Запасная спина• 20 октября 2023
Якщо не ботокс, то..?
Дівчата, знаю, що альтернатив інʼєкційним засобам з боротьби зі зморшками, мабуть не існує. Проте, на жаль, я серед тих «щасливчиків», кому вони заборонені. Можливо ви також шукаєте альтернативні методи з якихось причин, поділіться - які були ефективними? Саме для роботи м’язів. Я спробувала массаж (декілька видів), тейпування, пластирі і, звісно, різні косметичні засоби. З усього найбільш ефективні для мене - пластирі і хіромасаж. Буду вдячна за ваш досвід.
Парасюха• 20 октября 2023
Альтернативы ботоксу, увы, нет. Все остальное самоуспокоение либо шарлатанство
Мию вікна у мороз• 20 октября 2023
У меня кореш после 45 тоже ботоксом укололся,хочет чтоб телки еще велись, врачиха прямо в офис приезжала на вызов
Марфа Українівна• 20 октября 2023
Ответ дляПарасюха
+зневоднення шкіри, це про тейпування та пластири
Парасюха• 20 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Тейпи та патчі - це короткостроковий набряк внаслідок оклюзії😀
175см55кг19лет (она)• 20 октября 2023
Я довго вагалась, а в 40 наважилась на ботокс у міжбрівку препаратом Nabota. Залом вже був. Ін´єкція + корекція нічого не змінили, ну, може зовсім трішечки. Косметолога обирала хорошого, у якого основний фах анестезіолог. Мабуть, пізно вже пити Боржомі. Ех(
КрасиваяМашина• 20 октября 2023
Ну є люди колють філери в заломи, замість ботокса.
Боротьба ж іде зі зморшками, а не з можливістю ворушити бровами
КрасиваяМашина• 20 октября 2023
А ще на щоці викатала роліком масажним залом трошки, але це треба все життя кожен день цей массаж робити.
Не кожна достатньо дисциплінована для цього.
Я звикла, три роки катала, зараз трошки закинула, але повертаюсь. Робити масаж дешевше))
А ось і я• 20 октября 2023
Автор куча разных препаратов, сходите к нормальному косметологу, она скажет что и в какую зону можно уколоть, кроме ботокса...
Ловлю капці• 20 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Чего поздно? Из-за того, что не помогает? Ну Вам тогда филлеры надо
Ловлю капці• 20 октября 2023
Ответ дляКрасиваяМашина
Покажіть цей ролик, будь ласка
Запасная спина
• 20 октября 2023
Ответ дляПарасюха
Не знаю, яке може бути самозаспокоєння, всі ці міри тимчасові, на відміну від ботоксу. Я реально дивлюся на речі.
Парасюха• 20 октября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Ну женщины ищут же🤷♀️
Запасная спина
• 20 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ботокс самый безопасный. А чего он вам не подходит?
В мене, на жаль, реакція з боку органів дихання, набряк.
Запасная спина
• 20 октября 2023
Ответ дляTivoli
альтернатива ботоксу миофикс медер -курс салонных процедур
Реально подмораживает лоб
Ви користувалися самі, так? Я колись читала про засоби з аргіреліном, декому дійсно допомагає від незначних мімічних зморшок.
Запасная спина
• 20 октября 2023
Ответ дляКрасиваяМашина
Я теж, чесно кажучи, але мені вже боляче від тієї міжбрівки, таке напруження в мʼязах, що готова будь-що робити. Щодо ботоксу - може у вас замаленька доза була?
Запасная спина
• 20 октября 2023
Ответ дляА ось і я
Без ботулотоксину? Я нічого на знаходжу, підкажіть будь-ласка. Мова навіть не про косметологів, я давно в пабліках, де тему обговорюють люди, яким не можна препарати з ним. На жаль, ефект от інших такий же короткий, як і після масажів. Тобто це реально повинно бути в рутині 2-3 рази на тиждень 🤯
Ответ дляЗапасная спина
да, сама.
но там очень концентрированные пептиды, не такие как в магазинной косметике. я так поняла, что за счет них эффект
Запасная спина
• 20 октября 2023
Ответ дляПарасюха
Ну женщины ищут же🤷♀️
Може ті, хто не робив ботокс. Я робила, мені ще більш прикро 😂 аби не знала який крутий ефект може б не так жалкувала
ПазлШредінгера• 20 октября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Можна спробувати сироватки з пептидами міорелаксантами. Особисто я бачу результат, звичайно, це не порівняти з ботоксом. Але наприклад в зоні очей, я користуюсь вже років 5 мабуть. І ось в пандемію я застрягла в Азії і три місяці не було змоги купити саме ці косметичні засоби. І я помітила, як збільшилися зморшки в куточках очей.
Перший ефект ви помітите не раніше ніж через 2-3 місяці
Запасная спина
• 20 октября 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Дякую! А якими ви користуєтеся?
175см55кг19лет (она)• 20 октября 2023
Ответ дляКрасиваяМашина
То філер заповнює і вирівнює зморшку?
ПазлШредінгера• 20 октября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Дякую! А якими ви користуєтеся?
Argireline
Ordinary
Інші навіть не пробувала
Ordinary
Інші навіть не пробувала
Запасная спина
• 20 октября 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Argireline
Ordinary
Інші навіть не пробувала
Ordinary
Інші навіть не пробувала
Дякую!
Стильна штучка• 24 октября 2023
Аргірелін! Але працює тільки при регулярному нанесенні. Я постійно мажу лоб і він значно краще виглядає, міміку це не заморозить, але мімічні зморшки практично зникають.