Н@Диете• Изменено 16 октября 2023
Дуже важка ситуація у подруги. Буде багато тексту. Допоможіть.
У четверг минулий зустріла дуже давню подругу, колись жили в одному селі, бачилися тільки в Fb, перекинулися пару слів і розійшлися. У суботу набрала вона мене і попросила допомогти, її побив чоловік ( він давно сильно пє і бє її), вся ванна в крові і вона не знає що робити..Я підняла на вуха пів міста, мені розповіли як сповістити у поліцію про дамашнє насильство. Поліція приїхала за 3 хвилини ( БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕНЬ), склала протокол на нього і їм заборонили наближатися один до одного. Живуть у спільній квартирі і двоє дітей ( 9 років і 18). У неділю я знайшла два адвоката , у поліції жінку яка буде їй допомагати інформаційно, і знайшла кімнату і будинку для жертв які потерпають від домашнього насилля на Загалом домовилися на 10 днів ( можливо максимум на 20)+психологи, харчування.... Поіхала. подивилася умови, познайомилася там з директором.
Подруга мала сьогодні зранку подавати заяву на розлучення.
Вона нікуди не поїхала.....
Вчора ввечері він розлив олію на підлозі і за волосся її тягав по квартирі..., щоб не було виндно побоїв- не бив.
Поліція приїзджала три рази, перший попередили його, що він не має права наближатися. Другий раз-вивели на годину, він протрезвів і привели назад. Третій раз його забрали у відділок і знову відпуститли через дві години.
За цей час подруга набрала і попросила забрати, я привезла до себе...
Тепер я в шоці з цього всього... у неї двоє хлопців, у мене донька підліток, я дома працюю віддалено, ще зараз живе брат чоловіка з нами ( чоловік у відрядженні). Ми тут як гуртожиток((
так, мені не зручно, я дома як у гуртожитку. але ї іі шкода, але вона нічого не хоче робити і нікуди рухатися((
Я найшла житло, знайшла юристів, підключила кого могла, а вона лежить до цих пір((( У неї є брат, сестра, батько який живе у селі і сам у будинку.
Мене аж трусить від злості....
Поговоріть зі мною будь ласка.
Вона нікуди не поїхала.....
Мене аж трусить від злості....
Поговоріть зі мною будь ласка.
Кусачая Я• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
я вчора брала то так і казала. але вона мала сьогодні піти до адвоката, потім заяву з ним написати і занести до суду.
Чудово. От нехай все це робить і далі, а живе не у вас. Ви не волонтер, не психолог, а з такими людьми дуже важко і треба вміти. Собі нерви зірвете, а вона все одно додому повернеться.
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
мені навіть два дні багато((( я за цей день вже на взводі((
То поставте ті умови, які вам комфортні. Ви не змушені їй допомагати. Запитайте чи ходила вона до адвоката і скажіть, що час знайти нове житло.
Кидстаффовна• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
я вже дуже жалію(((((( але не могла її покинути тоді(((
попробуйте ее отправить к родственникам, если позвонит в следующий раз - рекомендуйте звонить в полицию
Ванна Тазиковна• 16 октября 2023
Благими намерениями …
Автор, у вас дочка подросток , у неё 18-летний сын и ещё 10-Летка, где они все спят? Ваш ребёнок тоже не в восторге , я думаю.
Авторе,Ви молодець.Бещ перебільшення :допомогти усіма людськими засобами(морально,матеріально,інформативно).А далі стоп,Парасю!!!Далі Ваша подруга повинна брати своє життя до своїх рук!!Це не вперше вона бита?Значить знає перспективи.Дома її в себе не тримайте,в неї є рідні.Але,не ображайтеся,Вас таки здивує її поведінка.(((
Баррикадница• 16 октября 2023
Автор, а где она сейчас? Отправляйте к адвокату и в полицию её и скажите, что за ней закреплена комната социальная, что вчера вы ей помогли, но дальше она пусть сама все делает, так и скажите, что для вас и вашего ребенка такие жилищные условия, как сейчас - неприемлемы
Анонимушка• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
звісно, набрала і каже. допоможи я не знаюдо кого звернутися, не знаю куди йти, куди їхати....
Я НІЧОГО НЕ НАПРАШУВАЛАСЯ,
Це її рішення, але коли я це все розкрутила, вона дала задню(
Я НІЧОГО НЕ НАПРАШУВАЛАСЯ,
значить, хай повертається до любімого і терпить далі, бо дочекаєтесь, що той алкаш почне її шукати і вломить ще і вам
Алина-1240• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
ну я не могла їй вчора не допомогти((
А она не помощи искала,а поныть,какие вокруг все скоты,а она жертва)цели меняться она не преследовала
Татьяна-bfd8• 16 октября 2023
Ох и вляпались вы. Будьте осторожны. Этот псих может и к вам домой придти за своей женушкой
Анонимушка• 16 октября 2023
Ответ дляКусачая Я
вони ще і третього задєлають, а потім будуть вважати автора винною, що хотіла розрушити їх чудову сім‘ю
КошкинДом• 16 октября 2023
Расскажу Вам историю своей подруги.. Она даже развелась, ребёнок был один.. вышла замуж за нормального мужчину, родила от него ребёнка, прожила 7 лет.. И нашла себе такого, как первый муж, ушла к нему.. Дети остались со вторым мужем, не пошли с мамой.. У неё уже вскрывали череп, пластина в голове.. Но я больше не лезу, не спасаю, бесполезно...
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Вона знову до нього піде, а ви будете винною…
у чому винною?)
Алекс-1022• 16 октября 2023
Если вы правда хотите помощь вы должны ей сказать «либо я вызываю такси и мы сейчас едем в кризисный центр либо пожалуйста до вечера найди где будешь ночевать сегодня»
И первое время вам стоит навещать её в центре помочь освоиться помощь наладить контакт там
Кусачая Я• 16 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Теж може бути. За стількі років життя з домашнім садистом психіка у кого завгодно спотвориться.
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляАлекс-1022
я вже всі контакти ще вчора налагодила, все що могла зробила вважаю.
Прагматик флегма• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Я НІЧОГО НЕ НАПРАШУВАЛАСЯ,
Це було не рішення( Це такий ’стиль життя’. Готуйтесь, що в ще й винна будете, бо виявиться, що чоловіка вона кохає (або ’в нас же діти’), а вы все лише ускладнили.
Того, що ви вже зробили - для допомоги достатньо. Далі вона їде або туди, де ви домовились, або додому. І оце вже буде її рішення. Тільки попередьте, що як поїде додому, більше вам не дзвонити з ’рятуй просто зараз, чоловік б´є’. Бо ще дочекаєтесь її чоловіка в себе на порозі і битою буде не лише ця подруга.
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
мені всі пишуть що я можу бути винною. але чому?
Татьяна-bfd8• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
у чому винною?)
В том, что лезете в семью и настраиваете ее против мужа. Это же классика
Цветочница• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
ну я не могла їй вчора не допомогти((
Якщо вона не пішла подавати на розлучення - значить їй ок, чого ви лізете?
Алина-1240• 16 октября 2023
Ответ дляКошкинДом
Она с рождения со вскрытым )))откуда мозг вытек))хуже не будет
Бжоли-бандерівці• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
думаю завтра у неї вранці запитаю, які плани на майбутнє? що збирається робити?
Автор, вы сделали все, что смогли. Завтра утром подходите к ней и говорите, что ей нужно принимать решение, в вашем доме жить не вариант. Если примет решение вернуться к мужу - скажите, чтобы больше не звонила вам.
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
я взагалі навіть не бачила його) просто забрала її і дала контакти адвокатів, поліції....
Рубаю олівлє• 16 октября 2023
В Чернівцях є Дім ’Майбутнього’, туди багато жінок втікають від насилля. Психологи кажуть, що довгий час жінки терплять та звикають до ролі жертви. Тому не знаю чи вона кудись піде/поїде. Ваша справа допомогти інформаційно. Скажіть, що їдете кудись у відрядження, тому до цього часу маєте її кудись пристроїти щоб бути спокійною, що чоловік її не прийде шукати у Вашому домі..
Татьяна-bfd8• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Ну вот вы ее забрали и этим «влезли» в семью.
Алекс-1022• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Вы ей сказали эту фразу?
Помочь ей наладить контакты там
Кидстаффовна• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
вы ни в чем не будете виноваты по закону, вас будет виноватить ее муж и сама подруга тоже. почему-то так работает человеческая психология
КошкинДом• 16 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Из нормальной семьи, благополучной, папа, мама, сестра, все нормальные... Я думала, что ей не повезло просто, все старались помочь... Но сейчас все опустили руки..
Кров з молоком• 16 октября 2023
Марта Левченко, там допоможуть не просто з прихистком а й психологічно подолати оту прив´язаність образ жертви, вчать жертв насилля жінок брати відповідальність за своє життя в свої руки , показують як можна жити краще , тому що оця психологічна залежність і привичка найскладніше , якби вона хотіла то б уже давно з ним не жила, а вона прощає і приймає та далі з ним живе.Я серйозно, ви сама нічого не зробите , там вже не та стадія