пані Солоха• 18 октября 2023

Як не образливо відмовити, що жити з його мамою не хочу?

Э хлопець, зустрічаємось кілька місяців.
Йому 38 і він живе з мамою.
А точніше все так:
До нього з України приїхала мама , з початком війни. Він проживає в Америці, є своє вже житло ( 15 років тут). Був одружений на американці.

Я в Америці орендую житло, живу більше року.
Так ось, він мені останнім часом закидає, мов мамі зробив на першому поверсі душову окрему, зробив ремонт, мов хай живе на першому поверсі, поки війна не зкінчиться в Україні.
А його другий поверх і там у нього 3 кімнати, мов що нам не тісно буде там.
Все частіше намікає, що потрібно нам з ним жити разом. І я так розумію, що він хоче щоб я переїхала до нього.
На мою зйомну квартиру він не піде. І я так розумію, мама його також, якщо він так говорить, що не хай перший поверх, то буде її.
А нічого, що на 1 поверсі кухня в нього.

Як йому не образливо відповісти, що я не збираюсь жити так. Для мене табу. Я живу з 17 років окремо. Мені краще знімати житло. В Україні все було своє.
СирОжино пирОжино• 18 октября 2023
Сказать так, как вы и написали. Ничего обидного там нет.

Вбигудях• 18 октября 2023
А чому ви не можете прямо йому сказати?
Мастер Класс• 18 октября 2023
Хлопець в 38 годиков)
mari_klim• 18 октября 2023
Маму на Ваше зйомне, а ви до нього
Оновлена версія• 18 октября 2023
А якщо б кухня була і на другому поверсі?
Горня капучіно• 18 октября 2023
Так и скажите ему, что не хотите жить с его мамой, ничего личного, просто с 17 лет привыкла сама быть хозяйкой в доме.
автор пані Солоха • 18 октября 2023
Ответ дляГорня капучіно
Так він це знає. У нього все просто , мама поїде, коли війна закінчиться. Типу це тимчасово ... Але вона вже там навіть працює.

ДинамоКит• 18 октября 2023
Автор,ну ви ж не думаєте що він випхає свою маму на зйом заради вас?) Тут така ситуація, що або ви до нього переїзджаєте,або він до вас. Або мама сама захоче з´їхати щоб діткам не завадати- але це навряд)))
Оновлена версія• 18 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
Тю, так і ви переїдете (можливо) ,саме коли мама поїде) Це ж тимчасово)
Туфли в чешуе• 18 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
У вас прау´ктически безвыходная ситуация, понятно, что маму он не отселит, на фига ему за сьем платить, и к вам он не переедет, зачем?
Закусенец• 18 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
та нікуди вона не поїде, ще якогось негра притягне і буде у вас общага
празники не помню• 18 октября 2023
Зустрічайтесь далі, навіщо вам ті борщі шкарпетки. Вам некомфортно, незатишно, далеко до роботи і все що завгодно.
Мастер Класс• 18 октября 2023
Автор, если Вы такая самостоятельная, зачем Вам тот мужик?
Блондинка в Шоколаде• 18 октября 2023
1 Ну так и сказать, подбирая не обидные слова.
2 Вы много времени проводите на кухне? Каждый день - первое , второе , третье и компот готовите
Аннуитет• 18 октября 2023
А Маман в курсе планов Хлопця???
Фея_3уровень• 18 октября 2023
Скажите, что вы любите кричать во время секса, мама в доме вас будет смущать)
А если серьезно, то прям так и говорите словами через рот, то что написали в первом посте. А дальше, он уже пусть сам решает вопрос, мужчине нужно ставить задачу, а он уже подумает, как приемлемо для всех это решить.
Фея_3уровень• 18 октября 2023
А если не захочет решать, то тоже немного потеряете, так ему мама готовит, стирает, убирает, а так вам придется. Сомнительное удовольствие
Уходя дверю не хлопать• 18 октября 2023
Не хочете - так і скажіть. Сподіваюсь, хлопець розумний і встиг зрозуміти, що жінкі приходять та йдуть, а мати одна.
Борисфенка• 18 октября 2023
Скажіть, що ви прихильниця традиційного шляху - спочатку шлюб, потім вже жити разом.

автор пані Солоха • 18 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Кухня це було для прикладу. Я хочу робити все хочу а дома, хоч гола по дому ходить.
Патріотка з дивану• 18 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
хотеть это одно.
но дома у вас нет.

меняйте хлопця, у вас же очередь наверняка стоит.
автор пані Солоха • 18 октября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
хотеть это одно.
но дома у вас нет.

Так я і не хочу з квартири виїжджати. Я в змозі її оплатити і не тільки
автор пані Солоха • 18 октября 2023
Ответ дляАннуитет
А Маман в курсе планов Хлопця???
В курсі відносин. Чи в курсі, на його плани цього не знаю.
Горня капучіно• 18 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
Ну, вот и скажите, что когда уедет, тогда и перееду к тебе, а пока я буду хозяйкой в своем доме
Мастер Класс• 18 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
А Автор цнотлыва дивчина?
Оновлена версія• 18 октября 2023
насправді, пару разів виникне ситуація коли ви лишитесь у хлопця на ніч, потім поспілкуєтесь з мамою (може вона сама чекає приводу з’їхати від хлопчика 38 рочків, ситуації різні, життя непередбачуване) потім подивитесь шо до чого...
Вітерець• 18 октября 2023
А навіщо потрібно жити разом? Які в нього аргументи?
Горня капучіно• 18 октября 2023
Автор, говорите ему побыстрее об этом, а то он надумал одно, а вы видите по другому, он маме ремонт делает на первом этаже, а вы потом будете крайней, что молчали.
Скажите, что не нужно ремонтов, живите как и жили, что вы не будете к нему переезжать, пока мама там. Что вам некомфортно это и вы так не хотите-точка.
Ганцю в кєдах• 18 октября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Напевно, тому і ідуть від нього, бо мати одна.
Горня капучіно• 18 октября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мамо, не треба псувати життя молодим! Ви не вічна, а дитина ваша одна на все життя залишиться.