БеллаДонна• 16 октября 2023
Де купуєте домашні костюми та піжами?
Дівчата, підкажіть, Які ваші найулюбленіші магазини з одягом для дому та піжамами? Бажано з доставкою до ЄС.
А то щось я обносилась трошки 🫤
Galina_vinsport• 16 октября 2023
Ща в Примарк собираюсь, как раз за домашним костюмом, а то холодно дома.
Латексне альтер ЕГО• 16 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
В секонде))
и я))) не могу морально вывалить за домашнюю одежду 1000+ грн*3 человека*2комплекта (минимум) = 6 тысяч
БеллаДонна
• 16 октября 2023
Ответ дляTaFo
Примарк. обожаю. дешево, тепло. прикольненькие всякие. как раз очередную собралась покупать
А як носяться? Бо я дивлюсь на нього, але хвилююсь, що через 3 дні будуть витягнуті коліна
БеллаДонна
• 16 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
В секонде))
Я в Чехії, тут секонд називається «вінтаж» і коштує відповідно
Рекламама• 16 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Тут немає вумен сикрет(
Где тут? Закажите с испании
Рекламама• 16 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Там часто попадается плохое качество