Така бойова Я• Изменено 18 октября 2023
Язик мій дурний.
В мене дуже палкий характер, коли в мене щось не получається, а вдома хтось дратує, я можу кинути швабру на підлогу, щось розбити зі злості. Вчора стало аж страшно за себе. Брат їв на кухні, я прибирала, він вів себе трішки по свинські, і я кинула ганчірку і сказала ’щоб ти вдавився’, а потім через секунду я зрозуміла, що побажала йому зла, таке саме із батьками в мене буває. Боюсь, щоб не нашкодити їм моїм язиком, бо знаєте непокоїть та думка, що я на них зло накличу, чи це моя параноя якась
Зараз на дієті• 18 октября 2023
Авторе,можна в стані злості таке ляпнути і дійсно притягнути негатив під гарячу руку. Такі випадки знаю,як чорнороті люди бовкали і траплялися нещастя. Брат реально може вдавитися. Інша людина може тяжко захворіти після Вашої чорноти.
Взяли б тряпку на стіл йому кинули,чи кричали б прибирай сам. А ще краще,хай сам стане зготує,скільки брату років? Садять собі на голови дорослих дядьків,а потім самі і бісяться
Не знаю,скільки Вам років,но маю родичку аналогічну. Людина хороша,но як же вона виїла своїх дітей підлітків,то жах. Не лайБог
Фоточки нема• 18 октября 2023
Ответ дляЛастовиння
Ви не вмієте себе тримати в руках, не розумієте що ображаєте людину. Це імпульсивність. Ви звикли, мабуть, що вибачилися і все знову по старому. Ви ображаєтеся, коли вам хтось каже, що так вести себе не можна? Що кажете у відповідь?
Я не підтримую думку, що це РДУГ. Їй просто так зручно, виплеснула свої негативні емоції на інших і хай самі розбираються. Основне, що вона вже спокійна. Я таких людей бачила, вибачаються потім по тисячу раз, нікому ці вибачення в результаті вже не потрібні.
Чому їй зручно, а іншим членам сім’ї — ні?
Люди роблять зусилля над собою, щоб стримувати імпульси. Є навички, техніки, треба вчитися, бо є люди які легко запалюються, і роблять дурниці за які потім шкодують.
Фоточки нема• 18 октября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Человек отличается от животного тем, что может контролировать свои эмоции. При чем здесь особенности психики ? Обычное агрессивное хамство.
Вы не поверите, но есть животные которые могут себя лучше контролировать чем люди. И что, такие животные, они люди от того?
Да, хамство. Вы никогда не хамили людям, когда у вас все с рук валится, не выспались, дискомфорт в теле и куча мыслей в голове?
СережкинаЯ• 18 октября 2023
Ответ дляФоточки нема
Верю. Но также верю в то , что люди могут и должны контролировать себя. Легче всего проклинать всех и говорить - ой, это у меня характер такой.
Фоточки нема• 18 октября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Легче, да. Но иногда люди и не замечают за собой что что-то не так, ведь живут среди таких же людей.