Бабо-лебідка• 19 октября 2023
Як ви навчилися їздити за кермом?
Маю права, отримала 2 роки назад, але не їздила, бо чоловік постійно кричав, коли я сідала за кермо. У вівторок купили мені окрему машину, почала їздить на роботу і з роботи, чоловік сидить біля мене з пасажирського боку. Сьогодні був якийсь треш, він постійно всю дорогу на мене орав. Я не можу сказати, що я ідеальна водій, але дистанцію тримаю, на перехрестях проїжджаю, погано відчуваю ще габарити машини, буває не вчасно помічу яму на дорозі,але я думаю, що потрібен на це час. Коли він починає кричати в мене трясуться руки, починається паніка, я не можу зрозуміти, що мені далі робить.Сьогодні на ходу вихватив у мене кермо за те що я близько взяла до краю дороги і гілка торкнулася машини ( проїзд був вузький) і викрутив в бордюр, я так злякалася , що досі руки тремтять. Говорить, що сама я зламаю машину, що поб´ю чиюсь, що пораду в аварію і безліч іншого. Лежу, реву не можу заспокоїтись. Ну що мені робити, в мене є бажання їздити, але не в таких умовах, когось іншого попросить поїздити зі мною немає.
Алгонавт• 19 октября 2023
Вигнати чоловіка, або в багажник його пересадіть
Машина ваша їздіть як хочте, покоцаєте то і будите на такій їздити
Все впрактика...почнете відчувати габарити з часом
Пекельнi Борошна• 19 октября 2023
Перше правило - не їздити з чоловіком. Я вчилася лише в автошколі
Бабо-лебідка
• 19 октября 2023
Ответ дляАнонимба
Їдьте сама
Не дозволяє, говорить, що я горя нароблю.
Рятівник Малібу• 19 октября 2023
Висадіть чоловіка, їдьте самі.
Так Ви швидше прохаваєте, а то зараз надієтесь на чоловіка, чекаєте схвалення своїх дій, і немає самостійних рішень .
Анонимба• 19 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
ви по Києву їздите?
Бабо-лебідка
• 19 октября 2023
Ответ дляАнонимба
ви по Києву їздите?
Ні, невеличке містечко
Helgahelga• 19 октября 2023
Без нього швидче навчитесь. Але не тому, що на нього не розраховуватимете(як вище сказали), а тому що будете спокійно їхати, а не тремтіти через очікування за що ще зараз прилетить від благовірного
Вилами по воде• 19 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Ні, невеличке містечко
Ви два роки не водили. Візьміть собі інструктора, покатайтесь по 3-4 години, на майданчик зʼїздіть, там повчіть габарити, змійку вперед назад. Парковку собі поставте по 15 см більше своєї машини по боках і заізжайте.
Сіґеле-міґеле• 19 октября 2023
Коли мій інструктор почув, що на мене кричить чоловік, зразу сказав їздити самій, бо не навчусяю. І, ви знаєте, допомогло. Сама на багато швидше навчилася. Чоловік тепер мовчить як риба.
ГоловнаЯ• 19 октября 2023
Так і не навчилась. Страх за інших і водіїв, маших, людей, і за свою машину. Не можу бути дуже уважною на дорозі. Не має особливої потреби водити самій машину. Тому сидіти збоку і їхати, роздивляючись все навколо, жувати Снікерс мені кайфовіше. Хоча чоловік вчив, не кричав, але одного разу я вирішила, що не сяду більше за кермо. А у вас є бажання, тому не їздіть з чоловіком. Спочатку виберіть можливо малолюдну дорогу і катайтесь самі. Потім виберіть один маршрут ( наприклад, на роботу) і напрактикуйтесь до автоматичності. Все вийде.
Висадити чоловіка нафіг. Візьміть дінку-інструктора на кілька занять, а потім потрошку тренуйтеся сама, без чоловіка. Інакше діла не буде, він Вам лиш комплексів начіпляє. Мене колишній чоловік був теж раз довів до сліз, що кинула кермо і більше не сідала. Розлучились, купила власне авто і нормально поїхала. І ніхто не виносив мозок на за вкоцані бампери, поки досвід набувала, ні пошкрябані двері об стіну паркінгу - моя машина, мої гроші, моє каско. Коханиий іноді поривається шось підказати, кажу, ану цить, бо пішки підеш
Кривая спроса• 19 октября 2023
У меня другая проблема - муж заставляет ездить, а я боюсь. Именно машину вожу хорошо, но этот поток других автомобилей очень пугает.
Без QR коду• 19 октября 2023
Без мужа ездить. Вот тем, что он хватается за руль, он скорее создаст аварийную ситуацию или попадет в ДТП. Так нельзя делать, вы водитель и вы за рулем, а не он.
Муж когда сидел справа, на пассажирском, одно время все время говорил, что я слишком близко еду к обочине справа, хотя все было ок. Потом мы поняли, что он привык ездить на водительском месте и не привык видеть обочину с места пассажира справа))).
Істеріомама• 19 октября 2023
Їздила без чоловіка. Скільки вже разів сказано: чоловік, то перешкода справа)
Істеріомама• 19 октября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Пощастило, мій на мене скоро 20 років як волає)) Ну, вже не волає, тихенько щось підбуркує, але сам факт, що за стільки років він все одно має претензії 🤦
З горіха зерня• 19 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Ні, невеличке містечко
С утра пораньше , особенно хорошо в выходные, села, пепекрестилась и поехала
Вся така шо куди там• 19 октября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
з нормальним можна.
ми перше авто купили одразу як отримали посвідчення, і їздили вдвох по черзі - один рулить і дивиться на дорогу, другий підказує знаки і світлофори. коли вже звикли трохи і з´явилось бажання критикувати одне одного, одразу домовились що штурман тепер їде позаду і мовчить :)
Мелочунь• 19 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Гайсин инструктора
И он кто, чтобы вам разрешать
я Кукарача• 19 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Машина Ваша, права є, що мішає сісти і їхати
Анонимба• 19 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Ні, невеличке містечко
так що може статися? Для того, щоб навчитися, потрібно їздити самій.
Так і навчилася: закінчила автошколу і сіла за кермо, без чоловіка поруч, але з двома дітьми. І це містечко з активним рухом. Потім в Київ поїхала, повільно, але нічого, це все досвід.
Цідило правди• 19 октября 2023
автор, як казав мій інструктор, ’чоловік на пасажирському сидінні спереду - найголовніша помєха справа’
Цідило правди• 19 октября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
+1, бо мій хоч і не кричить, але два водії в одному салоні і на один руль - це треш
Істеріомама• 19 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
з нормальним можна.
Так у вас досвід був однаковий. Частіше у чоловіка більший стаж і він вважає себе королем дороги)
Вся така шо куди там• 19 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
можливо й так
Не за Будка• 19 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Шо означає не дозволяє. Ви хіба доросла дівчинка. Машина ваша. Їздити самій
Бабо-лебідка
• 10 ноября 2023
Пройшов деякий час, я їжджу сама!!! Страх водіння починає зникати, з´явилася впевненість. Всім дякую за поради, думаю що на все потрібен час і практика. Їжджу кожен день на роботу і додому сама)))