Зайченя• 19 октября 2023
Боль при родах это такая же боль как при месячных?
Не гавкаю- но охраняю• 19 октября 2023
Да, только усиленная во много раз. Только это при схватках, а не при родах
Любимка-анонимка• 19 октября 2023
Звісно що ні, в рази сильніше) настроюйтесь і все буде добре, так задумано природою.
Медсестричка• 19 октября 2023
При родах нет боли, тужьтесь да и все, слушайте врача и акушерку
А вот схватки частые когда это да, как при месячных, только немножко сильнее)))
Непозбувна Бентега• 19 октября 2023
Я бы уже покончила с собой, будь такая боль каждый месяц 😈
13чудоСВЕТА• 19 октября 2023
В мене до пологів нічого не боліло при місячних. Ті слабенькі болі внизу я не вважаю болями. Троє пологів, всі різні. Це не можна з чимось порівняти, особливо викид адреналіну після. Але Ви, можливо, самі зможете це відчути.
Ms. Похвала• 19 октября 2023
У всіх по-різному. В мене було при переймах приблизно так саме, як при болючих місячних, просто воно регулярно і дуже задовбувало.
А в самих родах, обидва рази, мені взагалі не було боляче.
Скоро_вчера• 19 октября 2023
Ответ дляМедсестричка
Та конечно в родах нет боли. Мне оба раза потуги были больнее чем схватки, чуть не умерла
тяжкаялюдина• 19 октября 2023
Нічого спільного, якщо ви щось ламали, то це той біль, тільки уявіть, що вам ламають всі ребра , таз
Анонім Завгосп• 19 октября 2023
Чоловік, коли був присутній на родах, перше шо сказав, більше не рожаємо, шоб так мучиться :))) добре, що я його на лругі взяла, а не на перші. Хоча... Перші в мене були легші і швидші.
Я тут Живу• 19 октября 2023
Характер и локализация боли такая же, как при месячных, а интенсивность бывает разной - у кого-то сильнее, у кого-то слабее. Но все это можно выдержать. И Вы тоже справитесь.
Непозбувна Бентега• 19 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
О да. Это уже ближе. Ломала руки и ноги - это как раз оно
Посудомойка• 19 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вы очень толерантно все описали
Анонім Завгосп• 19 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Тільки там поламав, раз і все, а тут ламають години 2-8
Стетоскопуло• 19 октября 2023
Я не дуже пам´ятаю це, бо мене від болі виключало, я втрачала свідомість, а коли приходила в себе , то рвала від болю. А спина боліла так, що здавалося мене зараз складе навпіл.
Танцепесенная• 19 октября 2023
Зрозумійте одне, самонастрій все рішає. Зараз є анестезії багато видів, все контролюється.
Це мене донька питає чи больно здавати кров донором, от я і кажу коли настроївся правильно то сам йдеш і нічо не больно.
Женщинас• 19 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
при схватках біль дурна була..,і відчуття що хвіст піднімався відриваючись. (це про отей копчик,що у нас приросший..)
Посудомойка• 19 октября 2023
Ощущение, как спину переехал камаз, думала что все конец, если бы могла идти прыгнула бы с окна
Пишу каліграфічно• 19 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Це точно, я колись ламала ключицю, то це не порівняти, при схватках біль була така, наче мені одразу 10 рук ламали.
13чудоСВЕТА• 19 октября 2023
Ответ дляПосудомойка
Вы очень толерантно все описали
Ну я ж не хотіла нікого налякати, згадую, як сама цього боялася, ще й інформації тоді майже не було, сину старшому 20 років. Зараз є що почитати.
Посудомойка• 19 октября 2023
Ответ дляМэри Попкинс
У меня месячные безболезненны, рожать не больно значит?
У меня тоже безболезненно- адская боль
Акукарача• 19 октября 2023
Пологи- вони різні, я, наприклад при перших пологах дуже мучилась разом з дитиною, тому другі панічно боялась і просила кесарево, народила сама і досить легко. Тому ,автор, правильний настрой, активний спосіб життя, йога для вагітних і пологи будуть легшими.
Посудомойка• 19 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я тоже боялась в метро когда ехала в роддом мама говорит вон сколько людей и всех и родили
СкокоМнеДадите• 19 октября 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Бывает и до суток. Когда до 8 часов, то считай повезло.
Пластилин_Колец• 19 октября 2023
Схватки, когда открывается матка, то это просто что-то нереальное. У меня болезненные месячные были всегда, но при открытии рвало от боли.