Всех в сад• 17 октября 2023

Хочу створити тему таня-стайл, от такий мазохістський настрій.

Перше: я не працюю вже 2 роки. Друге: чоловік у мене максимально економний і скупий, навіть зі смітника може щось принести. Третє: купив найдешевший б/у кондиціонер, їздив по нього в інше місто, якийсь чєл йому виніс цей кондиціонер до гаражів, мій чоловік купив його без перевірки, привіз додому, а той тадам... не працює. 3500 грн. Коту. під. Хвіст. Я дуже хотіла той кондиціонер, я влітку вмираю без нього, у мене аутоімунне захворювання, п"ю метіпред, тиск, серце страждає. Синові купили на ОЛХ планшет б/у, теж, мабуть, таке ж чудо десь іде поштою. Немає осіннього і зимового взуття, точніше, є, але, воно протікає: і у туфлях провалився каблук, і у зимових тряпчаних напівчобітках. А ще я стала товста і огидна. Все, давайте, налітайте.
МастерЮля• 17 октября 2023
Почему не работаете?
Святатабожа• 17 октября 2023
Ви вибрали собі таке життя , але ви в змозі почати його змінювати , починайте з малого і двигайтесь вперед
ТочноБудет• 17 октября 2023
I у всьому винен чоловiк? А ви його додаток?
Пацан к успеху шел• 17 октября 2023
Скільки можна вже про цю Таню писати і читати?
Не знаю, хто така, але їй до психіатра.
Life is Beautiful• 17 октября 2023
Так що з котом, не зрозуміла? Там про кота щось було?
Гжегож Бженчишчикевич• 17 октября 2023
Таня проблемы по очереди вываливает,раз в пять страниц,а вы сразу с козырей, не интересно
Life is Beautiful• 17 октября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Не знаю, хто така, але їй до психіатра.
Це якась Хатшеспут тут була.
Невгамовна шахиня• 17 октября 2023
Кто такая Таня?
Гжегож Бженчишчикевич• 17 октября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Кто такая Таня?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3419895-12#...
МастерЮля• 17 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
У сына Тани уже 41 размер обуви? Вот это быстро дети растут
Ацетилсалициловая кислота• 17 октября 2023
Самый главный вопрос-почему не работаете? Второй-почему не уйдёте от такого мужа? Значит,все устраивает. Тогда не нойте
Я такая наивная• 17 октября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це якась Хатшеспут тут була.
Ні, то інша Таня. До речі, десь пропала вже давно
Я такая наивная• 17 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
О боже, да у неё талантище из самой обычной темы, за час развести срач на 15 страниц))
Ізраїль терористи• 17 октября 2023
Ще возять волонтери безкоштовно в Польщу чехію, чого сидите ?
автор Всех в сад • 17 октября 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Та все - класика. Не можу працювати через стан здоров’я, точніше, не можу знайти таку роботу, яку я погтяну. Йти нікуди і ні з чим.
автор Всех в сад • 17 октября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
І що я там робитиму? На завод піду чи на полуницю? У мене хворі суглоби.
Ізраїль терористи• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
А що вмієте робити ? Тоді в Німеччину їдьте , чи Ірландія
автор Всех в сад • 17 октября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Вчитель української мови.
Анти-анонім• 17 октября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Не знаю, хто така, але їй до психіатра.
Походу не їй
Анти-анонім• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
В мене тоже працюю на 3 роботах
Ізраїль терористи• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Вчитель української мови.
Репетитор? Ну збирайтеся і їдьте , прийдете в себе то на ноги станете.
автор Всех в сад • 17 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
В мене тоже працюю на 3 роботах
Значить, не так і болять.
Копирайторша• 17 октября 2023
Ответ дляМастерЮля
Почему не работаете?
По-моему, из стартпоста это понятно
Наизнанку• 17 октября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Не знаю, хто така, але їй до психіатра.
Хто це, я щось пропустила.
Анти-анонім• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Значить, не так і болять.
Через тяжко працюю. Терплю
Забрызжу ядом• 17 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
Вчитель української мови.
І не працюєте? Займайтесь репетиторством. Готуйте дітей до ЗНО, якщо не хочете йти в школу. Ви просто ледащо, бо не хочете працювати.
автор Всех в сад • 17 октября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Я із себе і не виходила. Що там буде кращого, щоб мені кудись їхати?
Наизнанку• 17 октября 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Откуда взяли, что она Таня?
автор Всех в сад • 17 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я не працювала з 2010 року за фахом, уже втратила всі навички. Онлайн працювати мені ні з чого. На офлайн я давала колись оголошення - ніхто не звертався. У мене маленьке містечко. Ну, от, я ж казала, все буде в стилі тані.
Ответ дляВсех в сад
А кем работали? Что умеете?