Примарочка• 17 октября 2023

Бодіпозитив

Киця-бриця• 17 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Огидного нічого немає. Це звичайна молода жінка. Українки завжди були пишнотілі, у всі часи. Подивіться фото минулого сторіччя - лише молоденькі дівчатка до 20-25 років стрункі.
Можна ще на кам´яний вік рівнчтись
Вареничніца• 17 октября 2023
все люди разные, она модель, которая показывает как выглядит одежда размера не XS или S, а других размеров. о, ужас - такие люди тоже существуют, их много, они тоже хотят носить одежду и покупая ее в интернете представлять как она сядет. Вполне логично показывать вещи на разных размерах и за это респект магазину.
Все стройные, миниатюрные барышни размера XS - вы должны быть счастливые и радостные, ведь вы такие красивые, привлекательные и эффектные, чего ж из вас так льется желчь в адрес совершенно незнакомой девушки.
Замрійлива• 17 октября 2023
Ответ дляАnnеt
не обычная, а с лишним весом. это вредно для здоровья.
я бы не хотела, чтобы мой ребёнок был с лишними килограммами.
пропаганду ожирения считаю вредной.
В смислі пропаганду? Якщо буде модель без руки чи без ноги, косоока чи з вітилиго, ви вважатимете це пропагандою безногості і безрукості, косоокості і вітилигості?
Замрійлива• 17 октября 2023
Ответ дляАnnеt
я где-то писала, что она некрасивая и не может быть полной? пусть себе будет.
я категорически против того, чтобы лишний вес именовался ’нормой’.
норма - это стройность. а дальше идут вариации: худой, полный, толстый и тд. но не нужно лишние 30 кг на теле называть нормой.
Норма - це вихованість, толерантність і доброзичливість.

Це фото з реклами трусів, а не медичний довідник з фізіології і нормами здопов´я
So_so• 17 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Насправді коли великий жировий прошарок, то будь-яка білизна буде в нього провалюватися, бо він же мʼякий. А цей фасон ще більше це підкреслює. З іншого боку якщо це не спричиняє дискомфорту, то нехай носить та радіє життю. Це краще ніж натягнути щось мішкувате, сидіти страждати та заїдати свої комплекси тістечками
Я о фасоне, я вешу 53 кг, но такие трусы и лиф меня уродуют.
АнтиТроль• 17 октября 2023
Я 170 см., важу 59 кг. Вважаю, це красива і приваблива жінка. Фігура шикарна
Попа как у Кардашьян• 17 октября 2023
Ответ дляМааарковная
Покажи себя
Удалено администрацией...
Ноунэйм• 17 октября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Та ну, какая обычная. Слава богу, с красивой фигурой девочек гораздо больше, стоит выйти на улицу.
І що?
Ноунэйм• 17 октября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
При чем тут мужчины. Мы про женщин.
Ничего красивого не вижу в фото. Реально отвратительно.
Ну ти також огидний, але ж тебе якось терплять
Ноунэйм• 17 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...
тому що це і є НОРМА - бути різними і неідеальними. І при цьому почуватися бажаними, щасливим і самодостатніми.
Ноунэйм• 17 октября 2023
Ответ дляАnnеt
пропаганду ожирения считаю вредной.
Ну якщо на нього так впливає пропаганда, то як почне набирати кілограмчики, ви йому просто покажете фото іншої жінки, стрункої - і він різко схудне.
Це ж десь так працює, на думку обмежених.
Попа как у Кардашьян• 17 октября 2023
Ответ дляНоунэйм
Удалено администрацией...
Ноунэйм• 17 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...
Мабуть дійсно краще бути жирною, ніж такою як ви
Мааарковная• 17 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Удалено администрацией...
буреЛОМКА• 17 октября 2023
Ответ дляНоунэйм
Ото по вам и видно.....
Ноунэйм• 17 октября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ото по вам и видно.....
Як і по вам)
буреЛОМКА• 17 октября 2023
Ответ дляНоунэйм
Як і по вам)
Ноунэйм• 17 октября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Не нервуйте так, а то зайвий кілограмчик набіжить, як же тоді жити
Кукарикуууууу• 17 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Українки зовсім різні є
Шеллар• 17 октября 2023
Дебела така тітонька. Навіщо ставати на носочки? Такі ляжки це не спасе, худіше виглядати не буде. Вважаю це хворобою та лінощами, оскільки ІМТ перевищує всі норми.
буреЛОМКА• 17 октября 2023
Ответ дляНоунэйм
Нічого, не надривайтеся
Ноунэйм• 17 октября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Нічого, не надривайтеся
Добре)