Така бойова Я• Изменено 18 октября 2023

Язик мій дурний.

В мене дуже палкий характер, коли в мене щось не получається, а вдома хтось дратує, я можу кинути швабру на підлогу, щось розбити зі злості. Вчора стало аж страшно за себе. Брат їв на кухні, я прибирала, він вів себе трішки по свинські, і я кинула ганчірку і сказала ’щоб ти вдавився’, а потім через секунду я зрозуміла, що побажала йому зла, таке саме із батьками в мене буває. Боюсь, щоб не нашкодити їм моїм язиком, бо знаєте непокоїть та думка, що я на них зло накличу, чи це моя параноя якась
Підмітайло• 18 октября 2023
Это невоспитанность а не характер

Ms. Анонимная• 18 октября 2023
Ви шкодите лише собі, розхитуючи свою психіку і псуючт стосунки з людьми, і своїй квартирі, трощачи все навколо.
Фоточки нема• 18 октября 2023
Більше відпочивайте, займайтесь тим, зо вам важливо і подобається.
Почитайте про техніки самозаспокоєння.
https://www.instagram.com/p/CwxrBuTMqfq/?igshid=
Фоточки нема• 18 октября 2023
Ответ дляПідмітайло
Это невоспитанность а не характер
Нет, єто особенности психики. Можно сказать, что характер как холерик, єто побытовому называют так. Принятие быстрого (необдуманеого) решения єто не невоспитанность.
ЧупакабраЗеБест• 18 октября 2023
автор,это очень плохо. сразу берете и открещиваетесь от своих дурных слов.
в это м случае: прости Господи з а дурные слова,дай моему брату здоровья,хорошего пищеварения, я раба Божья(имя)раскаиваюсь в дурных пожелниях.Желала не от сердца,а от глупости.
Цибулька зла• 18 октября 2023
Попробуте щитовидку проверить. Иногда такая агрессия это неполадки с гормонами.
Доставучая• 18 октября 2023
О, в мене таке мама. Ну, м´яко кажучи, у неї погані стосунки з усіма родичами. З рідною мамою не спілкуються. Друзів немає. Чоловік терпів роками її вибрики і таки кинув. В першу чергу вы робите погано собі, бо найрідніші навіть відвернути, якщо у Вас є проблеми з головою і поведінкою. Я маму навіть на весілля моє не запросила ( я єдина дитина). Нащо? Якщо у мамы купа лайна з рота і все їй погано. Вона дуже плакала. Але винна сама. Я просто не хотіла, щоб вона псувала моє свято
Підмітайло• 18 октября 2023
Ответ дляФоточки нема
Сыпать оскорблениями кидаться тряпками это невоспитанность причём здесь решение.
Ms. Анонимная• 18 октября 2023
Ответ дляФоточки нема
Вродженні данні у всіх різні, погоджуюся, АЛЕ нема нічого такого вродженого, яке у людей без психіатричних діагнозів не корегується вихованням і самовихованням.

Ms. Анонимная• 18 октября 2023
Давайте проведемо експеримент: напишемо тему від імені жінки, на яку накидається чоловік з будь-якого приводу з прокляттями і жбурляється речима. Подивимося, скільки людей напише, що він скотиняка, і скільки буде його виправдовувати, що у нього такий характер і порадять перевірити щитоподібну залозу.
Леди Репях• 18 октября 2023
Это несдержанность и хамство.
Характер тут ни при чём.
А хамите, потому что Вам позволяют хамить.

Скорее всего люди окружающие Вас либо терпилы по жизни, либо им выгодно с Вами. Потому, что с такими людьми жить невозможно. Психи, пена изо рта, брошенные вещи у взрослой тёти.🤮🤮
Сусідка зверху• 18 октября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Раба Божья...такого давно нет уже.
Жена брата Админа• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Так це і є РДУГ (частина спектру - імпульсивність).
І нічого із цим не вдіє людина
Ms. Анонимная• 18 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
І нічого із цим не вдіє людина
У вас є дитина з РДУГ?
Автопортрет нурофена• 18 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
І нічого із цим не вдіє людина
Пожелание зла другим людям- это харакер
Ms. Анонимная• 18 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
І нічого із цим не вдіє людина
Чого, звісно, вдіє. Це можна і треба корегувати, для цього є методики. Так, РДУГ нікуди не зникне, цим людям ніколи не буде легко, але все одно стримуватися обов´язково, бо інші люди не мають терпіти такі вибрики, вони ні в чому не винні.
Трільчиха• 18 октября 2023
Лечитесь
Пищалка• 18 октября 2023
Сходите к психологу
Фоточки нема• 18 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
І нічого із цим не вдіє людина
Це може бути межовий розлад особистості (МРО).

Рогнеда Карповна• 18 октября 2023
Ответ дляДоставучая
У мене свекруха постійно «ляпає»
І жіночка вона в принципі добра, нормальна, в стосунки не лізе
Але ось кожен день щось «ляпне», інакшого слова не підберу
Я якось терпіла, намагалась зрозуміти, але зрештою втомилась, бо ну дуже інколи ображала
Висказала все і їй, і чоловіку
Спілкуємось, але дуже напружено
Скляна миша• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А я уже проводила такие эксперименты. Писала темы и от женского имени и точно такую же только от мужского. Те, что от женского-загнобили, а те, что от мужского -давали советы, жалели.
Ms. Анонимная• 18 октября 2023
Ответ дляСкляна миша
Загнобили за що? Впевнена, за те, що терплять таке скотське ставлення і не уходять від прибацнутих чоловіків, а не за те, що не догодили чоловіку.
тянитолкайка• 18 октября 2023
Нужно было кинуть тряпку и орать Ну ка убери за собой)). А вы как то неконструктивно. Вы что там в прислугах, у семьи? Тогда не удивительно
Скляна миша• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Вы не вникли в суть моего месседжа, увы. Нам не о чем дальше развивать сей диалог.
И да, темы есть разные, а не только про агрессию автора. А какие создавала я, это известно только мне.
Кудесница_с_пургеном• 18 октября 2023
Так у вас неконтрольовані напади агресії. Якщо дійсно хочете вирішити цю проблему, то спочатку до психіатра, щоб зрозуміти, що у вас не якийсь психічний розлад. А потім психолог - щоб працювати із цим.
Пік Антна• 18 октября 2023
Ізолюйте себе від рідних
Ластовиння• 18 октября 2023
Ви не вмієте себе тримати в руках, не розумієте що ображаєте людину. Це імпульсивність. Ви звикли, мабуть, що вибачилися і все знову по старому. Ви ображаєтеся, коли вам хтось каже, що так вести себе не можна? Що кажете у відповідь?
Я не підтримую думку, що це РДУГ. Їй просто так зручно, виплеснула свої негативні емоції на інших і хай самі розбираються. Основне, що вона вже спокійна. Я таких людей бачила, вибачаються потім по тисячу раз, нікому ці вибачення в результаті вже не потрібні.
Ластовиння• 18 октября 2023
Ответ дляФоточки нема
Будь ласка не треба підганяти звичайну невихованість і невміння контрлювати свій емоційний стан під якийсь діагноз:-)
Рогнеда Карповна• 18 октября 2023
Ответ дляЛастовиння
Може й розуміє, що ображає, але в той момент їй на то пофіг
СережкинаЯ• 18 октября 2023
Ответ дляФоточки нема
Человек отличается от животного тем, что может контролировать свои эмоции. При чем здесь особенности психики ? Обычное агрессивное хамство.