Сижу_и_плачу• 17 октября 2023

Що всі ВПО будуть робити, коли перестануть

Гроші/виплати платити ?
Майже кожна тема про ВПО …
из желе я• 17 октября 2023
Ответ дляГотова до другої
Мне так жаль этих людей. Искреннее... Люди, которые потеряли жилье, теперь каждый месяц вынуждены ждать этих копеек((
А какая сумма выплаты ВПО, или у всех по разному?
tushka123• 17 октября 2023
Ответ дляVadamant
Кто-то верит, что на 2000 можно прожить месяц?
Ну может и есть такие. Пенсионеры тоже живут на 2700 некоторые и на 3800.
Хвігура мічти• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
А скільки те ВПО дійсно ВПО? Людина рік або навіть більше як живе на новому місці. За рік можна знайти роботу, знайти житло або зрозуміти, що в цьому місті не вдається облаштуватися та треба шукати інші варіанти.
От скажіть мені, чим відрізняється місцевий житель, який не має власного житла та який втратив роботу через війну від переселенця? Чому місцевим допомагати не треба?
Мені іноді здається, що ці виплати лише спонукають людей сидіти та нити як їм погано, як їм війна все зіпсувала. Не було б виплат, підняли би свої ледачі дупи та пішли працювати замість того щоб отримувати харчі гуманітарні та виплати.
Може я зла, але прозріла після того, як привезла миючі засоби для мам з дітьми у центр переселенців. Йде до мене на зустріч ця краля з цигаркою та пляшкою пива. Бляха, на це в неї гроші є, а доместос та шапунь вона купити не може. Мене тоді так вкурвило.
Значит житло дело не хитрое ,за него ,помимо коммуналки ,ещё и платить надо .
У меня знакомая ВПО и дочка подросток , они с Салтовки сняла однушку в пригороде Харькова 4 тысячи + коммуналка ,зимой это будет 6+ тысяч ,5 тысяч впошных на двоих даже не покрывают жильё ..
В квартире был один диван ,вдвоем спать неудобно ,купили раскладное кресло ,купили мультиварку ,обжились .
Через год хозяйка сказала ,что здесь будет жить внучка с парнем . Вот тебе и обжились на новом месте .
Кудлата хмаринка• 17 октября 2023
А почему Вас раздражают эти темы ?
Я например считаю, что им платят очень мало.
Vadamant• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Ви вважаєте, що маючи обмаль грошей купити пиво та цигарки для себе замість шампуня для власної дитини це правильно? Їй нічим попрати одяг, а вона стоїть пиво глушить 🤦‍♀️ та чекає, що волонтери привезуть все потрібне
Я не вважаю, що переселенці мають ходити у дірявих штанях. Я вважаю, що термін допомоги має бути обмежений. Як на приклад в Канаді. Отримав разову допомогу на перший час і далі забезпечуй себе самостійно.
’Я вважаю, що термін допомоги має бути обмежений’ - если бы вы платили со своего кармана ВПО, тогда понятно ваше недовольство. Канада тут причем? Орки Торонто бомбят или Украину?
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Удалено администрацией...
Ні, курва та, що замість того щоб купити собі прокладки на ці гроші купила цигарки та пиво. І далі чекає, що волонтери її всім забезпечать.
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляХвігура мічти
Яка погана хазяйка, так?
Вподобайден• 17 октября 2023
це не смішно, це велика трагедія наших людей люди залишились без усього і головне без даху над головою. Раніше тут стібалися з тем про деЦкие, але виплати ВПО не для стьобу теми. Це біда.
Забризкана водою• 17 октября 2023
Отъе…. от людей.
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляVadamant
Канада - країна яка допомагає біженцям з України. А виплати ВПО так чи інакше сплачує зі своєї кишені кожен українець з білою зарплатнею, бо сплачує податки. Думаєте тим, хто не ВПО та отримує мінімалку добре ще з неї податки відраховувати?
Зубачистка• 17 октября 2023
Ответ дляГотова до другої
не всі хто поїхав за кордон, залишилися без житла. Там просто платять і можна відпочивати, а тут треба працювати - це стосується не всіх.
ЭтаваНиМожетБыть• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
може вона купила, звідки ви знаєте? поки є допомога, люди її приймають. не хочете, не допомагайте.
Хвігура мічти• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Яка погана хазяйка, так?
Шикарная хозяйка ,переселенцы хреновые ,да !
Alena-алёна• 17 октября 2023
Йти до собесу, до мерів, і нехай дають безкоштовне житло, тому що без цих виплат знімати нема за що. Писати петиції, хто може. Роботи з хорошою зарплатою на всіх не вистачає. Місцевим немає де робити, а тут ще і переселенці((((
ЭтаваНиМожетБыть• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
а якби купила не пиво, а кока колу, то вас би це не бентежило? вас тільки пиво тригерить?
ДеньгиНеСдаю• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
житло орендоване мин 10 тис.
іронічна антитеза• 17 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Вы ещё и защищаете? Да, это ненормально, когда нет денег вещи ребенку постирать, то купить пиво и сагареты??? Я вообще считаю, что когда мало денег, то курить бросают
Кузякин• 17 октября 2023
Ответ дляГотова до другої
Да кому Вы рассказываете....
Это точно также как здесь прикалываются над мамами, которые ждут 860 грн. декретных.
Я бы на месте админов сразу удаляла такие темы. Люди итак морально истощены, ещё и эти издёвки от местных тролей постоянно
тролЛей
ЭтаваНиМожетБыть• 17 октября 2023
Ответ дляіронічна антитеза
да, я защищаю. эти люди жили, работали , растили детей. и в один миг они лишились всего. понимаете? даже зарядки от телефона. они должны начинать с нуля. вот у вас в шкафу вещи, которые вы может 10 лет собирали, а они в миг лишились всего. даже соли и сахара своих нет у них. выпить банку пива это иногда дешевле , чем купить молока. я образно, но суть ясна.
іронічна антитеза• 17 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я это всё понимаю, но когда нечем накормить ребёнка, то курить бросают
Алесс• 17 октября 2023
То шо й раніше робили)
Чи ви думаєте люди шикують на 2 тис грн?🤦‍♀️
Кузякин• 17 октября 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Удалено администрацией...
угу
Кузякин• 17 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
а чому ви вважаєте шо вони не працюють??? чому випити пива це вважається неповагою? чому у вашій уяві ВПО повинні ходити в драних штанях і плакати?
Потому что там одна извилина и та, кривая
Алесс• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Десь дають харчі гуманітарні? Речі?
З березня бомжуємо,ніхто нічого не дав.
Підняли дупи і працюємо
Кузякин• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Ну развалят ваше жилье, посмотрим, что вы будет стоять и пить. Это ***ц.
Вы на самом деле такая дура?
Кузякин• 17 октября 2023
Нас, украинцев, каждый день тухлые кацапы убивают. Но ещё находятся такие тупые пе*ды, которые решили посчитать деньги тех, кто все потерял и вынужден жить не дома. Люди, вы вообще нормальные?
ДеньгиНеСдаю• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Дома я не снимала жилье, это непонятно? покупали квартиру первую в ипотеку, вторую уже нет. Пусть вам разъе......т дом, тогда и поговорим.
ЭтаваНиМожетБыть• 17 октября 2023
Ответ дляАлесс
Десь дають харчі гуманітарні? Речі?
З березня бомжуємо,ніхто нічого не дав.
Підняли дупи і працюємо
а чого ви думаєте, шо ті, хто отримують гумдопомогу, не працюють? чи ви вважаєте шо можна прожити на одні волонтерські харчі???
Счастье_же_вот_оно• 17 октября 2023
Ответ дляМалинка
Думаете кто то живет только на эти деньги????
Я с ребенком живу только на выплаты ВПО. И при этом никогда гуманитарку не брала.
ЭтаваНиМожетБыть• 17 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
вы живете на 4 тысячи и гордитесь этим?