Незнакомлюся• 16 октября 2023

Ароматическая смазка для ос

Подскажите, пожалуйста, ароматические смазки или дезодорирующие средства перед куни. Дело в том, что у меня с женским здоровьем и регулярной гигиеной все ок, но есть комплекс, что все равно "оттуда" может хоть немного пахнуть. С мужем ещё не пробовали, но он очень стал настаивать в последнее время и ему сильно хочется попробовать
Like-995b• 16 октября 2023
Для ос))) зачем мазать ос 🤣

Фантазерша• 16 октября 2023
В смислі не пробували? Куні не пробували? Як тоді він умудрився чоловіком вашим стати ?
Не против• 16 октября 2023
Надо сначала попробовать. Может,у вас там тонкий букет из дыни, хамона и оливок сорта каламата, а вы какойто дешевой фигней забьете.
Рву и мечу• 16 октября 2023
Во мужик дает😆
Твоя космішна• 16 октября 2023
Оттуда і буде пахнути хоч трохи. Кіфірчіком, якщо внормі або рибкой, якщо ваще особисте ок не зовсім ок в загальноприйнятому.
Yarosh10• 16 октября 2023
S8 з різними смаками і запахами є, хороші також від Intt та Orgie, не будуть сильно солодкі, як от ті ж від S8, найкращі, як на мою думку, від System Jo зі смаком горіхового еспресо та шоколаду з малиною.
Головне не використовувати їх для вагінального сексу, лише для орального.
Твоя космішна• 16 октября 2023
Ответ дляYarosh10
Всмислі? А шо їй чоловік буде не вагіну лизати?
автор Незнакомлюся • 16 октября 2023
Ответ дляYarosh10
Спасибо большое за ответ👍
автор Незнакомлюся • 16 октября 2023
Ответ дляФантазерша
Мы оба молодые и первые друг у друга, не хватает опыта. Но тут уже понаписывали всякой чуши 🤦

Yarosh10• 16 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Спасибо большое за ответ👍
На здоровʼя!)
Yarosh10• 16 октября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Достатньо хоча би вивчити, що вагіна- це те, що всередині, а вульва- це те, що ми бачимо ззовні.
Це якщо простими словами.
Твоя космішна• 16 октября 2023
Ответ дляYarosh10
Це якщо простими словами.
Ні, не достатньо. Ну може у вас такий сумний лизун, що тільки губки з краєчку і руки в карманах. То тоді канєшно, да
Yarosh10• 16 октября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Я вам про те, що ви термінологію не знаєте. А там уже хто куди язик пхає- то мені не цікаво.
Мост_Устал• 16 октября 2023
Автор, что у вас за зоопарк там?
Нужна смазка для ос перед куней? Я специально загуглила что такое Куня - волоть очерету http://sum.in.ua/s/kunja .
Автор, ну мёдом помажьте перед куней, осы все тут сидеть будут!