ZhukOlena• 19 октября 2023

На який термін вам вистачає туші для вій?

Не пройшло й 3 місяці, як вона вже підсохла( чи то я її так швидко використала). На скільки вам вистачає туші для вій?
melek83• 19 октября 2023
Я на мене, так 3 місяці це взагалі ок.
svetikmolcha• 19 октября 2023
Помітила, що на місяць півтора при щоденному використанні. Дуже швидко закінчується.
Tivoli• 19 октября 2023
я редко пользуюсь, она годами не сохнет
*** знаю, что рекомендуют менять часто, но....
КокоСина• 19 октября 2023
Різні туші по різному. Останню купила 13 червня, глянула в історію замовлень. Ще гарно фарбує. В користовую щоденно, ну може крім неділі чи суботи якої
РусалкаДністрова• 19 октября 2023
3-4 місяці. По будням майже кожен день фарбуюся
Spicy -02f0• 19 октября 2023
От туши зависит, некоторые год нормальные, некоторые через 3 месяца сыпятся
Юлия_Юлия-2175• 19 октября 2023
Коли в офісі працювала, то теж десь на 3 місяці вистачало. Купляла не дорогу, то навіть якщо не закінчилася, то все одно викидала через 3 місяці, бо вичитала, що бактерії замножуються.
Зараз дистанційно працюю і не щодня використовую, з грошима гірша ситуація, то можу і рік користуватися. Якщо не часто користуватися і відкривати, то і рік витримує. Ще іноді міцелярки або тонік доливаю, якщо присохла.
Алина-1240• 19 октября 2023
Месяца полтора,я каждый день крашусь,подсохшую уже не люблю
автор ZhukOlena • 19 октября 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Стараюся фарбуватися щодня
Женя-bc6e• 19 октября 2023
Купую туш 2 рази на рік напевно, може 3.