Н@Диете• Изменено 16 октября 2023
Дуже важка ситуація у подруги. Буде багато тексту. Допоможіть.
У четверг минулий зустріла дуже давню подругу, колись жили в одному селі, бачилися тільки в Fb, перекинулися пару слів і розійшлися. У суботу набрала вона мене і попросила допомогти, її побив чоловік ( він давно сильно пє і бє її), вся ванна в крові і вона не знає що робити..Я підняла на вуха пів міста, мені розповіли як сповістити у поліцію про дамашнє насильство. Поліція приїхала за 3 хвилини ( БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕНЬ), склала протокол на нього і їм заборонили наближатися один до одного. Живуть у спільній квартирі і двоє дітей ( 9 років і 18). У неділю я знайшла два адвоката , у поліції жінку яка буде їй допомагати інформаційно, і знайшла кімнату і будинку для жертв які потерпають від домашнього насилля на Загалом домовилися на 10 днів ( можливо максимум на 20)+психологи, харчування.... Поіхала. подивилася умови, познайомилася там з директором.
Подруга мала сьогодні зранку подавати заяву на розлучення.
Вона нікуди не поїхала.....
Вчора ввечері він розлив олію на підлозі і за волосся її тягав по квартирі..., щоб не було виндно побоїв- не бив.
Поліція приїзджала три рази, перший попередили його, що він не має права наближатися. Другий раз-вивели на годину, він протрезвів і привели назад. Третій раз його забрали у відділок і знову відпуститли через дві години.
За цей час подруга набрала і попросила забрати, я привезла до себе...
Тепер я в шоці з цього всього... у неї двоє хлопців, у мене донька підліток, я дома працюю віддалено, ще зараз живе брат чоловіка з нами ( чоловік у відрядженні). Ми тут як гуртожиток((
так, мені не зручно, я дома як у гуртожитку. але ї іі шкода, але вона нічого не хоче робити і нікуди рухатися((
Я найшла житло, знайшла юристів, підключила кого могла, а вона лежить до цих пір((( У неї є брат, сестра, батько який живе у селі і сам у будинку.
Мене аж трусить від злості....
Поговоріть зі мною будь ласка.
Вона нікуди не поїхала.....
Мене аж трусить від злості....
Поговоріть зі мною будь ласка.
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Ну вот вы ее забрали и этим «влезли» в семью.
мені байдуже абсоютно з цього приводу, навіть якщо я буду далі винною- слава богу, мені більше значить вона дзвонити не буде)
Не будь КакСвета• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
мені навіть два дні багато((( я за цей день вже на взводі((
никаких домой, тот бугай еще к Вам припрется.. зачем оно Вам???
Алина-1240• 16 октября 2023
Ответ дляКошкинДом
Из нормальной семьи, благополучной, папа, мама, сестра, все нормальные... Я думала, что ей не повезло просто, все старались помочь... Но сейчас все опустили руки..
А в нормальной семье человек к потекшей кукушкой родиться не может?)чем вы ей поможете?возьмете половник и куринных мозгов нальете в голову?
Прагматик флегма• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
мені всі пишуть що я можу бути винною. але чому?
Не дійсно винною, звичайно. Лише в її очах та речах. Якщо вона зараз прийме рішення повернутися, то їй же треба знайти, хто у всьому винний? Звісно, це не вона і не чоловік буде, а ви)
Просто не переймайтесь цим, якщо так станется. На жаль, це звичайна ситуація(
Але я бажаю вам, щоб саме цей випадок був виключенням з правил, і вона все ж знайшла в собі сили і бажання піти від чоловіка, і ваша поміч була дійсно дуже помічна.
Не жалкуйте, що вилізли, не зарікайтесь нікому не допомагати, але - так, проведіть чітки межі. Ви не можете зробити її вибір за неї. Але ви дійсно багато зробили для того, щоб їй було легше змінити життя.
лаМпочка• 16 октября 2023
Как вы вообще додумались привести к себе домой их всех?
Вы не понимали что им будет у вас хорошо и комфортно и никуда они не пойдут дальше?
Я бы сказала: мне не комфортно и моей семье с посторонними. Извини,я тебе помогла,но со среды мы хотим жить без посторонних. Ищи квартиру или иди туда,где государство даёт комнату таким как вы. Без обид. И все.
А то не вы проводите их никогда .
бювет_в_обед• 16 октября 2023
Зачем оно Вам надо? Не лезьте туда вообще. Её всё устраивает, инача бы не терпела. Потом ещё хлопот не оберетесь и виноваты будете
Алина-1240• 16 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
Нельзя причинять людям добро. Никогда
Можно.но тем кто этого просит и хочет меняться на деле,а не на словах
Прагматик флегма• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Ой, авторе, вы добра, але така наївна)
Чому це не буде? Ви ж винна, кому ж і дзвонити, як не вам - у таких випадках якось така логіка)
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляКидстаффовна
вы ни в чем не будете виноваты по закону, вас будет виноватить ее муж и сама подруга тоже. почему-то так работает человеческая психология
мені байдуже. я не вважаю себе винною
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляКров з молоком
Марта Левченко, там допоможуть не просто з прихистком а й психологічно подолати оту прив´язаність образ жертви, вчать жертв насилля жінок брати відповідальність за своє життя в свої руки , показують як можна жити краще , тому що оця психологічна залежність і привичка найскладніше , якби вона хотіла то б уже давно з ним не жила, а вона прощає і приймає та далі з ним живе.Я серйозно, ви сама нічого не зробите , там вже не та стадія
вона не хоче(((
Асталависта бэйби• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
звісно, набрала і каже. допоможи я не знаюдо кого звернутися, не знаю куди йти, куди їхати....
Я НІЧОГО НЕ НАПРАШУВАЛАСЯ,
Це її рішення, але коли я це все розкрутила, вона дала задню(
Я НІЧОГО НЕ НАПРАШУВАЛАСЯ,
Ви їй не допоможете,поки вона сама собі не вирішить це закінчити.А це важко…
Кидстаффовна• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
мені байдуже. я не вважаю себе винною
так это и главное, я лишь объяснила, что имеют ввиду люди, которые вам это пишут
Пузата Хата• 16 октября 2023
Правда в том, что многим на самом деле нужна не помощь – им достаточно плохо и тяжело для того, чтоб жаловаться, но недостаточно плохо для того, чтоб что-то менять. У таких людей есть миллион идей и лайфаков о том, как «стать счастливым», но внутреннего запроса на «счастье» у них нет. Это та категория людей, которые найдут 10000 причин, чтобы ничего не делать, чем одну, чтобы сделать делать, найдут сто виноватых в их бедах, и не зададут ни одного вопроса самому себе. Помогать таким людям – означает попасть в круг виновных в их несчастливой жизни. Вам это нужно?
Часто людям нужна не помощь, а всего лишь Ваше внимание...
Ответ дляМона_Лиса
Домой бы к себе не приводила, это точно. Помощь должна быть в рамках просящего. А не вашей инициативой.
Одно дело перевезти её к её родителям, помочь вещами.
А заниматься полицией, заявлениями и прочим она сама в состоянии
всегда дешевле снять на пару дней жилье
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляАтрика
Авторе,от саме зараз що робить Ваша подруга???Саме в цю хвилину??
я в кімнаті працюю, вона в тікток сидить
Кудрі кручу сама• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
у чому винною?)
Бо це класика 🤷🏻♀️ причина знайдеться завжди
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ой, авторе, вы добра, але така наївна)
та мені байдуже чи винна я чи ні) я зробила що могла, думаю завтра яя її порошу до вечора щось придумати, якщо ні- то я вивезу її до батьків
лаМпочка• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
вона не хоче(((
Тю,так все понятно.
Никуда она от мужа не денется .
И у вас хорошо жить.
А вы со своей добротой теперь не знаете что делать.
Давайте ей отворот поворот в центр захисту и все . Дальше она сама должна.
Никуда она от мужа не денется .
И у вас хорошо жить.
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ дляАтрика
Бляха...Значить у Вас купа народу,діти,а вечерю хто готує???Короче....Ви молодець,але закругляйтеся з цим тікітоком
ні ні , я зразу сказала що на кухні кожен за себе.
лаМпочка• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Почему завтра попросите а не сейчас?
Зачем тянуть....
Вы сами ,автор,боитесь с ней говорить.
Зачем тянуть....
Вы сами ,автор,боитесь с ней говорить.
Радикальная• 16 октября 2023
Ответ дляН@Диете
Я НІЧОГО НЕ НАПРАШУВАЛАСЯ,
Ну і? Ви допомогли. Вона не скористалася можливістю Нащо було до себе забирати?
Н@Диете
• 16 октября 2023
Ответ длялаМпочка
Почему завтра попросите а не сейчас?
Зачем тянуть....
Вы сами ,автор,боитесь с ней говорить.
Зачем тянуть....
Вы сами ,автор,боитесь с ней говорить.
ну хай людина заспокоїться, вона реально також розбита. я ж не звір зараз вигняти. вночі привезла а на вечір вигнати?
Вся в кредитах• 16 октября 2023
Говорю.
Ви зробили все і навіть більше. Їй може і не подобається, але влаштовує. Вона доросла. Це її вибір. Не робіть за неї. Це не ваша відповідальність. І бережіть себе.
Ворожу на каві• 16 октября 2023
А ваша подруга не працює? Вона забезпечить себе і дітей, якщо піде від чоловіка? Старший син чим займається?