Барабан для дорослих• Изменено 16 октября 2023
Золовка, свекруха, веганство і «цибуляні» котлети з мʼяса
Приїхали в гості до батьків чоловіка.
Ми з іншого міста.
З нами їхала і його сестра.
Сестра розповідала багато про веганство, просвітлення і довгий шлях до чистого харчування без болі, крові і страху, що застиг в очах убитих тварин і т.ін.
Свекруха подає до столу веганські і мʼясні страви, щоб задовольнити уподобання всіх присутніх.
Серед веганських - котлети із цибулі.
Які насправді мʼясні (слухайте мʼясо я від цибулі я відрізняю).
І ось золовка їсть котлети, нахвалює , всим пропонує скуштувати, мені в тому числі.
Свекруха тішиться, каже що дуже рада, що в неї така просвітлена дочка, і сама б вдарилася б у веганство аби не свекор- йому мʼясне готувати треба.
Я сиджу і трохи в шоці, тобто дві людини говорять на чорне біле і роблять вигляд, що одна одній вірять, а всі навкруги їм підіграють.
На якусь хвилинку здалося, що я божеволію.
Після вечері спитала чоловіка « А що це було?»
Він розвів руками каже «Просто не питай, не знаю що тобі сказати».
Не знаю як мені вчинити, відчуваюсь по-дурному.
Таке враження, що мене втягують в якусь божевільну гру.
Ми з іншого міста.
З нами їхала і його сестра.
Серед веганських - котлети із цибулі.
Бабайко• 16 октября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Особенно когда уже точно конец выступления?
Само собой, мой муж вообще вызывает фурор песней Текила
Чебураха з перцем• 16 октября 2023
Свекровь сама готовит фарш или они покупают полуфабрикаты ? Если первое, то спросите рецепт. И напроситесь на мастер-класс, если не получатся такие же.
Бабайко• 16 октября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Сказать само, шось я лепила и ничего подобного как у вас. А она такая, та там мясо было,я ради дочки брехала
СМСница• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Чому мені не все одно коли мене газлайтять?))
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Ти не розумієш, що відбувається. І з тебе наче роблять ідіотку
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Та хто вас чіпав? Вам не все одно з чого ті котлети? Ви просто ненавидите і свекруха і невістку, інакше б посміялись собі з чоловіком і забули, а так виставили себе в центрі цього всього як сильно страждаючу особу, та кому ви треба
Борисфенка• 16 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
). а яйця- то також веганське? бо інакше ту цибулю до купи не зліпиш..
Та зараз стільки веганської гидоти понавидумували, що і яйця, мабуть, є штучні
Але в тому рецепті цибулевих котлет задача інша - щоб подешевше і побільше вийшло, веганство в 90-х роках неактуальне було.
Нематрьошка• 16 октября 2023
всім давно відомо, що будь-яка веганська страва смачніша із м‘ясом))
Король дивана• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Є такий рецепт з суворих 90-х - котлети з цибулі. Все м´ясо замінити тертою цибулею, решта по рецепту - яйця, хліб, розмочений в молоці, сіль, перець тощо. На смак дійсно схоже, мало хто розуміє, що там м´яса нема.
Є ще котлети Шкільні - м´ясо замінити хлібом розмочений, також цибулі побільше. Багато хто їх в дитинстві їв і нахвалював.
Як можна м´ясо замінити тертою цибулею? Вона ж рідка,їх до купи не збереш
Ванна Тазиковна• 16 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
запросто, повно варіантів, клітковина всяка..
Борисфенка• 16 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
Та запросто - побільше хліба, яєць пару штук, муки сипнути можна, манки, сухарів.
Голь на видумку хитра.
Ото свекруха і намастирила з чого попало котлеток, аби без м´яса. Ще Галинку Бланку додають чи інші смакові підсилювач.
Одним словом, гидота і хімоза, але точно без м´яса. Маразм.
Голь на видумку хитра.
Ванна Тазиковна• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Голь на видумку хитра.
яйця не можна
Борисфенка• 16 октября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
яйця не можна
Ото ви нудні. Ну веганського майонезу пару ложок вкинути. Він також і без яєць, і без молока, суцільна нафта.
Психологічка• 16 октября 2023
Сприймайте це як гру. Дурочці всі підігрують і тішать її самолюбство.
У мене знайома так робила, чоловік їв тільки соєві продукти,а вона в них домішувала м´яса, а він хвалив які соєві продукти добрі і калорійні.
Просто з дураками не спорять, так краще для всіх і спокійніше для нервової системи. Мама мудра
Ванна Тазиковна• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
я не нудна, їм шашлик
Борисфенка• 16 октября 2023
Хтомолодець? Я!• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
У мене так подруга веганка зʼїла типу веганський паштет , а він був з мʼясом. Її рвало наче після отруєння.
Я теж не вірю, що можна 10
Років не їсти мʼяса, а тоді як ні в чому не бувало налупитися курячих котлет
Я теж не вірю, що можна 10
Автор, пропоную Вам на наступному сімейному заході потролити невістку. Приготуйте м´ясні котлети і скажіть, що приготували для неї цибулеві.
Борисфенка• 16 октября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
я не нудна, їм шашлик
Правильно робите. Я також наїлася щавльового борщу на свинячих ребрах.
Ванна Тазиковна• 16 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
так рідину видаляють.., як в цибулевих кільцях
Просто Фіфа• 16 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
ее мелко нарезают, а не трут. Я раньше готовила. Они ооооочень вкусные. но я еще в подливе их тушила, как голубцы
ПампушОК• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
ну так и есть, из вас делают дуру, потому и дискомфорт
Моя улюблена страшко• 16 октября 2023
Зараз багато веганської продукції, що від м´яса не відрізнити. І фарш продається для котлет і котлет море. Кажу, бо в мене магазин для веганів. Хоча я не вегетаріанка. Я чоловіку ковбасу принесла по приколу веганську, він навіть не зрозумів - думав звичайна лікарська.
Швабристка• 16 октября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
конечно не отличить, ведь в ’мясной ’ колбасе мяса тоже не сыщешь
Копуша• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Ми живемо окремо. В іншому місті.
Непонятно в чём такая проблема ? Ну сходят они с ума по - своему. Вам какая разница? Я бы посмеялась да и всё. Вас же не заставляют участвовать в этом спектакле.
Барабан для дорослих
• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Голь на видумку хитра.
Молоко не пʼє , хліб, яйця не їсть
Король дивана• 16 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Дама написала про ’терту цибулю’,поэтому я и удивилась. Про котлеты из нарезанного лука я знаю,делала,вкусно. Но они с яйцом, вегануы ж яйца не едят
Борисфенка• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Молоко не пʼє , хліб, яйця не їсть
Ото вам скучно жити. Скажіть свекрусі ’Такі гарні котлети, дуже сподобалися, дайте рецепт’.
Потім нам розкажете, з чого вона їх зліпила.
Мати тріля• 16 октября 2023
Помню, как бежали мы в начале войны к родственникам мужа. Потом приехали к нам мои родственники, и вот женщина брата которая относилась брезгливо к всему невегетарианскому с радостью начала есть курей, которых дали бесплатно переселенцам. На вопрос моего мужа’ а что так можно?😆’ ответила’ так война’ . Вот и все. Только там и шубы есть и салон кожаный в машине. Как я к этому отношусь? Это лицемерие. Мне не интересно кто как живёт и питается. Но вот это ’ фу-фу’ это же животные как вы можете, а потом ’ вылазит’ что другим нельзя, а им можно
Рання пташка• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Та чего нафта ? Я пробовала майонез на воде из консервированного гороха делать, на мой вкус получилось вполне ничего, мужу постольку поскольку, но не плевался, можно также на отваре гороха или фасоли делать.
Борисфенка• 16 октября 2023
Ответ дляРання пташка
Чогось згадалися моркв´яні котлети і горохова ковбаса. Нащо так над собою знущатися, хтозна.
Якщо вегани, хай жують салат, нє, вигадують казна-що.
У мене син з невісткою такі - то вони цукор не їли, то у них піст, то онуку торт зроби з безлактозних молочних продуктів. Щось вигадувала, звісно.
Рання пташка• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
У меня сыну одно время яйца нельзя было и много чего ещё, искала варианты, но ему этот майонез тоже не очень зашёл, а мне нормально. Он любит майонез, но ему в принципе вкуснее покупной, домашний на яйцах тоже не любит, домашний очень жирный, но хоть без добавок не понятных, но он не естэ. А вообще я люблю иногда извращаться, делала в этом году гороховые и луковые котлеты, нормально, есть с голодухи можно, мы съели, удовлетворили любопытство, больше готовить не буду, если не будем голодать, другую какую нибудь фигню приготовлю.)