Потринділиця• 17 октября 2023

Улюблений сир?

Ваш фаворит
Бойова• 17 октября 2023
В мене перестали нормально перетворюватися молочні продукти, і сир також. Деколи трохи їм моцарелу і пармезан. В інших не розбираюсь, вони мені однакові

автор Потринділиця • 17 октября 2023
Ответ дляБойова
Це з вами трапилося недавно?
Бойова• 17 октября 2023
Ответ дляПотринділиця
Це з вами трапилося недавно?
Навіть не знаю, що відповісти. Кілька років тому помітила, що погано почуваюсь після того, як з´їдаю щось молочне. Хоч в школі точно пила молоко і все було добре
ТрамвайGirl• 17 октября 2023
Я сырная душа, поэтому любимого сыра много. На днях вернулись из Голландии. Нагребла там сыра на кучу денег)
Може ще третю?• 17 октября 2023
Никогда не смогу выбрать один
обожаю все сыры
графиняВишенка• 17 октября 2023
Горгонзола,камамбер,брі