Бяки-козяки• 17 октября 2023
Хто живе біля Скай мола, або збирається, допоможіть дізнатися будь ласка
Доброго вечора! Дівчатка, милі, я знаю що ви можете допомогати та виручати. Я в Ірпені, до Скай мола їхати три дні(
Там був магазин турецьких джинсів. Мені тільки там підходять лекала. Чи вони не з´їхали, або закрились з війною..? На сайті його немає
Колупалочка• 17 октября 2023
Рядом точно никто не живет. До ближайшего дома больше километра. К сожалению, по теме не подскажу - из турецких кроме COLIN’S никого там не знаю
Бяки-козяки
• 17 октября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Що це за магазин? Яка назва
Ви там будете?
Попа как у Кардашьян• 17 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ви там будете?
Ні, я там часто буваю і вперше чую про такий магазин.Стало цікаво
Бяки-козяки
• 17 октября 2023
Ответ дляЯ Головна
Ltb что ли?
Да, они так раньше назывались, потом wam стали
Я Головна• 17 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Так у них валом магазинов по киеву
Бяки-козяки
• 17 октября 2023
Ответ дляЯ Головна
Так у них валом магазинов по киеву
Например
Я Головна• 17 октября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Например
На куреневке покупала у них джинсы. В других торговых центрах были. У них был сайт, поищите.
ОхиИВздохи• 17 октября 2023
Ответ дляЯ Головна
А где примерно на куреневке, я там только птичку знаю и сток колинза, далеко оттуда вам этот?
Ондатрова шуба• 17 октября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Поруч зі стоком Колинз був, праворуч.
Я Головна• 18 октября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Так, біля колінз. Але це декілтка років тому було, не знаю як зараз