Бюст Березуцкого• 16 октября 2023
Я написала коханці чоловіка. Отримала відповідь. Як діяти далі? Соромно
Ми доволі небідна родина. Є син, який навчається і живе окремо. Чоловіку 45, мені 36. Одружились рано.
Дізналась про коханку. Причому дуже банально))
Зайшла у рекомендації в інстаграмі, побачила фотки дівчини на фоні машини, придивилась - а там його номери.
З чоловіком я розлучатись не планую, віддавати його теж. Так, мене зараз тут гордо заклюють, як так…а так.
Написала їй наступне:
‚ доброго дня, скажіть, будь ласка, чи знаєте ви людину, біля чійого автомобіля зробили фото?‘
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
У відповідь вона надіслала фото, де вони лежать в ліжку і він тримає її за груди. Без обличчя, але його руку за 19 років я впізнаю. Що робити далі? Що казати чоловіку? Дівчині років 21-22. Відчуття, ніби і не треба було писати. Я в кутку. Його вдома немає.
Написала їй наступне:
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
Блондинка в Законе• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
А чоловіку що зробили?
Тоже наказан .
Сейчас живёт у мамы ,но очень хочет назад
К дочке приходит почти каждый день вечером после работы на 2 часа
Холодная каша• 17 октября 2023
Хорошо бы и ей фотку ... Може штамп в паспорте... Не говорить ему ничего
Дюагональ• 17 октября 2023
Ответ дляТихомандражная
Да нет. У них были несколько кафе у нас в городе. Все решили мирно.
Наверное, любовница получила пару тыс. дол.,и пошла дальше искать ’неоткрытые острова’
Вимагаю спілкування• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну подумаємо логічно:
Я є , яка з ним з молодості
І є 22-річна соска, яка його не кохає і має тільки вагіну
Я є , яка з ним з молодості
Ну так-то преимущество на стороне соски)))
Я натуралка• 17 октября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Нема ні фотки з машиною, ні фотки з цицьками….
Може, і чоловіка теж нема. Небідного.
Цікаво, до речі, що то значить - небідна родина. У вічнозелених. Бо тут як послухаєш, то люди з консилером - вже небідні. Майже, багаті.
Може, вона на Ланосі фокалась. То сама зіскоче.
Може, і чоловіка теж нема. Небідного.
За консилер ржу
ША! я прийшла!• 17 октября 2023
Ох и глупость. Если не планировали с ним расставаться, зачем любовнице писали? Ну подтвердила она, надо теперь что-то решать. Она ж ему все доложила уже. И он посмотрит если вы промолчите, значит ему зелёный свет и даже шубы новой за терпение не получите. Капец люди не могут просчитать даже на пару шагов вперёд
Несу добро людям• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Розбіглась вже
До юриста однозначно і розмова про те, як себе захистити і майно, а їй у відповідь надішліть дулю.
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Ну тому я і створила тему
Печальки.нет• 17 октября 2023
Автор, выложите здесь фото юной шмары. Прославьте на всю страну)
Я натуралка• 17 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Ага,скажите,интересно
И нема ниче,ни руки на сисе,ничего
Несу добро людям• 17 октября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Ой автор ви ж розумієте ваша коханка зробить все щоб ви його вигнали і вона залюбки прийме його до себе з задоволенням!
Ви б краще написали щось таке - я переживаю що мій чоловік взяв коханку з вулиці. Ні яких справок ні рекомендацій ну це вже зовсім неповага до його здоров´я.
Ой автор сарказм ваше все! Ви ж розумієте що зараз ви самі повинні вирішувати - треба вам такий чоловік? І від вашого бажання вирішувати все інше.
Не принижуватися, з автора і так цього достатньо.
Пугачиха• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Точно, дякую. Просто мовчки покажу йому переписку
Якщо ви не готові почути негативну для себе відповідь (а ви не готові) нічого не показуйте, а мовчіть.
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Вона вже фотку видалила
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Дівчата він прийшов
Чекаємо, затамувавши подих
Я натуралка• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Вона вже фотку видалила
Ну Вы шо,даже скрин не сделали?
Печальки.нет• 17 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ага,скажите,интересно
И нема ниче,ни руки на сисе,ничего
В инсте она же её на фото возле машины увидела
Несу добро людям• 17 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ага,скажите,интересно
И нема ниче,ни руки на сисе,ничего
Не треба ніяких слів, балачки з шмарою принижують. Вона шмара і ніяких стосунків з нею, лише з чоловіком. Якщо буде там щось писати, відповідь одна - нічого не отримаєш.
Печальки.нет• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Вона вже фотку видалила
А в инсте профиль? Там же фото возле машины
Сяду на шию, дорого!• 17 октября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
А такое было у кого-то из артистов кстати, одновременно родили и подруга и жена, не помню кто
Золотухин Варелик,если не ошибаюсь.
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Є. Але я нічого тут показувати не буду)
Ответ дляБюст Березуцкого
Він не бабій
Просто у нас не палкі стосунки типу кохання до безтями
У молодості так, було. І років до 30 моїх було. Ми як друзі. Чисто по-людські я його розумію, що хочеться різноманіття. Я ж першою у нього була
Это он в 25 чтоли стал мужчиной ?) а вы в 16?
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Коротше, пишу що я зробила:
Зустріла його на кухні, тикнула телефон в руки
Він прочитав, дивиться
Я кажу : ‚ти можеш спати хоч з папою Римським, але якщо я дізнаюсь, що ти шкурі дав хоч копійку, я йду до адвоката і оббираю тебе до нитки, поки сину 17. Обирай.‘
Він прочитав, дивиться
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
А нашому сину 18 буде лише у травні наступного року)
Як все чудово співпало. Далі буду дивитись по поведінці
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Ответ дляМой_ужин
Вы такая скучная и не интересная. ..
Бедный муж
Жгіть ви тут в темі, покажіть свою цікавинку