Карапулька• 20 октября 2023
Допоможіть згадати назву ліків
Таблетки для горла, солоденькі такі, ще з дитинства вони точно були.
Септефрил згадала, але вони не солодкі наскільки пам´ятаю, а навпаки гіркі.
Карапулька
• 20 октября 2023
Ответ дляШалена невинність
Септефрил солодкий
Точно?)) Тоді вони
Карапулька
• 20 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я зрозуміла, про які ліки мова, але не пам´ятаю.
Отож і я так 🤣
Шалена невинність• 20 октября 2023
Ответ дляzelvor
Фалиминт
аж згадала, як він заморожував рота.Ми любили посмоктати навіть як горло не боліло)))
Карапулька
• 20 октября 2023
Ответ дляШалена невинність
Септефрил солодкий
А гіркі тоді які були? 🤔
Ласкове телятко• 20 октября 2023
Септефрил сладкий пока рассасываешь , это потом такой специфический вкус остаётся , горьковатый
Карапулька
• 20 октября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую! Значить все ж таки вони)
Але всеодно другі ніяк не згадаю )))
Карапулька
• 20 октября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Фарингосепт. Сначала сладкие, кофейные, а потом 🤢 мерзкие..
Фарингосепт знаю. Вони різні є, кофейні, звичайні, та здається, з апельсином)
Баба_Воля• 20 октября 2023
Ответ дляКарапулька
Ну, Стрепсилз еще. Но они более поздние. Не из моего детства точно.
Мукалтин еще)).
Карапулька
• 20 октября 2023
Згадала, Септефріл - солодкі, а Стрептоцид - був дуже гіркий і противний ))