13чудоСВЕТА• 18 октября 2023

У кого сыновья подростки( 11-13лет) У ваших тоже такой дикий аппетит?

Все время был ел и ел, такое чувство, что уже и мужа перещеголял в 11 лет))) Только поест и через пару часов опять что то ищет в холодильнике 😂😱
Оно само купилось• 18 октября 2023
Периодами, но он очень переборчив в еде, поэтому накормить его сложно.

Фима Собак• 18 октября 2023
Это нормально. Но следите чтобы занимался активным спортом, иначе разнесет
Ноу коммент• 18 октября 2023
Дикий, постоянно требует еду
Летюча помилка• 18 октября 2023
Росте. Нормально. На рост організм витрачає великц кількість енергії
Надежда наш компас• 18 октября 2023
Муж говорит, в этом возрасте мог две миски пельменей съесть не моргнув глазом, младший брат его такой же. Ну, ребенок растет интенсивно, есть такое.
Міс Всесвіт• 18 октября 2023
Моєму 8 жду коли почне їсти 🤣🤣 а то і це не таке і оце не буду , нагодувати то капець (
Витворунка• 18 октября 2023
У меня дочь 14. Та же ситуация. Но я рада, потому что ещё год назад она практически ничего не ела.
ГугелП@лАмался• 18 октября 2023
у меня 12-летняя дочь. Она чаще ест больше отца, реже, как я. Но питание хорошее и спорт присутствует каждый день. Так что пусть ест, организму надо расти.
ДлинноНожка• 18 октября 2023
Моєму 14, останні три роки він завжди хоче їсти та їсть багато. Але я слідкую і контролюю мучне і солодке , бо було поправився так важко худнув потім

Я такая - жду трамвая• 18 октября 2023
Моїм 9 та 10. Останні пару років постійно жують.
Я так розумію, що це період активного росту. При чому той, що більше їсть, стрункий, навіть щічки не з´являються. Як говорить мама: то страшний сон бабусі)) коли навіть за пару місяців годування варениками, м´ясом у дитини як видно було ребра, так і залишилося
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 октября 2023
обеспечьте детям дорогой качественный белок.
ЗаведУющая• 18 октября 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Что посоветуете?
Просто красавица• 18 октября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Моим мальчикам по 13,5 лет. Худые. И спортом занимаются. Один ел более-менее, а второй в 13 лет весил 34 кг. Всё ему фу, бееее. А вот полтора месяца ест как не в себя, ещё и поправиться хочет. Через каждый час есть просит .))) За полгода четыре килограмма наел.)
Автопортрет нурофена• 18 октября 2023
Для підлітка нормалтно їсти більше за дорослого.
Жеруть як не в себе обидва, і дочка і син, при тому дуже худі.
Я таке знаю• 18 октября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Мій старший до 10 років був тонкий і мало що їв.
Зараз би без проблем з´їв 6 котлет і миску картоплі, але я не даю.
Бере у школу 4 бутерброди, там їсть обід (суп, гарнір, шматок м´яса), і додому приходить все одно голодний.
І зранку він вдома снідає.
Йому скоро 13.
Міс Всесвіт• 18 октября 2023
Ответ дляЯ таке знаю
І зранку він вдома снідає.
Йому скоро 13.
Мій теж худий , але він постійно в русі )) коли йде в школу там є харчування, з дому бере ще бутер , банан , шокол сирок ) але коли день дома , то треба скандалом заставляти їсти🤪
Скіфська пектораль• 18 октября 2023
Нет, 11лет, ест как воробушек, вечно он не голодный. Заставляю хоть два раза в день кушать
Пацаааааааан• 18 октября 2023
У меня дочери в таком возрасте ели больше нас с мужем
Угги в горошек• 18 октября 2023
Хлопець 11 років. Трохи їсть, но мало. Дуже худий, аж страшно, як анорексик. 35 кг при рості 158. Чекаю, щоб почав їсти, як не в себе.

Не їм після шостої• 18 октября 2023
Да, я думаю, может его на турниры отправлять )))
Мамина корзиночка• 18 октября 2023
Моему 10, вообще не хочет есть (
Тра Ля Ля• 18 октября 2023
12 вообще не хочет есть
Асталависта бэйби• 18 октября 2023
Старший син такий самий був))) десь до 17 років не міг наїстись) благо люблю готувати і не працюю. А от молодший🤦🏼‍♀️ це капець, вже 15-й рік пішов, а він як був паскудний до їди такий і залишився.
Скоро_вчера• 18 октября 2023
Постійно: а що поїсти..... ми сім´єю вечеряємо, він потім може поїсти годин в 23-24, зранку сніданок - і я не про круасан чи вівсянку.
Але в нього фізичні навантаження, плюс недавно пішов у спортзал. Йому 13.
І ще додам: їжа рахується тільки з м´ясом. Може з´їсти мисяку домашнього творога, але потім каже: хіба це їжа....
Скоро_вчера• 18 октября 2023
Ще додам: не товстий, навіть худий. М´язи з дитинства
Тоскующая• 18 октября 2023
Сину 14, як мінімум рік їсть багато, дійсно часто більше за чоловіка. Росте прямо на очах + спорт. Добре, що інколи ще й сам готує ))))