з горшка.
Але ж камон! Ну як можна себе змусити покакать, коли не хочеш?? За його логікою, я маю так налаштуватися, щоб покакати і не заважати какати йому. Якась фігня!
Сваримося страшенно, треба знімати квартиру з двома санвузлами, бо він думає, що я спеціально ломлюся в туалет, коли він там, неадекватна думка. Ну ось таке ото
Хочу на Балі• 16 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
А я люблю кофе и только выйду на улицу обосрала уже все туалеты ТЦ
Хороший вариант. Тепло, уютно, бумага хорошая бесплатно( можно еще и домой намотать, пока в процессе).
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
проблема.
мужики срут долго обычно.
надо первой бежать
мужики срут долго обычно.
надо первой бежать
Та це жесть, сидів слухав Жданова, ну а мене аж скрутило…
Пліткарка• 16 октября 2023
Ответ дляОновлена версія
Ну а як не хотілося?( Ну як заставити себе покакать, коли не хочеш?(
идите сразу, как только чувствуете легкие позывы, а они есть всегда, мы их просто игнорируем часто
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
А если жить со стариками то вообще туалет не попасть, они там 24/7
Блін…
Хочу на Балі• 16 октября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
надо налаживать график.
или как только видите что муж взял телефон и в развалочку идет в туалет - бросайте все и бегите первая. можно с газами.
я как-то под дверью дежурила и сказала если он не поторопится то насру ему в кроссовки - подействовало
О! Профи в тему зашли. Сразу видно человека, знающего толк в деле.
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляХочу на Балі
Особенно это актуально в однушке или гостинке.
В нас двушка
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
У моего лезет 20 минут не переставая
Мій мені так і каже - « в мене лізе, куди я встану?». А в моєму кишечнику вже все спаралізувало.
Джем Шакіри• 16 октября 2023
Перестала читать на второй строке.
Ну почему этот сайт превращается в помойку, с подобными вопросами ?!
Конотопська відьма• 16 октября 2023
Оце у Вас любов і відчуття партнера. Навіть какати хочеться одночасно
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Треш сейчас под Авдеевкой, под Бахмутом...
Зачем нам знать когда и как вы срёте?
Новини читаємо, в курсі
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Як я раніше жила без цієї інформації?
От бачте)
Чучало яблуні• 16 октября 2023
Деградация на форуме, мне бы было стыдно такую тему создавать. Какое то неуважение к советчицам...
Аннуитет• 16 октября 2023
У нас 2 санузла. Но это иногда не мешает кошке ломиться в туалет
Надо брать с тремя
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Скажите ему, нечего там сидеть дольше пяти минут. Мало того, что большинство выдавит из себя порцию и сидит на этом греется дальше, не смывает. Потом вонища такая, зайти невозможно. Второе, от долгого сидения вылезет геморрой. И сам факт сидения там долго-зачем??? В телефоне можно посидеть где угодно, а лучше полежать.
Він по півгодини висне там, не викуриш, як я на нього наїжджаю, кричить і психує, дітьо. Може посрав і дрочить там, я хз.
З вишневого садка• 16 октября 2023
Ответ дляЛамборджини
Ви загубились трохи, розумнице.
Ну і добре, краще буду розумницею, а ви далі смакуйте чужі туалетні справи
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну купіть горшок чи біотуалет тоді
І куди поставлю? І щоб хату завонять?
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Зачем тратиться, можно в кулёк
А як промажеш? Ну теж такоє
Обнемашечка• 16 октября 2023
Ви працюєте? Це ж є у людей вільний час, щоб псати такі дибільні теми
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляХочу на Балі
Если будут завтракать где нибудь в кафе, вообще проблема сама по себе отпадет.
Та дорого…Але як варіант, хай він дома сере, а я в кафе))
Парасюха• 16 октября 2023
Ответ дляОновлена версія
Бо снідаємо одночасно, тепер думаю не годувати його сніданком, хай сам готує собі.
Ешьте в разное время.
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Це називається, «помітили свою територію», все норм)))
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляЛамборджини
Ви загубились трохи, розумнице.
О теж не розумію. До чого це повідомлення. Люди не можуть поговорити на інші теми?
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляОбласті пітьми
надо налаживать график.
Я про це сьогодні думала)))) В нього білі якраз, так і скажу наступного разу.
Мамина корзиночка• 16 октября 2023
Ответ дляОновлена версія
Який троль? Це мій біль, він реально якийсь дивний. Він вважає, що я спєцом.
Ну так а себя поставьте на его место, он тоже в шоке, только идёт сrать и вы начинаете ломиться
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляХочу на Балі
І мила напшикать, як Сердючка, в баночку майонезну)))
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляПліткарка
Точно так тепер і робитиму, просто в мене глухо, а потім як припре, хоч святих виносьте….
Разгуляшка• 16 октября 2023
Ответ дляОновлена версія
А як промажеш? Ну теж такоє
Ну разложите хорошо, как это промажеш?
Мамина корзиночка• 16 октября 2023
Ответ дляОновлена версія
Забирайте телефон у него перед входом в туалет)
Оновлена версія
• 16 октября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Перестала читать на второй строке.
Що заважає пройти повз??
Хочу на Балі• 16 октября 2023
Ответ дляОновлена версія
Та то вообще будет отлично. И кофе окупится.