Капитошечка• 18 октября 2023

Чим ви витираєте стіл. Всі оці фрекен боки смердять так

користуюсь фрекен боком серветками, але вони стають дубові після першої води і як їх не мий, через день-два так смердять,що приходиться викидити
SectetlyYours• 18 октября 2023
Я пользуюсь одноразовыми салфетками
Всім шампаньського• 18 октября 2023
В мене не смердять. Може так миєте і зберігаєте, що бактерії швидко заводяться. Раз на тиждень міняю.
SectetlyYours• 18 октября 2023
Влажные салфетки пропитаные раствором для уброки
Жінка з перцем• 18 октября 2023
Або серветки, або рушником, яких маю штук 5, і перу часто їх. І замінюю доволі часто, докуповую нові.
Ще є з целюлози серветки, вони топ взагалі)
Бутерброд и я• 18 октября 2023
У меня тоже фрекен бок работает отлично. Ничего не воняет и вытирает насухо. Может у вас не эта марка? Те что дешевле реально не очень.
Невловимий Джо• 18 октября 2023
Не воняє нічого. На знаю про що ви
Лукава_Кiшка• 18 октября 2023
Салфетки универсальные из вискозы. Марка не важна. Их и стирать можно несколько раз.
И еще из микрофибры.
Я_канеша_извиняюсь• 18 октября 2023
Салфеткой для уборки
Хочу барабульки• 18 октября 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
И еще из микрофибры.
І я такими користуюсь, самими найдішевшими
автор Капитошечка • 18 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
помила і вісять на змішувачу. як їх ще можна зберігати
Голена блондинка• 18 октября 2023
Такі самі, добре віджимаю, між використаннями лежать на сітчастій полиці під мийкою, тиждень не смердить точно
Меня много• 18 октября 2023
Мені теж звичайні фрекен бок швидко починають погано пахнути як би я їх не прала. Давно перейшла на такі тоненькі білі ганчірки в рулоні. Спочатку брала той же фрекен бок,але потім вони зникли з продажу,потім брала декілька разів якісь ноунейми-вони всі майже однакові. Останній раз брала в епіцентрі ось ці. Їх не так шкода викинути, і вони все одно не засвоюються як звичайні,думаю через те що тонкі. Що ті,що ті після миття я перу з милом.
Щиро раджу,без них вже не уявляю як.
Шукайте по акції(але саме білі,не кольорові)
А я нівроку• 18 октября 2023
Мікрофібра. Декілька штук. Пару разів на тиждень змінюю. Потім в прання з серветками для прибирання. На 60 градусів і знову використання.
Швидкоруч• 18 октября 2023
Ось сиджу дивлюся на неї. Одноразові не зайшли мені. Тож от такі мікрофіброві. У мене їх багато.
ЛЮБА• 18 октября 2023
Покупаю вискозные тряпочки в атб 5 или 10 шт , они довольно большие, мне не удобно , так что режу на 2 части , и выкидываю их через день . В ашане есть белые катушки с тряпочками .так что смысл стирать не вижу .
Електрохарчування• 18 октября 2023
Ответ дляШвидкоруч
+1 тоже такие .
Утром взяла, вечером выкинула в стирку.
Никогда ничего не воняло.
Сплюшка• 18 октября 2023
Такие беру, в рулоне. Тонкие тряпочки. Легко отрываются. Иногда оторванную на 2 части режу