Щира українка• 18 октября 2023
Какую книгу вы читаете или какая вам понравилась из прочитанных? Любой жанр
Цідило правди• 18 октября 2023
Ответ дляpersonality
Галочками відмітила потрясаючі в усіх сенсах книги. Коханець леді фігня
О, квіти для Елдженона супер книжка, мені трошки нагадало про Мартіна Ідена, схожа тема росту людської особистості і трагічний кінець.
Цідило правди• 18 октября 2023
Якщо жанр не важливий то весь Макс Фрай цикл про Ехо, Панкеева весь цикл Хроніки дивного королівства, Громика цикл про відьмочку В. Редную , Софі Кинснела цикл про Шопоголіка, всі книжки Халеда Хосейна, але дуже сумні, Бакман друге життя уве, тривожні люди, медвежий куток, Люко Дашвар все що читала зайшло, Дочки Ганга, не пам´ятаю хто автор, я можу довго писати)))
Цідило правди• 19 октября 2023
О, забула про Шафак також все що читала зайшло, і Діну Рубіну, якось передивитися список і майже все що зашло написали дівчата, хм.
ФФФФристайла• 19 октября 2023
Всі не пригадаю. Зараз вже давно не читаю, не маю часу та бажання, все можна знайти в інтернеті.
З улюблених жанрів фантастика, астрологія, фен-шуй, психологія, атласи карт місцевостей)
Лукава Кішка• 19 октября 2023
А я ’Войну и мир’.
Перед ней - ’Анну Каренина’.
Перед - ’На западном фронте без перемен’.
Перед - ’Крестный отец’.
Перед - ’Поющие в терновнике’
И ещё с дочкой читаю всякие на укр языке.
Перед ней - ’Анну Каренина’.
Перед - ’Крестный отец’.
Перед - ’Поющие в терновнике’
ФФФФристайла• 19 октября 2023
А, пригадала, був час, мені чогось дуже зайшли французький класики, але Гюго для мене трохи похмурий. Еміль Золя і Оноре де Бальзак сподобались.
Ще мені подобався Джек Лондон, здається,все прочитала, що змогла знайти.
Ще люблю міфологію різних країнах та народів, але останнім часом більше дивлюсь в інтернеті, ніж читаю книжки
Цветов Мне срочно• 19 октября 2023
Яка хороша тема! Візьму собі щось на замітку. Я останнім часом читаю біологію і історію шкільну((. А от доньці підбираю цікаві книжки за відгуками.
Пусин Кукин• 19 октября 2023
Фрай - весь цикл про Ехо.
О, дивный новый мир - Хаксли.
Обитаемый остров - Стругацкие.
Оруэлл - Скотный двор.
Сейчас читаю Пуаро
О, дивный новый мир - Хаксли.
Обитаемый остров - Стругацкие.
Оруэлл - Скотный двор.
Сейчас читаю Пуаро
Царевна в уггах• 19 октября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
От в мене ’Доця’ лежить і ніяк не ризикну прочитати. Боюсь зараз про війну, щоб геть у відчай не впасти. Читати чи поки ні? Жити після неї хочеться?
Важка книжка, не потрібно. Зараз і так жахіть вистачає.
personality• 19 октября 2023
Ответ дляЦідило правди
Є таке))
Мартин Іден взагалі має прочитати кожна людина, коли її нагрібає екзистенційна хвиля
Щедрик ведрик• 19 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую, тоді ще полежить. Прочитаю потім.