Админко• 19 октября 2023

Щойно покинула мужчину, але не знаю, як це пережити (((

Він важка людина, але нам було дуже добре разом.
Останнім часом погано себе почувала поруч з ним , а сьогодні не витримала, сказала більше не дзвонити.., реву ((((
Стільки класного було разом (
автор Админко • 19 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
О, автор, я с вами)
Мне 46, сегодня тоже, видимо, рассталась.
Печально( хотя, наверное, и надо было. У нас большая разница в возрасте, как-то надо было это закончить(
Пойду вина, что ли, налью, что-то я забыла, что можно выпить
Оо, і у мене різниця 11 років
А у Вас скільки?
П.с. Вже другий подвійний мартіні п´ю
автор Админко • 19 октября 2023
Ответ дляD_A_V
а тобі?
Так це я про себе 😉
Мені підходить )))
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляD_A_V
аналогічна в мене ситуація - залишився сам вже майже місяць
тому- співчуваю
вас обычно только секс интересовал, неужели скучаете?!
D_A_V• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
Так це я про себе 😉
Мені підходить )))
напиши в лічку
Манкоголік• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
Оо, і у мене різниця 11 років
А у Вас скільки?
П.с. Вже другий подвійний мартіні п´ю
Я вже теж з вином)
15 років різниця, він молодше
Що це за день сьогодні такий
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
Оо, і у мене різниця 11 років
А у Вас скільки?
П.с. Вже другий подвійний мартіні п´ю
младше?
автор Админко • 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
младше?
Молодший
D_A_V• 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
конечно, секс интересует всегда - пока сексуальноактивен и здоров.
но я человек и тоже имею чувства и страдаю как многие.
автор Админко • 19 октября 2023
Ответ дляD_A_V
Мммм, мого повідомлення чекає місцева зірка ? 😄
D_A_V• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
так- я гододний
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
Молодший
може в цьому проблема?!а в мене тільки починається,от й думаю треба мені чи ні
автор Админко • 19 октября 2023
Ответ дляD_A_V
так- я гододний
Сподіваюсь, ти про борщ
D_A_V• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
Сподіваюсь, ти про борщ
не тільки
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляD_A_V
так- я гододний
вы похоже спелись
Манкоголік• 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Яка різниця у віці?
автор Админко • 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Треба, класно, але напряжно...
Правда, не надовго це, і треба бути до цього відразу готовим.
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
Сподіваюсь, ти про борщ
у вас класний гумор,я теж люблю з чоловіками так поговорити-він про секс,я про борщ
Манкоголік• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
Треба, класно, але напряжно...
Та ну, до років 10 різниця - це взагалі ні про що
автор Админко • 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Дякую, я проста і класна, це і мабуть їх і приваблює ))
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Яка різниця у віці?
є, наприклад, я на багато речей вже не звертаю уваги,в мене все легко й можу жартувати на все,я легка, а там ще нема певного досвіду-речі сприймаються по-іншому. наприкл.я вже була замужем, а він ні,я вже той шлях пройшла, а в нього попереду. це я про вік йому 30 мені 40
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
так, я вас розумію,легість, гумор дуже приваблює чоловіків, я теж така, знайомляться на 6-7 років молодше, а цей в мене взагалі на 10, хоч виглядає старше
Манкоголік• 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Можливо і так. Звісно, все від людини залежить. В минулих стосунках у нас була різниця 10 років, але ж і мені вже не 40))
То з ним взагалі ніякої різниці не відчувала. Все було супер, все було легко, розлучились вимушено(
А от з теперішнім, йому 31, то дійсно важкувато. Тому і псіханула сьогодні
автор Админко • 19 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Підтримую!
Занадто гарячі і інше сприйняття речей.
Хоча, багато в чому було супер ☺️🥰
Манкоголік• 19 октября 2023
Ответ дляАдминко
Підтримую!
Занадто гарячі і інше сприйняття речей.
Хоча, багато в чому було супер ☺️🥰
У нас гаряча я) і прямолінійна. А він повільний і загадковий))) вже не витримала сьогодні цієї загадковості)
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
я би хотіла людину яка також пройшла схожий на мій шлях, мені здається так буде легше розуміти один одного, хоча хто його знає.а вам скільки? так 30 -це ще якійсь юношеск.максималізм, а от старші чоловіки-там вже досвід, розмеренность, безопасность(вибачте останні слова рос.не можу підібрати)-хоча буває й в 40 такі дуринди
Манкоголік• 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Мені 46
Манкоголік• 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Так, від віку це не дуже залежить. Є і значно старші за мене, звання-посади, але...
А є і молодші, звісно, що не 20 років, і почуваєш себе з ними... не знаю, як сказати, але як треба)
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
Мені 46
ви молодець, значить гарно виглядаєте й почуваєтесь
Шкала Радощів• 19 октября 2023
Ответ дляМанкоголік
я завжди шукала чоловіків старших,ровесників, а тут ...натрапила особо нічого не можу сказати,тільки починається
Манкоголік• 19 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
У мене, як правило, були старші років на 10. В 40 років почала стосунки з чоловіком на 15 р старшим.
На молодших взагалі не звертало увагу. І ось в 45 таки мене спокусили))
Але для мене ті стосунки закінчились важко, якийсь час відходила, ну і от вже могла з кимось спілкуватись, навіть хотіла, щоб відволіктись.
І чомусь почав саме цей, на 15 років молодший.
Як пороблено