Настасья Пицун• 18 октября 2023

Картка Киянина втратила пільгу

Можливо у кого ще така ситуація, у мами картка Киянина, була пільга на проїзд, десь з тиждень як перестала спрацьовувати, в метро не валідується і пише що картка порожня. В соц захисту пояснили що зняли пільгу з ветеранів праці. Треба йти в пенсійний і брати довідку замість пенсійного посвідчення і потім в соц. захист їхати. Це дійсно така процедура, бо боїться що ще і пенсійне відберуть. У когось з ваших батьків так було? Як поновили пільгу? Дякую, хто підкаже.
Не обижаюсь• 18 октября 2023
Відібрати пенсійне, це як?
Мания-Величия• 18 октября 2023
она пенсионерка по возрасту? Как могут отобрать пенсионное?Может,картка киянина размагнитилась или сбой на самом пропуске в метро
Чумацький Шлях• 18 октября 2023
А що їй з того пенсійного без проїзду? звичайно хай йде. В мене батьки пенсіонери - їздять безкоштовно в транспорті.
автор Настасья Пицун • 18 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Відібрати пенсійне, це як?
Я вже нічому не здивуюся.
автор Настасья Пицун • 18 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Пенсионерка по возрасту, пока есть пенсионное, но что такое довидка вместо пенсионного я не знаю. В пенсионный так и не дозвонилась вчера.
автор Настасья Пицун • 18 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Звонила в гиоц - сняли льготу.
Звонила в соц. защиту - снята льгота с ветерана труда (она пенсионер по возрасту).
Указка• 18 октября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Я вже нічому не здивуюся.
У вас каша з довідками і посвідченнями.
Ветеран праці отримує пільговий проїзд за умови певного низького доходу на сім´ю. Тому, якщо карта була оформлена саме на цю пільгу, то могли й скасувати.
Але, нібито, все ще працює пільга для пенсіонерів за віком. Тому з вас можливо і просять відповідну довідку.
Пенсійне ніхто не забере)))
Мания-Величия• 18 октября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
почему так боится ехать? Ей скорее всего надо просто переоформить картку по пенсионному по возрасту
Не обижаюсь• 18 октября 2023
Ответ дляУказка
У вас каша з довідками і посвідченнями.
Пенсійне ніхто не забере)))
Ветеран праці Києва мав і має пільгу на проїзд у міському наземному і підземному транспорті, не враховуючи доходу на сім´ю і його пенсію.
автор Настасья Пицун • 18 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
В соц. захисті сказали що відмінили цю пільгу.
Указка• 18 октября 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Як бачите, мінімум один із них уже не має.
Люблю пиво• 18 октября 2023
Вам же объяснили, что делать. Смысл еще спрашивать?
чир• 18 октября 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Пенсионный выдает справку как на фото по ссылке, удостоверение не забирают.
https://nta-ukraine.com.ua/files/images/spravka_s_...
Хотя странно, все киевские собесы имеют самостоятельный вход в базу ПФ. Могли бы и сами посмотреть пенсионер ли она, а не обладатель липового удостоверения.
Вподобайден• 18 октября 2023
Ніхто пенсійний не відбере
Вподобайден• 18 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Карта киянина видавалася не на пенсійне посвідчення, а на ветерана праці, якого відмінили.
Сокодавка ще та• 18 октября 2023
Ответ длячир
Ой, оно им надо самим себе придумывать проблемы? Есть процедура, по ней и работают.
Автор, пенсионное никто не отберет, просто выдадут нужную справку.
Мания-Величия• 18 октября 2023
Ответ дляВподобайден
это понятно,надо переоформить на пенсию по возрасту
Вподобайден• 18 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Ну так всі вже про це написали
Планшетница• 18 октября 2023
Какая конечная дата на карте Киянина?
автор Настасья Пицун • 18 октября 2023
Ответ дляПланшетница
Какая конечная дата на карте Киянина?
До 09. 2026 годная. В гиоц звонила, по номеру проверили и сказали что льгота снята.