Бюст Березуцкого• 16 октября 2023
Я написала коханці чоловіка. Отримала відповідь. Як діяти далі? Соромно
Ми доволі небідна родина. Є син, який навчається і живе окремо. Чоловіку 45, мені 36. Одружились рано.
Дізналась про коханку. Причому дуже банально))
Зайшла у рекомендації в інстаграмі, побачила фотки дівчини на фоні машини, придивилась - а там його номери.
З чоловіком я розлучатись не планую, віддавати його теж. Так, мене зараз тут гордо заклюють, як так…а так.
Написала їй наступне:
‚ доброго дня, скажіть, будь ласка, чи знаєте ви людину, біля чійого автомобіля зробили фото?‘
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
У відповідь вона надіслала фото, де вони лежать в ліжку і він тримає її за груди. Без обличчя, але його руку за 19 років я впізнаю. Що робити далі? Що казати чоловіку? Дівчині років 21-22. Відчуття, ніби і не треба було писати. Я в кутку. Його вдома немає.
Написала їй наступне:
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляНенька наша
Тоді які претензії до нього? Він Вас вже давно не розглядає як сексуальний обʼєкт.
Те, що ви типу близькі, не завжди вберігає від розлучення. Багато чоловіків думають тим, що поміж ніг
.... або хоч на старість хочуть пожити з жінкою, а не з другом
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляNelly-4875
Ну и зачем писала? Чтобы эта соплячка тебя в угол загнала, как собаку дворовую? Теперь вы автор для них обоих терпила, которая будет терпеть. И муж ваш будет продолжать гулять с любовницей (не с этой так с другой), потому что вы не разведетесь с ним всё равно.
яке ’разведетесь’? Від автора і кадилом не відмахатись)))
Колгоспниця• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
А далі я пішла в школу кімнату чекати вибачень
Оговорочка по фрейду)))
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Может, лучше развестись, все разделить и начать жизнь с чистого листа?
а сидіти і їхати автор на кому буде?
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Правильна позиція - грізної шкільної вчительки!
Хай машину купить вам і на колінах поклянеться, що ні копійки на шмару не потратить!
Он-лайн банкінг у вас є? Картки можна забрати.
Ще пообіцяйте, що сама будете щовечора всю виручку з кіосків збирати.
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Автор, а що зараз робить ваш чоловік?
з коханкою бавиться))))
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Оговорочка по фрейду)))
Оговорочка по т9
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
а сидіти і їхати автор на кому буде?
С половиной имущества найдет другого
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
А чоловіку що зробили?
мінет напевно)))))
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
мінет напевно)))))
Ну да, треба ж довести що вона краща))
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Автор, а що зараз робить ваш чоловік?
Хаває
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Хаває
Вже поїв, зараз в туалеті
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Вже поїв, зараз в туалеті
Боится выйти?) Смс-ки строчит шмаре?
Ангел-предохранитель• 17 октября 2023
Ну вы странная, ей богу... Зачем было писать ей, вы не поняли сразу что она любовница? Тем более если не хотите развода. Она только и ждёт, что вы его выставите за дверь с вещами. Мудрые женщины, поступают по мудрому. А у вас как у школьницы, эмоции затмили разум.
Істеріомама• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Зараз буде вибачатись переді мною 100%
Та включайте вже стрім нам. Все -рівно паузу не витримуєте, тролить не вмієте.
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше, пишу що я зробила:
Зустріла його на кухні, тикнула телефон в руки
Він прочитав, дивиться
Я кажу : ‚ти можеш спати хоч з папою Римським, але якщо я дізнаюсь, що ти шкурі дав хоч копійку, я йду до адвоката і оббираю тебе до нитки, поки сину 17. Обирай.‘
Він прочитав, дивиться
тепер ясно, чого чоловік об вас ноги витирає)))) оббере вона
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Зараз буде вибачатись переді мною 100%
Автор, разводитесь и ищите нормального, хотя вы не будете разводиться, пока не бросит вас и не отгрызет имущество...
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
а як буде 18 сину, то ви матрона копняка під зад отримаєте та почимчикуєте подалі на далекі-далі
я одна не розумію, до чого тут син і його майбутні 18?
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Нас, как минимум, двое...
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Це вам так хочеться думати?
У мене свій бізнес є
тролити на Порадниці? так то не бізнес. то підробіток)))
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
С половиной имущества найдет другого
Шило на мило. Другий не такий самий буде, толку колотитися?
Цього хай оббере, як липку, і біля ноги тримає. Погуляв, і хватить.
ніколи такого не було• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
А мені нащо перед вами красуватись і щось доводити?
Я прийшла з конкретним питанням
а ваш чоловік вам що сказав на це все ?
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
А він що? Мовчки кивав?
казав ’Люба, ти ж у мене розумна, придумай сама’)))
Лепетун• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Він вдома
От нее приехал. До этого фото у нее удалил.
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Может, нормальный прибьется и автору повезет, не с другом будет жить
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Авторка вважає чомусь, що неповнолітня сина - це великий козир у справі розорення чоловіка.
Опоненти вважають чомусь, що після повноліття дружин виганяють на вулицю.
Це такі місцеві байки на Советчиці, на кшталт того, що квартирантів в опалювальний сезон виганяти не можна.
Лепетун• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Из сериала какого-то сценарий. Право в школе прогуляли.
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
С половиной имущества найдет другого
ту половину ще треба мати)))) сильно бажаючих черга вистроїться за ’бізнесменшою’-сороківкою з півтра кіоску приданим))))