Мядуза аля моргонер• 16 октября 2023
Термін дії картки приват
В мене таке трішки дивне запитання. На карті вказано, що термін дії до 11.2023 , тобто до листопада(універсальна карта), це мається на увазі до 1 листопада діє чи по листопад включно?😁
Мядуза аля моргонер
• 16 октября 2023
Ответ дляGvenna
Та вона і потім робоча тільки чіп може глючити, і в інеті платежі не проходитимуть, там де треба термін дії картки писати.
Та то таке вже) простіше буде піти в банк і замінити її на нову)
Мядуза аля моргонер
• 16 октября 2023
Ответ дляGvenna
Та так. Я з липня ніяк не дійду, хожу з простроченою.
А щоб замінити універсальну, потрібно за неї платити ще в банку? Цікаво просто. Бо я як поновлювала звичайну то не платила, а то ж кредитка все таки)
Аристократка-тунеядка• 16 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Зависит от карты. Есть платные, есть нет
english book• 16 октября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Все ответы неправильные. По ноябрь 2025 года
Те що вони пишуть, це стосується лише їх зони відповідальності. Багато сервісів не приймають їх картки, бо бачать прострочений термін дії.
Вихід звичайно є-digital, або интернет віртуальні карти.
english book• 16 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Якщо звичайна, то нічого.Але можуть нав´язувати страхування, голод, та інші речі. Маєте право відмовитися.
Соната любви• 17 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
в привате там есть в настройках, заказать карту с доставкой новой почтой)
бесплатно карта и доставка.