Бюст Березуцкого• 16 октября 2023

Я написала коханці чоловіка. Отримала відповідь. Як діяти далі? Соромно

Ми доволі небідна родина. Є син, який навчається і живе окремо. Чоловіку 45, мені 36. Одружились рано.
Дізналась про коханку. Причому дуже банально))
Зайшла у рекомендації в інстаграмі, побачила фотки дівчини на фоні машини, придивилась - а там його номери.
З чоловіком я розлучатись не планую, віддавати його теж. Так, мене зараз тут гордо заклюють, як так…а так.
Написала їй наступне:
‚ доброго дня, скажіть, будь ласка, чи знаєте ви людину, біля чійого автомобіля зробили фото?‘
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
У відповідь вона надіслала фото, де вони лежать в ліжку і він тримає її за груди. Без обличчя, але його руку за 19 років я впізнаю. Що робити далі? Що казати чоловіку? Дівчині років 21-22. Відчуття, ніби і не треба було писати. Я в кутку. Його вдома немає.
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Может, нормальный прибьется и автору повезет, не с другом будет жить
Ага, ага, в 40 з гаком років приб´ється нормальний - тричі розведений, з купою дітей, безробітний алкаш-романтик.

Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Зараз буде вибачатись переді мною 100%
зараз вийде і скаже:
- Жінко, влаштуй мені собаче життя: погодуй, покупай і випусти погуляти
Лепетун• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
ту половину ще треба мати)))) сильно бажаючих черга вистроїться за ’бізнесменшою’-сороківкою з півтра кіоску приданим))))
А жигули!
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Если автор поторопится, может, что то еще и откусит. Чего бы мужику не прибиться к обеспеченной мадам?
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
яке кіно, у моєї однокласниці таке було. Поміж переймами кляли і матюкали одна одну
Хай Бог милує! Хоч не билися?
А татусь що - обох з букетами стрічав?
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
і то правда)))) пів життя їхала на чоловіку, а тепер хай сама впрягається і тягне альфонса))))
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Сейчас автора в депрессию вгоните
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Сейчас автора в депрессию вгоните
Авторка вибачення слухає. Зараз нам перекаже.
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Вже поїв, зараз в туалеті
Автор, ну что уже вышел? На коленях ползает, вымаливает ?

ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
В мечтах?)
Плакулька• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Він зараз їсть
Аппетит не пропал😅
Гладиолус• 17 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Хай Бог милує! Хоч не билися?
А татусь що - обох з букетами стрічав?
Як стрічав - не в курсі, але потіху цілий пологовий мав з двох дуреп. Чи стрічав - не в курсі, я в такі подробиці не вникала, але кілька років жив з другою дружиною через стіну від першої (будинки мали спільну стіну).
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Він зараз їсть
Пургенчика подсыпьте, пусть бегает всю ночь
автор Бюст Березуцкого • 17 октября 2023
Коротше дівчата
Сказав, що це знайома його друга яку він підвіз додому
А вона сфоткалась біля його авто, дуже вмовляла, бо круте типу
Що я дурепа, раз повірила, а на фотці не він. Приблизив мені , поклав телефон ледь не на обличчя і сказав ‚у мене шрам на пальці, тут немає‘
Сказав що за таку недовіру він хоче пожити окремо
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Непогано влаштувався мужик - гарем, живуть всі поряд, дітки на очах ростуть.
Ну ниче се• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
типичная картина. наезд - чтобы бы вину почувствовали
Ну ниче се• 17 октября 2023
еще завтра ВЫ будете извиняться
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
Хай Бог милує! Хоч не билися?
А татусь що - обох з букетами стрічав?
Потом букетами дамы по морде не накостыляли?)
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
Яке окремо???? З роботи забирайте і додому везіть, як з дитсадка. Хай коханка бачить, що їй нічого не світить!

ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
Сказочник. Это все в туалете сочинил?
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляНу ниче се
еще завтра ВЫ будете извиняться
За недоверие)
Ну ниче се• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
с какой целью она скинула фото с рукой, он не хочет уточнить?
зачем доказывать про шрам, если это не его рука??
да палево еще и какое!
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Сказочник. Это все в туалете сочинил?
А що робити, що зміг, те й придумав. У чоловіків є класична фраза, навіть якщо в ліжку дружина застала ’Ти не так зрозуміла’.
Але тут є плюс - розлучатися він не хоче.
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
’’пожити окремо’’ это он хорошо придумал и шмару спокойно трахать
Аноним НаВсеГда• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
От гадюка яка !!!! А ви спитали , чому ця знайома така сволота і послала вам таке фото ?? Наймайте детектива , хай пофоткає їх разом . Але я бачу , що ваш чоловік більш прохаваний в таких темах .
Обстановщица• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
Так вы же сказали что фото удалено уже , где же он рассмотрел палец, на котором нет шрама? )))
Ну ниче се• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Сказочник. Это все в туалете сочинил?
автор раньше времени хату спалила, теперь они будут лучше прятаться и все улики будут уничтожены. надо было сначала копать и рыть. присмотреться-принюхаться
Плакулька• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
Пожити окремо в неї?
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
А сиськи на фото хоть ее или тоже подружки какого то друга?)))
Ответ дляОбстановщица
Як маленькі
Фото виделено у неї в профілі
Собі я все зберегла