Пускаю бісики• 20 октября 2023

Зняти валюту в монобанк

Дівчата, підкажіть,якщо я планую зняти валюту в моно...ось гроші вже на валютній карті фіз особи...
Як далі?
Я іду в відділення банку і просто їх знімаю?
Чи треба замовляти попередньо?Чи є гарантія,що валюта буде в тому банку?
Сума невелика ,200 евро
Из Виа-гры• 20 октября 2023
200 евро буде

Точная копия плова• 20 октября 2023
Мы и больше снимаем вА Банке с карты моно, без предварительного звонка
Додекаэдр• 20 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Но там комиссия же, правильно?
Точная копия плова• 20 октября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Но там комиссия же, правильно?
За выдачу в А-банке ничего не брали. Комиссию вроде моно списывает с карты, но не буду утверждать потому что карта мужа
автор Пускаю бісики • 20 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Дякую
автор Пускаю бісики • 20 октября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
200 евро буде
Дякую
Трусиковед• 20 октября 2023
Краще замовляти, в любому випадку напишіть в вайбері їм, я так замовляла, але ми знімали часто по 1 тис

автор Пускаю бісики • 20 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
А ви не підкажете,якщо ці гроші мені на еврову карту переводить чоловік ,це є проблема?
Там наче треба якусь анкету заповнювати
автор Пускаю бісики • 20 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Дякую
Ось,ще питання,якщо ви вже знімали,може в курсі?якщо ці гроші мені на єврову карту переводить чоловік ,це є проблема?
Там наче треба якусь анкету заповнювати
Трусиковед• 20 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Дякую
Там наче треба якусь анкету заповнювати
Ми нічого не робили рік назад
автор Пускаю бісики • 20 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ми нічого не робили рік назад
Дякую
Точная копия плова• 20 октября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Там наче треба якусь анкету заповнювати
Мужу тоже переводят на карту, ничего он не заполнял
автор Пускаю бісики • 20 октября 2023
Ответ дляТочная копия плова
Дякую!
Запароленое одеяло• 21 октября 2023
Пісоя отримання коштів контактуєте зручним вам способом з монобанком - ТГ, вайбер. Пишете суму і бажане віддлення А банка чи Універсалу.

Замовляють завичай за пару днів за виключенням вихідних, за один раз видають еквівалент 100т грн здається.

Переказ від чоловіка проблемою не буде, най на майбутнє пише - допомога родині. І бажано до 4т євро на місяць не переказувати, потім питання виникають.
автор Пускаю бісики • 21 октября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло

Зрозуміло, дякую!