Щира українка• 18 октября 2023
Какую книгу вы читаете или какая вам понравилась из прочитанных? Любой жанр
Царевна в уггах• 18 октября 2023
’Доця’ Тамара Горіха Зерня. Дочитала, важка книжка про події на Донбасі 2014 року.
Зараз читаю ’Коротка історія майже всього на світі’ Брайсона. Купила сину, затягнуло мене )
Щира українка
• 18 октября 2023
Ответ дляSo_so
А телеграм подойдёт?)
Пойдет ,но я его удалила у себя)
Не гавкаю- но охраняю• 18 октября 2023
Перечитываю Долину кукол. На очереди Отель Артура Хейли. Потом ещё парочка.
Щедрик ведрик• 18 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
От в мене ’Доця’ лежить і ніяк не ризикну прочитати. Боюсь зараз про війну, щоб геть у відчай не впасти. Читати чи поки ні? Жити після неї хочеться?
Сяду на шию, дорого!• 18 октября 2023
Ответ дляБарабосик
Якраз почала )
Всегда интересовало кто это читает...)
Головний кошак• 18 октября 2023
Книги Жюль Верна. Особливо, «15-річний капітан». В дорослому віці сприймається якось інакше. Також почала «Інтернат» Жадана, рекомендували, казали, актуальна… іноді балуюсь книгами про «кохання», легкими, відволікаючими, як «Сутінки», «50 відтінків», «Після», це як серіал, лише в форматі читання:-)
Без комплексів• 18 октября 2023
Прочитала ´І будуть люди´ Анатолія Дімарова, а зараз читаю продовження цієї історії в двох томах ´Біль і гнів´. Це надзвичайні книжки, не можливо відірватись. Про село до більшовиків, голодомор, війну. Автор сам пережив голодомор і війну, пише живою гарною мовою, книжки отримали нагороду
Цідило правди• 18 октября 2023
Ответ дляСМСница
Шантарам, читала лет 5 назад, хочется ещё перечитать
Я эту книгу еле домучила, дочитала из принципа
какие мы разные все.