Идууу--уууу блин• Изменено сегодня в 12:30
Як жити без зубів?
Зуби жахливі. Задніх 7 немає. Вирвали одну шістку. Тепер з іншого боку 5 зубів на видалення, перелікувати неможливо. Тобто жувальної функції не буде. Ходжу з нижчим болем, щоб хоч жувати могла. Імпланти дорого. Ну, може один поставлю на одну сторону. Але якщо жувати лише на одну сторону, то чи витримає той імплант. Депресія через це :(
Мені лише 45.
В кого також великі проблеми з задніми зубами, як справляйтесь?
Мені лише 45.
ВерСаСе• сегодня в 13:08
Ответ дляAlex_Kri
Если только клиновидный, то и лечить только его. Не трогать зубы, в которых все хорошо
Да, только клиновидный, эмаль около десен стерлась до дентина(
Спасибо большое за ответ.
Ответ дляИдууу--уууу блин
На задні так напевно не можна? Що корегою фіксувати? Мене хвилюють два питання - можливість жувати, і естетика. Тому і не знаю що робити. Ходжу отак вже пів року, ніяк не наважусь вирвати. Але вже триндець приходить :( треба приймати рішення.
Можно и на задние, но функционировать будут хуже. Кстати, железяки тоже не у всех видны - многое зависит от линии улыбки
Идууу--уууу блин
• сегодня в 13:10
Ответ дляАпофиозная
Вот такого типа протез
Сказали не буде триматись, бо немає задніх у мене взагалі. Тобто лише передні зуби залишаться. На задні такі не поставиш, я була б рада, бо естетичні. Але лікарі кажуть що не зможу жувати, викинуті гроші.
PORKA• сегодня в 13:10
Ответ дляКаваЗМолоком
Вчора вживиди 3 імпланти для 4 жувальних зубів ... (Тільки вмплагти без коронок, тобто штучні корені) 50 тис грн... Збирала на це тчотири роки... Через півроку ставити копонки... Де брати на це гроші не знаю... Але хоч корені будуть...
Це така процедура? Спочатку корені, потім чекати імплантацію самих зубів? У мене також пропав 1 зуб, боюсь, як вирву, не зможу ні жувати, ні говорити. А ще півтора роки тому пропонували імплант за 15 тис. Думаю, нехай, от тобі і нехай😢. Фу, запах, їжа забивається. Час пролетів. Зараз немає фінансової можливості, хоча це не страшні кошти для мене. Дівчатка, все треба робити вчасно, і любити себе
Апофиозная• сегодня в 13:11
Ответ дляИдууу--уууу блин
Если у вас здоровые десна и кость, то может тогда имплантировать пару задних зубов и на них надевать протез? У меня это невозможно, к сожалению.
Идууу--уууу блин
• сегодня в 13:12
Ответ дляAlex_Kri
Тут лікарі не рекомендують, кажуть жувати не зможу.
Я знаю. У мене буде видно на верхніх, посмішка широка і висока.
Ответ дляИдууу--уууу блин
Вы должны понимать, что жевать будет в любом случае хуже. Жевательная эффективность таких протезов около 50% по сравнению со своими зубами или имплантами
Идууу--уууу блин
• сегодня в 13:14
Ответ дляPORKA
Так, імпланти це довго. Спочатку імплант, через 4 місяці лише коронка. Якщо приживеться. А буває розхитуються через 3-5 років :( якби ж то рішення було на все життя, як в рекламі :(
Зяблик протестант• сегодня в 13:14
Ответ дляВпораюсь зі всим
Если все вырвать, то мосты крепить будет не к чему
Пара имплантов решают вопросы
Треба підробіток• сегодня в 13:15
Ответ дляКаваЗМолоком
В мене агалогічно... Ходжу до стоматологів як на роботу з дитинства. Лікую, переліковую, ще переліковую, видаляють нерв, знову інфекція знову розплрибовувати, потім коронка, під коронкою знову запалення і так по колу з кожним зубом. Змирилася. Збираю отак потихеньку на імпланти. Здорових зубів без пломб лише 5 шт, а 10 зубів взагалі нема... 45+ років. Але треш з зубами з дитинства...
ну що можна сказати.. криворуких стоматологів- море...,а якщо ще він без рентгена працює..,то тікати повинні зразу. Особливо,у кого погані зуби-бо економія (дешевший лікар,чим ті,до кого черга стоїть) переважувала, а тепер вилазить боком.
навіть на периферії можна знайти лікаря,який після пломбовки каналів- робить повторний рентген, це дуже важливо тім, у,коли ті канали покручені.. і таке відношення в усьому..,а не зробити подешевше з виразом,все рівно після 3 років до мене прийдете..
Характерна риса- не дороге лікування, і ну дуже ласковий і ’розуміючий’ лікар, так гарно лапшу на уші вішає,що людина згадавши,що той дорогий, та не говорить так, (бо не має вільного часу ’обробляти лохів’)- в результаті вибирає дешевшого. А ще ж він і приємніший..
ну і результаті- +-, те саме,що і у автора...
Идууу--уууу блин
• сегодня в 13:16
Ответ дляАпофиозная
Питання в грошах. І боюсь чи приживуться. Бо зуби псуються постійно, хоча у стомалога регулярно, чистки двічі на рік. І то, от недавно пломба скололась, напевно від навантаження. Правда їй десь 10 років. І отак постійно якась фігня.
Я такая - жду трамвая• сегодня в 13:19
Авторе, все ж таки сходіть проконсультуватися в іншу стоматологію. Мені так двічі рятували зуби з гнійними свищами, про які інші лікарі казали ’тільки на видалення’.
Идууу--уууу блин
• сегодня в 13:19
Ответ дляAlex_Kri
Яка реальна статистика по імплантат? Хоч 10 років простоять? Бо знаю по знайомих, мають проблеми з часом :( навіть якщо приживаються спочатку, з роками можливі проблеми . А гроші великі.
Апофиозная• сегодня в 13:20
Ответ дляИдууу--уууу блин
Выше написали, что зуб 50 тыс, это не такие уж огромные деньги сейчас. Наверно и кредит можно взять, это важное дело.
любименькая• сегодня в 13:20
Ответ дляВерСаСе
Спасибо большое за ответ.
у мене на передніх 4 емаль стерлась до дентина. зробила реставрацію фотополімер.пломбами, красота тепер. Так що робіть, якщо задумали
Идууу--уууу блин
• сегодня в 13:21
Ответ дляАпофиозная
Я не в Україні. Але якби була, то з зп 15 тис( як раніше), то великі гроші. А мені ж не один треба.
Скоро_вчера• сегодня в 13:21
Ответ дляАпофиозная
У меня с детства пародонтоз, всю жизнь лечила, но все равно после 50 зубы стали выпадать один за другим, причем здоровые, даже не леченные. И имплант ставить нельзя, кость сильно разряжена, нужно многоступенчатая операция по наращиванию сначала костей, без гарантий приживаемости. Суммы называли порядка полумиллиона за все это. Плюнула и сделала съемные протезы, периодически переделываю, теряя очередной зуб. Вполне себе нормально выглядят они сейчас, похожи на натуральные.
А какие у Вас съёмные? Бюгельные?
Ответ дляИдууу--уууу блин
У нормальных стоматологов процент приживления 97-98.Про сроки службы сказать тяжело. У некоторых и 20 лет стоят, а у некоторых и через 5 лет проблема. Много факторов влияет. И как имплант поставлен, и как протезирование проведено, и состояние здоровья, и уровень гигиены, и состояние других зубов
Апофиозная• сегодня в 13:22
Ответ дляИдууу--уууу блин
Там оказывается не один, а за все четыре 50 тыс.
Апофиозная• сегодня в 13:23
Ответ дляСкоро_вчера
А какие у Вас съёмные? Бюгельные?
Сейчас выяснила, что нейлоновые.
Идууу--уууу блин
• сегодня в 13:26
Ответ дляAlex_Kri
Отож. Я це розумію. Але якщо в мене свої зуби так псуються, то шанси що імплант буде 20 років все ж не великі. Оця статистика , вона про призивння в перші 4-6 місяців, маркетпнговий хід :) Нажаль, у багатьох проблеми з роками зʼявляються. Я це розумію. Тому не знаю як краще зробити. Та й ніхто напевно не знає. І дорогі ті імплатни, це також проблема. І гарантій 0. А жувати чимось треба. Єх.
Плекаю думи• сегодня в 13:28
Ответ дляКоко На Страже
не вы одна...дальше хуже... ставьте акрил.. по 15 тысяч... верх-низ.. и привыкайте.. своих уже НИКОГДА не будет..даже с имплантами...
Выращивание зубов уже существует.
Стадия испытаний на людях уже начата. На животный прошла успешно
Кумедна• сегодня в 13:29
Ответ длямиссДавеча
У вас 7 зубів вже немає і ще 5 на підході.
Ага, всі стоматологи криворукі, а не ви запустили піврота до видалення.
бувають різні ситуації нащо ви так пишете. Моя бабуся не вилазила від стоматологів але в 50 років мала дві вставні щелепи, нажаль. Не всім повезло мати гарні та міцні зуби
Работать надо• сегодня в 13:34
Ответ дляКонотопська відьма
Є різні ситуації .....
Масло масляне
Але у декого винні завжди інші.
Масло масляне
Але у декого винні завжди інші.
Ми довіряєм лікарям. І не завжди розбираємося у тонкощах лікування, щоб самим потім зробити якісь висновки.
Тож якщо лікар забув у зубі інструмент, то хто винен? Пацієнт? Що не нанагадав перевірити чи рентген зробити після лікування?
Чи, наприклад, після видалення зубу з гнойним флюсом не призначив антибіотик? Теж винен пацієнт? Що не перепитав за антібіотік?
Язвочка• 2 часа назад
Ответ дляЗяблик протестант
У меня вот от одного стоматолога не то что зуб, а челюсть спасали год. Пришла заменить пломбу... Не буду вдаваться в подробности, но в итоге потеряла кусок челюсти. И когда я после пломбировки бегала с адской болью, то мне никто не верил) потому реально запустили.... Бывает всякое....
это настолько печально....просто капец
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
Там не мосты, а челюсть вставая будет
Стефанія• 2 часа назад
Ответ дляКоко На Страже
так и будет... и имплантаты не выход...просто примите как данность...
Почему имплснты не выход? Из за цены?
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я в стоматологів що 6 місяців і частіше все життя. Але криворукі попадались. Задні корені були переліковані всі. На 10 років вистачило, а тепер гранульома, інфекція і тп. Перелікувати неможливо. Лише видалення.
можно. я делала резекцию. вы сами не заинтересованы схранить свои зубы
Идууу--уууу блин
• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
Почему имплснты не выход? Из за цены?
Вони не такі довговічні як рекламують