Щебетуха• 18 октября 2023

Якою доглядовою косметикою ви користуєтесь?

Я останнім часом користувалась аптечною. На днях на пробу купила біоконівський гель для вмивання з рисом, і крем мікса. Ох, що я можу сказати, лице таке сухе зробилось за ці дні, ще й підборіддя обкидало
Гомосноб• 18 октября 2023
Раньше ля рош, сейчас сераве
Зроблено у 80-х• 18 октября 2023
Is clinical частина(умивалка, спф). І крема institutum, під очі і для обличча.
Це те на чому залишилась поки, як оптимальний варіант.
Цветочница• 18 октября 2023
Не існує ’аптечної’ косметики. Це просто бренди, які ввалили грошей в маркетинг і за вхід до аптечної мережі. Будь-яка косметика може продаватися в аптеці. Щодо до теми - вивчаю склади і уникаю мінеральних олій, ПЕГ, ароматизаторів (маю алергію).
Борщик• 18 октября 2023
Я теж аптечною, єдине виключення на даний момент - інколи використовую тонік Bielinda з Єви, дуже подобається (сподіваюсь, назву без помилок написала)
Пасхальний тролік• 18 октября 2023
shiseido
Столічна штучка• 18 октября 2023
Physiogel вже багато років, косметолог порадила.
Інно4каа• 18 октября 2023
Холи Лєнд
Совбез• 18 октября 2023
Is clinical, Filorga, zo Skin Obagi
AnastasiaZav• 18 октября 2023
Medik8, Hydropeptide, Paula´s Choice, LP, Bioderma
Уси Пуси• 18 октября 2023
Санте, Саве и болгарский крем, до 150 гривен