Кринжова баба• 02 декабря 2025
Вакуумный аборт
Девочки, посоветуйте клинку или врачу пожалуйста в Киеве 🙏
А то цены такие разные
Где то 5 тыс где-то 25😳
Спасибо большое!
А то цены такие разные
Где то 5 тыс где-то 25😳
Спасибо большое!
ПешитеБесАшипок• 02 декабря 2025
В мене був досвід в пологовому №1 (Печерськ). Так як була в них на збереженні і прийшлось залишитись. До свого лікаря в приватну не змогла потрапити. Почистили нормально, без наслідків. Єдине - з*явились проблеми зі шлунком. Процедура безкоштовна. В них там конвеєр
Можу порадити свого гінеколога Грищук Ксенія Олександрівна. Клініка Верум (метро Деміївська).
Вишкрібання ( без урахування палати, розхідних матеріалів та анестезії ) 7200 грн.
Вакуумна аспірація при завмерлій вагітності ( без урахування палати, розхідних матеріалів та анестезії ) 8000 грн.
+ консультація гінеколога та анестезіолога, узд, кардіограма, розхідники, стаціонар (хоча б пару годин, щоб подивитись чи не буде кровотечу).
В приватній клініці не буде дешево. В середньому 15 тис.
Кринжова баба
• 02 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дуууже вдячна вам 🙏
ПешитеБесАшипок• 02 декабря 2025
Ответ дляКринжова баба
Дуууже вдячна вам 🙏
Обов/язково після втручання хоча б через тиждень сходіть до лікаря. Хай огляне чи все вичистили. ну і після перших місячних теж.
Нехай щастить!)
Кринжова баба
• 02 декабря 2025
Ответ дляБанан-барабан
Допомога+ це приватний, або в державному пологовому
Я, до речі, не знала, що пологові роблять..
Банан-барабан• 02 декабря 2025
Ответ дляКринжова баба
Так ціна приблизно однакова. Якщо це завмерла то взагалі можуть безкоштовно зробити.
ПешитеБесАшипок• 02 декабря 2025
Ответ дляКринжова баба
Роблять безкоштовно, має бути декларація з сімейним. Звертаєтесь в приймальне відділення і все.
мистерЛяпсус• 02 декабря 2025
Обов´язково на узд після процедури, з власного сумнго досвіду раджу.