Люблю Украину• 20 октября 2023

Тролі чи Щенячий патруль?

Їдемо зараз з донькою в кінотеатр. Не можу визначитись, на який мультик сходить. Порекомендуйте, будь ласка, хто був. Дитині 7 років. Заздалегідь дякую!
dulenok• 20 октября 2023
Патруль

Сиренькая• 20 октября 2023
А дочь что говорит?
Можу брикнути• 20 октября 2023
Тролі, якщо перші частини бачили.
НичеНипанимаю• 20 октября 2023
Ми були на Щенячому патрулі з донькою 8 років, плануємо піти і на Тролі. Але якщо б обирали щось одне, то це були б Тролі.
Хропочка з гривкою• 20 октября 2023
Тролі
Швендяю містами• 20 октября 2023
як на мене Патруль одне й те саме, когось рятують і все) вже приїлись
Подтяжка• 20 октября 2023
Тролі всім зайде і дорослим і дітям, а патруль для дітей виключно .
НичеНипанимаю• 20 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Згодна. Подивились вдома попередню анімацію ’Щенячий патруль у кіно’, сходили в кінотеатр на ’Щенячий патруль: Мегакіно’. Абсолютно нічим ті серії не відрізняються одна від одної. Хіба що дитина прямо мегафанат щенят, то варто йти. Або ще маленька дитина, то краще тоді на щенят. А так, навіть якщо й пропустите цей мультфільм, то нічого не втратите.
Ермолайчик• 20 октября 2023
Так запитайте у дитини. В 7 років вже є свої вподобання, улюблені герої. На Патруль ходила з сином 5 років - гарний мультик, сподобався нам обом

НичеНипанимаю• 20 октября 2023
Автор, що обрали? Як враження?