Кубик Рубика• 16 октября 2023
Пільга для учасника бойових дій на комунальні послуги на орендованій квартирі
Дівчата, підскажіть, будь-ласка, чиї родини оформляли пільги для учасників бойових дій на комунальні послуги на орендованих квартирах. Яка саме процедура?
Нам сказали знайомі брати, оплачувати квитанції власника , перед цим зареєструватись у пенсійному фонді і компенсація буде надходити на картку киянина. Але я щось сумніваюсь. Потрібна порада щодо самої процедури або куди звернутись.
Дякую!
Цветочница• 16 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Так
А владелец квартиры должен оплачивать оставшуюся от льгот часть?
Кубик Рубика
• 16 октября 2023
Ответ дляЦветочница
Нащо? Ми оплачуємо. Просто 75 % оплачує держава, а інші ми.
Кубик Рубика
• 16 октября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Лише за пропискою або реєстрацією
Ні. В орендованій також можна. Тільки процедуру ми не знаємо.
Жирафовое варьенье• 16 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Держава не сплачує, там нарахування йдуть за іншим алгоритмом.
А власник приміщення згодний, що ви виступаєте платниками за комуналку?
Жирафовое варьенье• 16 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Тоді б можна було так половину квартир у багатопорхівці слачувати
Кубик Рубика
• 16 октября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ну так сплачуйте. В чому проблема? Якщо у вас чоловік учасник бойових дій з 2014 року.
Кубик Рубика
• 16 октября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так. А в чому проблема?
Жирафовое варьенье• 16 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
У мене проблема?
Ви запитали, вам дали відповідь.
Кубик Рубика
• 16 октября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
У мене проблема?
Ви запитали, вам дали відповідь.
Мені поки конкретну відповідь щодо запитання не надали. Тільки флуд: так можна половині багатоповерхівці, а 25 % відсотків буде сплачувати власник і тд)))
Моторошні троянди• 16 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
а нащо це власнику сплачувати 25 відсотків?
Кубик Рубика
• 16 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
А чого власник повинен їх сплачувати? Є 100 % оплата за комунальні, є пільга 75 для УБД яка оплачується державою, 25% оплачуємо ми. Чи різниці яку оплатить держава і повною вартості ми будемо сплачувати власнику.
lost cherry• 16 октября 2023
понаписывали опять шо попало, вместо ответов сто вопросов, не относящихся к делу.
Автор, обращайтесь в соцзащиту с этим вопросом, вам дадут список документов и тд. Как оформите, то будете оплачивать комуналку, а компенсация приходит на банковскую карту.
Кубик Рубика
• 16 октября 2023
Ответ дляlost cherry
Дякую велике! Гарного дня)
Налитое яблочко• 16 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Договір оренди є?
Кубик Рубика
• 16 октября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Договір оренди є?
Ні. Але скласти його не проблема.
Налитое яблочко• 16 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ні. Але скласти його не проблема.
Без договору не зробите нічого
Налитое яблочко• 16 октября 2023
Ответ дляUlia-c
Надо подтверждение 2 соседей,и вы оплачиваете коммуналку полностью а вам потом возврат идёт на карту 75 процентов от суммы
Підтвердження судів у якій формі?
БЦАшка• 16 октября 2023
У нас хозяйка квартиры пошла сама в соц защиту и оформила. Муж на карту обычную ощадбанка получает субсидию.
Если ваши хозяева не против, то позвоните в соц вашего района, точно уточните какие документы. А ваш хозяин точно должен написать заявление.
Потом к нам пришла женщина из жэка посмотрела на нас ))) и все.
Договора аренды нет. Сказали что мы родственники дальние.
Коплю на груди• 16 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ні. Але скласти його не проблема.
З січня 2023 субсидії і пільги нараховує і виплачує Пенсійний фонд. Зателефонуйте їм і проконсультуйтеся. Вам скажуть хто, куди і з якими документами повинен прийти. Ви все підготуєте і оформите.
Кубик Рубика
• 17 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Дуже дякую за відповідь!